Ošetření pro vyhlazení vrásek očního okolí Eye Contour

ošetření které zklidňuje stresovanou oblast očního okolí a bojuje proti výrazovým linkám, vráskám, tmavým kruhům kolem očí a nedostatečné pevnosti pleti.

yellow-rose-eye-contour

 

Postup ošetření:
 
Čas ošetření: 30-40min
 
Doporučení pro věk: 30+

1. Pleť vyčistěte dvoufázovým odličovačem očního make-upu EYE MAKEUP REMOVER. Pleť tonizujte a osvěžte tonikem s kyselinou hyaluronovou a s výtažky z květin  HYALURONIC TONING LOTION.

2. Jemnými krouživými pohyby naneste koncentrované uvolňující protivráskové sérum SKIN RELAXANT SERUM (s „botoxovým“ účinkem) na oblast okolo očí a zaměřte se hlavně na mimické vrásky. Pečlivě vybrané složky séra pleť hydratují, stimulují přirozenou tvorbu kolagenu a působí proti mimickým vráskám i proti známkám stárnutí pleti.

3. Pokračujte bio- gelem na oční okolí EYE CONTOUR BIO-GEL. Naneste jej a jemně masírujte oblast okolo očí. Složení gelu představuje pokročilý systém (mikročástice, nanočástice a lipozomy) aktivních látek, který účinně působí proti suché pleti, tmavým kruhům, otokům a nedostatečné pevnosti v této části obličeje.

4. Oční masku z přírodního kolagenu COLLAGEN EYE MASK navlhčete dostatečným množstvím hydratačního tonika HYALURONIC TONING LOTION with Flower Extracts nebo tonika s azulenem LOTION AZULENE. Navlhčenou masku naneste na oční okolí přes uklidňující sérum SKIN RELAXANT SERUM a biogel pro ošetření očního okolí  EYE CONTOUR BIOGEL a nechte působit asi 20 minut. Během této doby udržujte masku stále dostatečně navlhčenou.

5. Po odstranění kolagenové masky dokončete ošetření nanesením séra SKIN RELAXANT SERUM jemnými kruhovými pohyby a následně gelu EYE CONTOUR BIO-GEL. Masírujte a jemně poklepávejte, dokud se bio-gel nevstřebá.

Pro posílení a udržení výsledků doporučujeme pro domácí péči používat:  sérum „s BOTOXOVÝM účinkem“ proti vráskám SKIN RELAXANT SERUM a speciální bio-gel pro péči o oční okolí EYE CONTOUR BIOGEL. Oba produkty lze používat denně ráno a večer. EYE CONTOUR BIOGEL lze také používat jako masku na oči, pokud je aplikována silnější vrstva gelu po dobu 15 minut.

Podrobné informace o ošetření Eye Contour ke stažení ZDE: Ošetření Eye Contour

Domácí péče:  

Produkty pro domácí péči řady EYE CONTOUR: ZDE
Katalog produktů domácí péče: Katalog domácí péče 2020
 

Školení EYE CONTROUR: připravujeme

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.