Kiss Waxing - cukrová pasta v tubě

PROČ KISS WAXING?

Dejte navždy sbohem dvojitému namáčení a křížové kontaminaci. Dopřejte svým klientkám dokonalou hygienu a skvělou epilaci se systémem KiSS Waxing™

JEDNODUCHÁ, BEZPEČNÁ A ÚČINNÁ EPILACE

Používáte klasickou „voskovou“ techniku, ale pracujete s přírodní cukrovou pastou v tubě.

Profesionálové si pro epilaci vybírají systém KiSS Waxing™ Důvodem je jeho jednoduchost, bezpečnost a účinnost. KiSS Waxing™ se snadno používá, je také celkově přírodní, rozpustný ve vodě, nezpůsobuje popáleniny a je 100% hygienický. Věřte nám, už nebudete chtít nic jiného.

 

JAK NA TO?

VYMÁČKNĚTE - ROZETŘETE  - STRHNĚTE

Dejte navždy sbohem dvojitému namáčení a křížové kontaminaci. Dopřejte svým klientkám dokonalou hygienu a skvělou epilaci se systémem KiSS Waxing™.

Krásná a hladká pokožka ve třech jednoduchých krocích

Krok 1: Jak velká je oblast těla, kterou epilujete? Pro malé plochy, jako je obočí, naneste KiSS Waxing na špachtli. Když epilujete nohy nebo jinou větší plochu, naneste přímo na pokožku z mačkací láhve.

Krok 2: Vymáčkněte z lahve KiSS Waxing přímo na pokožku a rozetřete v rovnoměrné a tenké vrstvě. Přes KiSS Waxing aplikujte epilační pásek a silně jej přitiskněte na pokožku ve směru růstu chloupků.

Krok 3: Držte pokožku napnutou a odstraňte pásek proti směru růstu chloupků.

Poznámka: Při ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, můžete KiSS Waxing rozetřít po celé přední části každé nohy a teprve poté jej začnete strhávat, čímž se výrazně zkracuje doba ošetření.

 

Proč se Vám bude s KiSS Waxing™ dobře pracovat?
 

Tato metoda je 100% přírodní, hygienická a navíc velmi úsporná.

A proč? Žádné dvojité namáčení a křížová kontaminace

Dvojité namáčení do nádoby na vosk se nedoporučuje a ve většině zemí je proti hygienickým předpisům. Během let byla zaznamenána řada případů stafylokokových infekcí, které vznikly právě během voskové epilace. Náš epilační systém KiSS Waxing™ eliminuje veškeré problémy křížové kontaminace spojené s tradiční voskovou technikou tím, že používá mačkací láhev!

 

Časté otázky a odpovědi:

Bolí to?

nebolí tolik jako běžná vosková epilace, protože se nepřichytává k živým kožním buňkám. Co se týká složení KiSS Waxing™ – neobsahuje žádnou voskovou pryskyřici a skládá se z cukru, citronu a vody. Přípravek je 100% rozpustný ve vodě a k pokožce je šetrnější.

Je bezpečný?

 • Ano je velmi bezpečný pro všechny typy pokožky. Díky svému složení je šetrný i pro nejcitlivější typy pokožky.
 • umožňuje opakovaně se vracet na stejné místo, a tak odstranit odolné chloupky bez poškození pokožky.
 • pokožku nespálí.
 • 100% rozpustný ve vodě.
 • BEZ dvojitého namáčením, který eliminuje potenciální křížovou kontaminaci.

Jak dlouhé musejí chloupky být?

Ačkoliv KiSS Waxing™ dokáže odstraňovat krátké chloupky, první a druhá procedura přinese lepší výsledky, pokud budou chloupky 4-8mm dlouhé.

Vyrostou odstraněné chloupky znovu silnější a tmavší? 

Pokud jsou chloupky odstraněny správně, nevyrostou znovu silnější nebo tmavší. A co chloupky, které se stávají tmavšími a silnější (jak je vidět na ženském obličejovém ochlupení obecně v oblasti horního rtu a brady)? Ty jsou k tomu předurčeny nebo dostaly impulz k tomu, aby se změnily na terminální chloupky v důsledku jednoho z několika faktorů, mezi něž patří hormony.

Jak často se má procedura provádět?

Obecně platí, že by se procedura měla opakovat po 3-6 týdnech. Pokud však pocítíte potřebu odstranit několik chloupků, které vám znovu vyrostly, můžete to s KiSS Waxing™ provést bez obav o poškození pokožky. Při používání KiSS Waxing™ nejste na rozdíl od ostatních produktů voskové epilace omezeni častostí procedur. KiSS Waxing™ je šetrný k pokožce a 100% rozpustný ve vodě, díky čemuž jej lze aplikovat tak často, jak potřebujete.

Kdo by KiSS Waxing™ neměl používat?

Nepoužívejte  pokud užíváte Accutane nebo jakýkoliv jiný typ léku na ztenčení pokožky nebo akné.

Ačkoliv KiSS Waxing™ je vůči pokožce bezpečný a šetrný, neměli byste jej aplikovat na:

 • Pokožku spálenou nebo podrážděnou od slunce
 • Pigmentové skvrny
 • Čerstvé opálení
 • Laserovou obnovu povrchu - resurfacing v uplynulém roce bez upozornění lékaře a náplasťového testu (Co je  resurfacing? Vyhlazování jizev po akné, při odstraňování nežádoucí pigmentace a k celkové rejuvenaci pleti).
 • Peeling nařízený lékařem v uplynulých dvou letech bez potvrzení lékaře
 • Otevřené rány, poranění nebo čerstvé rány
 • Jizvy po chirurgickém zákroku mladší než 6 měsíců

 

 Profesionální produkty pro epilaci: KiSS WaxingTM
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Chardé s.r.o., Buková 230, 251 62 Louňovice IČO: 03568709

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení