Kiss Waxing - cukrová pasta v tubě

PROČ KISS WAXING?

Dejte navždy sbohem dvojitému namáčení a křížové kontaminaci. Dopřejte svým klientkám dokonalou hygienu a skvělou epilaci se systémem KiSS Waxing™

JEDNODUCHÁ, BEZPEČNÁ A ÚČINNÁ EPILACE

Používáte klasickou „voskovou“ techniku, ale pracujete s přírodní cukrovou pastou v tubě.

Profesionálové si pro epilaci vybírají systém KiSS Waxing™ Důvodem je jeho jednoduchost, bezpečnost a účinnost. KiSS Waxing™ se snadno používá, je také celkově přírodní, rozpustný ve vodě, nezpůsobuje popáleniny a je 100% hygienický. Věřte nám, už nebudete chtít nic jiného.

 

JAK NA TO?

VYMÁČKNĚTE - ROZETŘETE  - STRHNĚTE

Dejte navždy sbohem dvojitému namáčení a křížové kontaminaci. Dopřejte svým klientkám dokonalou hygienu a skvělou epilaci se systémem KiSS Waxing™.

Krásná a hladká pokožka ve třech jednoduchých krocích

Krok 1: Jak velká je oblast těla, kterou epilujete? Pro malé plochy, jako je obočí, naneste KiSS Waxing na špachtli. Když epilujete nohy nebo jinou větší plochu, naneste přímo na pokožku z mačkací láhve.

Krok 2: Vymáčkněte z lahve KiSS Waxing přímo na pokožku a rozetřete v rovnoměrné a tenké vrstvě. Přes KiSS Waxing aplikujte epilační pásek a silně jej přitiskněte na pokožku ve směru růstu chloupků.

Krok 3: Držte pokožku napnutou a odstraňte pásek proti směru růstu chloupků.

Poznámka: Při ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, můžete KiSS Waxing rozetřít po celé přední části každé nohy a teprve poté jej začnete strhávat, čímž se výrazně zkracuje doba ošetření.

 

Proč se Vám bude s KiSS Waxing™ dobře pracovat?
 

Tato metoda je 100% přírodní, hygienická a navíc velmi úsporná.

A proč? Žádné dvojité namáčení a křížová kontaminace

Dvojité namáčení do nádoby na vosk se nedoporučuje a ve většině zemí je proti hygienickým předpisům. Během let byla zaznamenána řada případů stafylokokových infekcí, které vznikly právě během voskové epilace. Náš epilační systém KiSS Waxing™ eliminuje veškeré problémy křížové kontaminace spojené s tradiční voskovou technikou tím, že používá mačkací láhev!

 

Časté otázky a odpovědi:

Bolí to?

nebolí tolik jako běžná vosková epilace, protože se nepřichytává k živým kožním buňkám. Co se týká složení KiSS Waxing™ – neobsahuje žádnou voskovou pryskyřici a skládá se z cukru, citronu a vody. Přípravek je 100% rozpustný ve vodě a k pokožce je šetrnější.

Je bezpečný?

 • Ano je velmi bezpečný pro všechny typy pokožky. Díky svému složení je šetrný i pro nejcitlivější typy pokožky.
 • umožňuje opakovaně se vracet na stejné místo, a tak odstranit odolné chloupky bez poškození pokožky.
 • pokožku nespálí.
 • 100% rozpustný ve vodě.
 • BEZ dvojitého namáčením, který eliminuje potenciální křížovou kontaminaci.

Jak dlouhé musejí chloupky být?

Ačkoliv KiSS Waxing™ dokáže odstraňovat krátké chloupky, první a druhá procedura přinese lepší výsledky, pokud budou chloupky 4-8mm dlouhé.

Vyrostou odstraněné chloupky znovu silnější a tmavší? 

Pokud jsou chloupky odstraněny správně, nevyrostou znovu silnější nebo tmavší. A co chloupky, které se stávají tmavšími a silnější (jak je vidět na ženském obličejovém ochlupení obecně v oblasti horního rtu a brady)? Ty jsou k tomu předurčeny nebo dostaly impulz k tomu, aby se změnily na terminální chloupky v důsledku jednoho z několika faktorů, mezi něž patří hormony.

Jak často se má procedura provádět?

Obecně platí, že by se procedura měla opakovat po 3-6 týdnech. Pokud však pocítíte potřebu odstranit několik chloupků, které vám znovu vyrostly, můžete to s KiSS Waxing™ provést bez obav o poškození pokožky. Při používání KiSS Waxing™ nejste na rozdíl od ostatních produktů voskové epilace omezeni častostí procedur. KiSS Waxing™ je šetrný k pokožce a 100% rozpustný ve vodě, díky čemuž jej lze aplikovat tak často, jak potřebujete.

Kdo by KiSS Waxing™ neměl používat?

Nepoužívejte  pokud užíváte Accutane nebo jakýkoliv jiný typ léku na ztenčení pokožky nebo akné.

Ačkoliv KiSS Waxing™ je vůči pokožce bezpečný a šetrný, neměli byste jej aplikovat na:

 • Pokožku spálenou nebo podrážděnou od slunce
 • Pigmentové skvrny
 • Čerstvé opálení
 • Laserovou obnovu povrchu - resurfacing v uplynulém roce bez upozornění lékaře a náplasťového testu (Co je  resurfacing? Vyhlazování jizev po akné, při odstraňování nežádoucí pigmentace a k celkové rejuvenaci pleti).
 • Peeling nařízený lékařem v uplynulých dvou letech bez potvrzení lékaře
 • Otevřené rány, poranění nebo čerstvé rány
 • Jizvy po chirurgickém zákroku mladší než 6 měsíců

 

 Profesionální produkty pro epilaci: KiSS WaxingTM
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.