O Alexandria Professional®

Americká společnost Alexandria Professional mění sen o bezpečném, šetrném a efektivním odstranění chloupků v realitu. I vy můžete těžit z více než 30 let zkušeností této značky a nabídnou svým klientům unikátní postup epilace s využitím přírodní cukrové pasty. Společnost, která je založena na veganských a přírodních přípravcích, je v oblasti epilace profesionálem na slovo vzatým a dobře ví, jak pečovat o sametově hebkou pokožku. Zjistěte to i vy.
 
 Alexandria-professional-skoleni-epilace
 
 

Naše poslání

Alexandria Professional® se zaměřuje na poskytování zdravých a přirozených řešení pro krásu a wellness. Prostřednictvím odborného vzdělávání předáváme znalosti Alexandria Professional v rámci České a Slovenské Republiky. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery řešíme jejich problémy a požadavky spojené s co nejšetrnější péčí o pokožku.
 

Důležité informace o Alexandria Professional®

  • Alexandria Professional® používá nejmodernější inovace na výrobu cukrových past, které vám za vaše investice nabídnou kvalitní hodnotu. Naše tělové cukrové pasty mají takové složení, aby vydržely po celou dobu procedury a nebylo nutné je vyměňovat, což vám ušetří provozní náklady. Všechny naše produkty určené pro použití jsou přírodní a veganské, netestované na zvířatech.  Máme všechny potřebné certifikace a splňujeme nejpřísnější hyginenické standarty a nařízení.
  • Školíme jedinečný školící program od  Alexandria Professional® - odstranění chloupků cukrovou pastou technikou Kennedy Theory™  bylo vyvinuto tak, aby pomohlo jak novým, tak zkušeným profesionálům provádějícím epilace s cukrovou pastou zvládnout tuto metodu rychleji, precizněji a provádět ji s větší flexibilitou.
  • Alexandria Professional® věnuje velkou část svých zdrojů na soustavný výzkum a vývoj zaměřený na zlepšování přírodní péče o pokožku.
 
 
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.