Cukrová epilace v otazkách a odpovědích

Chcete svým klientkám vysvětlit, proč je pro ně epilace cukrovou pastou vhodná? Zde je přehled nejčastějších otázek a odpovědí na ně.

Charde_IG_post_1200x628px_200220

Je cukrová pasta od Alexandra Professional® přírodní produkt?

Cukrová pasta Alexandra Professional® je 100% přírodní  a produkt veganský bez škodlivých látek. Je vyráběna z pečlivě vybraných surovin, je garancí nejvyšší a stálé kvality v každém balení. V naší pastě nenajdete žádné přidané chemikálie, vosk ani jiné škodlivé látky. Cukrové pasty Alexandra Professional® jsou hypoalergenní a protizánětlivé.

Nemůže epilace poškodit mou pokožku?

Naše cukrové pasty se nelepí na živé kožní buňky. Cukrová pasta Alexandra Professional® a speciální metoda epilace AP zajišťují, že při epilaci jsou jemně odstraňovány pouze odumřelé kožní buňky. Díky tomu je naše metoda odstraňování chloupků mnohem šetrnější k pokožce než konkurenční depilační způsoby. Výsledkem je hebká kůže i v těch nejcitlivějších oblastech, jako jsou třísla a obličej.

Nestojí to moc?

Epilace cukrovou pastou je ekonomicky výhodná. U většiny klientů dojde k viditelnému zlepšení již po první nebo druhé epilaci – chloupky jsou jemnější a méně četné, pokožka je hebká a zdravá. Epilaci je pak třeba opakovat méně častěji.

Nenalepí se pasta na mě nebo oblečení?

Naše cukrové pasty jsou rozpustné ve vodě. Při epilaci cukrovou pastou klientky neriskují poškození oblečení při případném potřísnění, samozřejmě ani potřísnění pokožky. V případě potřeby cukrovou pastu AP jednoduše smyjete vlažnou vodou. Po epilaci budou vaše klientky odcházet s příjemným pocitem čistoty a hebké pokožky.

Nemůže mě horký cukr popálit?

Cukrová pasta AP má teplotu lidského těla, nehrozí tedy žádné riziko popálení kůže. Tento pocit bezpečnosti okouzlí všechny vaše klienty. Při aplikaci cukrové pasty dojde k jejímu pronikání až k vlasovým folikulům, což umožní jednodušší uvolnění chloupku a zabrání jeho přetržení. Odstraňování chloupků je příjemné – někteří klienti při epilaci dokonce usnou. Tomu se říká skutečně jemná epilace…

Nemohou být v cukru nějaké bakterie?

Epilace AP je hygienická. Certifikované kosmetičky AP nikdy nepoužívají cukrovou pastu vícekrát a vždy mají rukavice. Po ošetření klientky se použitá cukrová pasta vyhazuje. Další výhodou cukrové pasty AP je to, že v tak vysoké koncentraci cukru nemohou přežít žádné bakterie. Zakládáme si na tom, že všechny produkty AP jsou 100% bezpečné.

Nezůstanou po Epilaci červené skvrny?

Před-epilační a po-epilační péče AP je velice účinná a důležitá pro celkový výsledek. Snižuje totiž riziko nežádoucí reakce a podráždění pokožky po odstranění chloupků. Všechny produkty AP jsou pečlivě vyvinuty a důkladně otestovány, díky tomu si můžete být jisti jejich maximální účinností a zdravotní nezávadností.

Je epilace vhodná i pro blond a slabé chloupky?

Naše produkty jsou účinné pro ženy i muže každého věku, pro všechny barvy kůže a struktury chloupků. Od blonďáků s jemnými chloupky po ženy s tmavými a velmi tuhými chloupky… epilaci AP je možné provádět s těmi nejlepšími výsledky. Můžete epilovat od hlavy k patě (kromě chloupků v uších a řas), výsledky budou vždy skvělé.

Je potřeba mít chloupky delší, aby je cukrová pasta odstranila?

Mezi jednotlivými epilacemi cukrovou pastou se nemusíte holit, ani nemusíte nechávat vaše chloupky narůst. Pro provedení epilace cukrovou pastou AP je požadovaná délka chloupků minimálně 3-5 mm. S každou další epilací je odstraňování chloupků snazší.

Jsou kosmetičky vyškolené?

Profesionálně proškolené kosmetičky AP důkladně ovládají epilační techniku AP. Nabízíme systém školení, který je velmi vyhledávaný. Pomáháme při správném osvojování nové techniky, což ocení především spokojení klienti.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.