Cukrová depilace v otazkách a odpovědích

Chcete svým klientkám vysvětlit, proč je pro ně depilace cukrovou pastou vhodná? Zde je přehled nejčastějších otázek a odpovědí na ně.

 

1. Je Chardé přírodní produkt? - Cukrová pasta Chardé je 100% přírodní produkt bez škodlivých látek. Vyrábíme ji z pečlivě vybraných surovin, garantujeme nejvyšší a stálou kvalitu v každém balení. V naší pastě nenajdete žádné přidané chemikálie, vosk ani jiné škodlivé látky. Cukrové pasty Chardé jsou hypoalergenní a protizánětlivé.

 

2. Nemůže depilace poškodit mou pokožku? - Naše cukrové pasty se nelepí na živé kožní buňky. Cukrová pasta Chardé a speciální metoda depilace Chardé zajišťují, že při depilaci jsou jemně odstraňovány pouze odumřelé kožní buňky. Díky tomu je naše metoda odstraňování chloupků mnohem šetrnější k pokožce než konkurenční depilační způsoby. Výsledkem je hebká kůže i v těch nejcitlivějších oblastech, jako jsou třísla a obličej.

 

3. Nestojí to moc? - Depilace cukrovou pastou je ekonomicky výhodná. U většiny klientů dojde k viditelnému zlepšení již po první nebo druhé depilaci – chloupky jsou jemnější a méně četné, pokožka je hebká a zdravá. Depilaci je pak třeba opakovat méně častěji.

 

4. Nenalepí se pasta na mě nebo oblečení? - Naše cukrové pasty jsou rozpustné ve vodě. Při depilaci cukrovou pastou klientky neriskují poškození oblečení při případném potřísnění, a samozřejmě ani potřísnění pokožky. V případě potřeby cukrovou pastu Chardé jednoduše smyjete vlažnou vodou. Po depilaci budou vaše klientky odcházet s příjemným pocitem čistoty a hebké pokožky.

 

5. Nemůže mě horký cukr popálit? - Cukrová pasta Chardé má teplotu lidského těla, nehrozí tedy žádné riziko popálení kůže. Tento pocit bezpečnosti okouzlí všechny vaše klienty. Při aplikaci cukrové pasty dojde k jejímu pronikání až k vlasovým váčkům, což umožní jednodušší uvolnění chloupku a zabrání jeho přetržení. Odstraňování chloupků je příjemné – někteří klienti při depilaci dokonce usnou. Tomu se říká skutečně jemná depilace…

 

6. Nemohou být v cukru nějaké bakterie? - Depilace Chardé je hygienická. Certifikované kosmetičky Chardé nikdy nepoužívají cukrovou pastu vícekrát a vždy mají rukavice. Po ošetření klientky se použitá cukrová pasta vyhazuje. Další výhodou cukrové pasty Chardé je to, že v tak vysoké koncentraci cukru nemohou přežít žádné bakterie. Zakládáme si na tom, že všechny produkty Chardé jsou 100% bezpečné.

 

7. Nezůstanou po depilaci červené skvrny? - Před-depilační a po-depilační péče Chardé je velice účinná a důležitá pro celkový výsledek. Snižuje totiž riziko nežádoucí reakce a podráždění pokožky po odstranění chloupků. Všechny produkty Chardé jsou pečlivě vyvinuty a důkladně otestovány, díky tomu si můžete být jisti jejich maximální účinností a zdravotní nezávadností.

 

8. Je depilace vhodná i pro blond a slabé chloupky? - Naše produkty jsou účinné pro ženy i muže každého věku, pro všechny barvy kůže a struktury chloupků. Od blonďáků s jemnými chloupky po černé s velmi tuhými chloupky je možné provádět depilaci Chardé s těmi nejlepšími výsledky. Můžete depilovat od hlavy k patě (kromě chloupků v uších a řas), výsledky budou vždy skvělé.

 

9. Je potřeba mít chloupky delší, aby je cukrová pasta odstranila? - Mezi jednotlivými depilacemi cukrovou pastou se nemusíte holit, ani nemusíte nechávat vaše chloupky narůst. Pro provedení depilace cukrovou pastou Chardé je požadovaná délka chloupků minimálně 3-5 mm. S každou další depilací je odstraňování chloupků snazší.

 

10. Jsou kosmetičky vyškolené? - Prefesionálně proškolené kosmetičky Chardé důkladně ovládají depilační techniku Chardé. Nabízíme systém školení, který je velmi vyhledávaný. Pomáháme při správném osvojování nové techniky, což ocení především spokojení klienti.

facebookfacebookyoutube