Kiss waxing

You’ll never forget the first KiSS

Dejte navždy sbohem dvojitému namáčení a křížové kontaminaci. Dopřejte svým klientkám dokonalou hygienu a skvělou epilaci se systémem KiSS Waxing™
UKÁZKA KiSS WAXING

PROČ KISS WAXING

JEDNODUCHÁ, BEZPEČNÁ A ÚČINNÁ EPILACE

Používáte klasickou „voskovou“ techniku, ale pracujete s přírodní cukrovou pastou v tubě.

Profesionálové si pro epilaci vybrají systém KiSS Waxing™ Důvodem je jeho jednoduchost, bezpečnost a účinnost. KiSS Waxing™ se snadno používá, je také celkově přírodní, rozpustný ve vodě, nezpůsobuje popáleniny a je 100% hygienický. Věřte nám, už nebudete chtít nic jiného.

PRODUKTY ČASTÉ OTÁZKY

JAK NA TO

VYMÁČKNĚTE, ROZETŘETE A STRHNĚTE

Dejte navždy sbohem dvojitému namáčení a křížové kontaminaci. Dopřejte svým klientkám dokonalou hygienu a skvělou epilaci se systémem KiSS Waxing™.

POUŽITÍ

Krásná a hladká pokožka
ve třech jednoduchých krocích

Krok 1: Jak velká je oblast těla, kterou epilujete? Pro malé plochy, jako je obočí, naneste KiSS Waxing na špachtli. Když epilujete nohy nebo jinou větší plochu, naneste přímo na pokožku z mačkací láhve.

Krok 2: Vymáčkněte z lahve KiSS Waxing přímo na pokožku a rozetřete v rovnoměrné a tenké vrstvě. Přes KiSS Waxing aplikujte epilační pásek a silně jej přitiskněte na pokožku ve směru růstu chloupků.

Krok 3: Držte pokožku napnutou a odstraňte pásek proti směru růstu chloupků.

Poznámka: Při ošetření velkých ploch, jako jsou nohy, můžete KiSS Waxing rozetřít po celé přední části každé nohy a teprve poté jej začnete strhávat, čímž se výrazně zkracuje doba ošetření.

Vyrobeno profesionály,
pro profesionály

Společnost Alexandria Professional® intenzivně a dlouhodobě pracuje na uspokojení požadavků kosmetických odborníků na celém světě. S tímto cílem vyvinula velmi jednoduchou, bezpečnou a účinnou metodu epilace s použitím systému KiSS Waxing™. Tato metoda je 100% přírodní, hygienická a navíc velmi úsporná.
PROČ KiSS WAXING

Profesionální školení

Provádíme certifikační kurzy, které zajistí, že se naučíte epilační techniku systému KiSS Waxing™.
KURZY

Vše pro Vás

Alexandria Professional® se zaměřuje na poskytování zdravých a přirozených řešení pro krásu a wellness. Prostřednictvím odborného vzdělávání předáváme znalosti Alexandria Professional v rámci České a Slovenské Republiky. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery řešíme jejich problémy a požadavky spojené s co nejšetrnější péčí o pokožku.
O ALEXANDRIA PROFESSIONAL

PROČ KiSS WAXING™

Proč se Vám bude s KiSS Waxing™ dobře pracovat?

Společnost Alexandria Professional® intenzivně a dlouhodobě pracuje na uspokojení požadavků kosmetických odborníků na celém světě. S tímto cílem vyvinula velmi jednoduchou, bezpečnou a účinnou metodu epilace s použitím systému KiSS Waxing™. Tato metoda je 100% přírodní, hygienická a navíc velmi úsporná.

A proč? Žádné dvojité namáčení a křížová kontaminace

Dvojité namáčení do nádoby na vosk se nedoporučuje a ve většině zemí je proti hygienickým předpisům. Během let byla zaznamenána řada případů stafylokokových infekcí, které vznikly právě během voskové epilace. Náš epilační systém KiSS Waxing™ eliminuje veškeré problémy křížové kontaminace spojené s tradiční voskovou technikou tím, že používá mačkací láhev!
JAK NA TOČASTÉ OTÁZKY

NAŠE PRODUKTY

Jak vám pomohou naše produkty?

KiSS Waxing™ produkty se snadno používají jsou bezpečné a účinné. KiSS Waxing™ je také celkově přírodní, rozpustný ve vodě, nezpůsobuje popáleniny a je 100% hygienický.
Věřte nám, už nebudete chtít nic jiného.

Produkty

Časté otázky a odpovědi

Bolí to?

KiSS Waxing™ nebolí tolik jako běžná vosková epilace, protože se nepřichytává k živým kožním buňkám. Co se týká složení KiSS Waxing™ – neobsahuje žádnou voskovou pryskyřici a skládá se z cukru, citronu a vody. Přípravek je 100% rozpustný ve vodě a k pokožce je šetrnější.

Je bezpečný?

KiSS Waxing™ je velmi bezpečný pro všechny typy pokožky. Díky svému složení je šetrný i pro nejcitlivější typy pokožky.

Systém KiSS Waxing™ vám umožňuje přejíždět opakovaně stejnou plochu, a tak odstranit odolné chloupky bez poškození pokožky.

KiSS Waxing™ pokožku nespálí.

KiSS Waxing™ je 100% rozpustný ve vodě.

KiSS Waxing™ je systém s NULOVÝM namáčením, který eliminuje potenciální křížovou kontaminaci.

KiSS Waxing™ je tak bezpečný a chutný, že si ho někteří lidé dokonce vymačkávají do své kávy!

Jak dlouhé musejí chloupky být?

Ačkoliv KiSS Waxing™ dokáže odstraňovat krátké chloupky, první a druhá procedura přinese lepší výsledky, pokud budou chloupky 4-8mm dlouhé.

Vyrostou odstraněné chloupky znovu silnější a tmavší?

Pokud jsou chloupky odstraněny správně, nevyrostou znovu silnější nebo tmavší. A co chloupky, které se stávají tmavšími a těžšími (jak je vidět na ženském obličejovém ochlupení obecně v oblasti horního rtu a brady)? Ty jsou k tomu předurčeny nebo dostaly impulz k tomu, aby se změnily na terminální chloupky v důsledku jednoho z několika faktorů, mezi něž patří hormony.

Jak často se má procedura provádět?

Obecně platí, že by se procedura měla opakovat po 3-6 týdnech. Pokud však pocítíte potřebu odstranit několik chloupků, které vám znovu vyrostly, můžete to s KiSS Waxing™ provést bez obav o poškození pokožky. Při používání KiSS Waxing™ nejste na rozdíl od ostatních produktů voskové epilace omezeni častostí procedur. KiSS Waxing™ je šetrný k pokožce a 100% rozpustný ve vodě, díky čemuž jej lze aplikovat tak často, jak potřebujete.

Kdo by KiSS Waxing™ neměl používat?

Nepoužívejte KiSS Waxing™, pokud užíváte Accutane nebo jakýkoliv jiný typ léku na ztenčení pokožky nebo akné.

Ačkoliv KiSS Waxing™ je vůči pokožce bezpečný a šetrný, neměli byste jej aplikovat na:

  • Pokožku spálenou nebo podrážděnou od slunce
  • Pigmentové skvrny
  • Čerstvé opálení
  • Laserovou obnovu povrchu - resurfacing v uplynulém roce bez upozornění lékaře a náplasťového testu (Co je  resurfacing? Vyhlazování jizev po akné, při odstraňování nežádoucí pigmentace a k celkové rejuvenaci pleti).
  • Peeling nařízený lékařem v uplynulých dvou letech bez potvrzení lékaře
  • Otevřené rány, poranění nebo čerstvé rány
  • Jizvy po chirurgickém zákroku mladší než 6 měsíců

Další odpovědi na časté otázky naleznete i na našem Facebooku.

O Alexandria Professional

KiSS Waxing™ je značka společnosti Alexandria Professional®, která je mezinárodní společnost, zaměřující se na poskytování zdravých, přirozených řešení pro krásu a wellness. Vyvinula a prosadila inovativní proces na odstraňování nežádoucích chloupků a komplexní program péče o pokožku Conditioning™ . Prostřednictvím odborného vzdělávání předáváme znalosti Alexandria Professional v rámci České a Slovenské Republiky. Ve spolupráci s našimi obchodnímu partnery řešíme jejich problémy a požadavky spojené s co nejšetrnější péčí o pokožku.

Alexandria Professional® je společnost, která provádí tělovou epilaci cukrovou pastou.

Společnost Alexandria Professional® intenzivně a dlouhodobě pracuje na uspokojení požadavků kosmetických odborníků na celém světě. S tímto cílem vyvinula velmi jednoduchou, bezpečnou a účinnou metodu epilace s použitím systému KiSS Waxing™ . Tato metoda je 100% přírodní, hygienická a navíc velmi úsporná.

Certifikát Profesional v epilaci

Proč získat certifikát KiSS Waxing™ ? Získáte odborné školení s teoretickými a praktickými znalostmi epilační techniky KiSS Waxing™ . Po úspěšném absolvování školení budete zařazení do VIP Chardé, kde získáte nadstandartní výhody a speciální ceny.

KiSS WAXING CERTIFIKÁT

S použitím systému KiSS Waxing™ se můžete vždy spolehnout na dodržení bezpečnostních a hygienických zásad! V rámci školení se naučíte používání systému KiSS Waxing™ pro epilaci celého těla. Získáte certifikát Alexandria Professional KiSS Waxer.

MÁTE ZÁJEM O KiSS WAXING?

Pracujete v oboru a chcete se přihlásit na školení KiSS Waxing™?

CHCI NA ŠKOLENÍ

Připravujme rezervační systém.

V případě zájmu o školení nám prosím zašlete email a váš telefonní kontakt a my Vás budeme kontaktovat.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.