Individuální školení - epilace cukrovou pastou - technikou Kennedy Theory®

Co získáte v rámci Individuálního školení:

 1. Naučíte se jedinečnou epilační techniku Kennedy Theory® od americké společnosti Alexandria Professional ®. V rámci individuálního školení si osvojíte práci s cukrovou pastou tak, že se naučíte před epilační a po epilační ošetření a nanášení cukrové pasty od kotníku až po koleno a odstranění pasty v celém záběru. Naučíme Vás jak epilovat chloupky kratší než 1,5 mm přírodní cukrovou pastou od americké společnosti Alexandria Professional®.
 2. Naučíme Vás jak docílit sametově hebké pokožky pro Vaše klienty, bez zarůstání chloupků. Pomocí kompletní péče o pokožku programem "Full Circle of Skin Conditioning®" od Alexandria Professional®.
 3. Po úspěšném zvládnutí práce s cukrovou pastou a teoretickém testu získáte certifikát od Alexandria Professional® - QUALIFIED BODY SUGARING PRACTITIONER™.
 4. V rámci zvládnutí práce s cukrovou pastou si vyzkoušíte i naší jedinečnou epilační rukavici ErgoWave®, která vám pomůže rychleji si osvojit a zvládnout epilační techniku s cukrovou pastou.
 5. Zdarma opakovací lekce pro získání zručnosti a osvojení si práce s cukrovou pastou v rozsahu 2 hodin v našem školícím centru.
 6. Neomezená konzultační podpora prostřednictvím telefonu, email, messanger atd ...
 7. Přístup do uzavřené členské sekce Chardé VIP, kde získáte členské výhody a zvýhodněné ceny pro nákup produktů. Dále možnost účastnit se jednou měsíčně zdarma konzultačních hodin pro další vylepšování Vaší práce s cukrovou pastou v našem školícím centru Chardé Akademie krásy v Říčanech vždy každé první  úterý v měsíci.
 8. Nadstavbová odborná školení pro Chardé VIP.
 9. Přednostní informace o akcích Chardé za zvýhodněné ceny.
 10. Marketingová podpora - výpočet ziskovosti a využívat e-komunikaci Chardé. Využívání všech našich materiálů pro propagaci a využití našeho Marketigového úložiště, kde jsou materiály pro Váš další rozvoj a propagaci.
 11. Prezentace Vašeho Salonu v rámci FaceBook, Instagram Chardé a partnerské spolupráce se Salony krásy.

Cena individuálního školení je 3.900,-  Kč

 

 • Garantujeme Vám, že Vás práci s cukrovou pastou naučíme
 • Garantujeme Vám odbornou konzultační pomoc a další  profesionální rozvoj
 • Garantujeme Vám nejkvalitnější cukrovou pastu a epilační produkty

 

Školení probíhá ve školícím centru Chardé Akademie krásy v Říčanech u Prahy od 9.00 do 17.00 hod.

 

Na školení potřebujete modelku.

V ceně individuálního školení je občerstvení pro Vás i pro modelku - káva,čaj, voda, snack a oběd.

Podrobnější informace o programu školení vám zašleme po výběru termínu do vašeho emailu.

 

Termíny školení

facebookfacebookyoutube