Dezinfekce na ruce - Hand Sanitizer 443ml

Kód: 3170 EU
Tip
Neohodnoceno
Skladem (>3 ks)

dezinfekce na ruce s antibakteriálními účinky,

obsahuje Izopropylalkohol  70% a Aloe Vera gel  

(kabinetní balení 443ml)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezolejový dezinfekční gel na ruce s obsahem aloe vera, bez vůně. Proti šíření choroboplodných zárodků a bakterií. Vhodný pro dezinfekci rukou, v kanceláři, autě a tašce, když není možnost mytí rukou. Čisté ruce bez použití vody a mýdla.

Použití: Dezinfekční prostředek na ruce pro vysokou hygienu rukou. Gel používejte neředěný, vetřete do suchých rukou a neoplachujte vodou. Při používání tohoto produktu dávejte pozor na oči, uši a ústa. Při zasažení očí důkladně vypláchněte oči vodou.

Upozornění: Pouze k zevnímu použití. Hořlavý. Chraňte před teplem nebo plamenem. Při používání tohoto produktu dávejte pozor na oči, uši a ústa. Při zasažení očí důkladně vypláchněte oči vodou. Pokud se objeví podráždění nebo vyrážka, přestaňte používat a kontaktujte lékaře. Mohou to být příznaky vážného stavu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc nebo se ihned spojte s toxikologickým střediskem.

Nepoužívat: U dětí do 3 let. Na otevřené rány kůže

Pokyny: Gel používejte neředěný, vetřete do suchých rukou a neoplachujte vodou. Při používání tohoto produktu dohlížejte na děti do 6 let, aby u nich nedošlo k jeho spolknutí.

Ostatní informace: Skladujte při teplotě 15º- 30ºC. Chraňte před mrazem a teplotě nad 40°C

Ingredients: Isopropyl alcohol 70%, Aqua, Acrylates/C10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Propylene glycol, Aloe Barbadensis Leaf extract, Triethanolamine

Doplňkové parametry

Kategorie: DEZINFEKCE na ruce
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: