Ošetření pro vypnutí vrásek Hyaluronic

Ošetření Hyaluronic pleť dlouhodobě hydratuje a zpevňuje. Vyhlazuje hluboké vrásky a výrazové linie, zajišťuje antioxidační ochranu a obnovu buněk a stimuluje přírodní kolagen a biosyntézu elastinu. Po ošetření působí pleť mladistvě a je hebká a rozzářená. Charde_IG_posts_Yellow_Rose_Part2_2048x2048px_180220_1Hlavní přínos ošetření HYALURONIC:

 • přináší účinnou dlouhotrvající hydrataci a zpevnění pleti
 • vyhlazuje hluboké vrásky a výrazové linkyhebká a zářivá, mladě vypadající pleť
 • antioxidační ochrana a obnova buněk
 • stimulace přírodního kolagenu a biosyntéza elastinu
Ošetření se pyšní také klinicky testovanou účinností, 90 % žen po 28 dnech používání produktů zaznamenalo viditelné zlepšení vzhledu vrásek a výrazových linek a také zvýšenou hydrataci, elasticitu a zářivost pokožky
 

  

Účinné aktivní látky:

 • Kyselina Hyaluronová s vysokou, nízkou a velmi nízkou molekulovou hmotností. 
 • Výplň vrásek kyselinou Hyaluronovou.
 • Speciální směs Oligopeptidů s účinkem podobným Retinolu
 • Speciální Oligopeptid
 • Fermentovaný výtažek z Černého čaje (kombucha) s účinkem Lipofillingu
 • Čínský bílý čaj (Pai Mu Tan)
Výtažky z květin s Antioxidačním a zklidňujícím účinkem:
 • Magnolie: Zklidňuje podrážděnou pokožku a vykazuje antioxidační účinky (obsahuje flavonoid Rutin a Lignany).
 • květ Indického Lotosu: Je bohatý na antioxidant Quercetin, chrání pokožku a zklidňuje podráždění.
 • květy Japonské Třešně (Yama Sakura): Rozšířené, tradičně používané produkty pro Zen a Wellness procedury s hydratačními a antioxidačními vlastnostmi (obsahuje antioxidační flavonoid Rutin).
 • Francouzské Růže: Hydratační výtažek s antioxidačním (Polyfenoly) a mírně stahujícím (Glykosidy) účinkem.

CHARDE_hyaluronic_insta_2048x2048px_8

 • Směs Ceramidů a Fytosfingosinu Chrání a pomáhá hydratovat pokožku.
 • Komplex Křemíku s Vitamínem C Antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje elasticitu pokožky a napomáhá jejímu zdravému vzhledu.
 • Komplex Křemíku s Hydroxyprolinem (základní aminokyselina Kolagenu) Napomáhá při regeneraci tkáně a působí proti stárnutí. Zvyšuje přirozenou biosyntézu Elastinových a Kolagenových vláken.
 • Stabilní Vitamín C Silný antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu a napomáhá zdravému vzhledu pokožky.
 • Niacinamid (Vitamín B3) Hydratuje, stimuluje přirozenou biosyntézu Kolagenu a bojuje proti tvorbě barevných skvrn.
 • Vitamíny (E a A), Panthenol (pro-Vitamín B5), Fytosteroly, přírodní Oleje (Avokádo, Oliva, Jojoba), Přírodní výtažky a mnoho dalších aktivních látek prospěšných k pokožce.

 Podrobné informace o ošetření Hyaluronic ke stažení ZDE: Ošetření Hyaluronic

 

Postup ošetření:
 
Čas ošetření: 50-60min
 
Doporučení pro věk: 35+
 

1. Vyčistěte obličej a krk s použitím hydratačního čistícího pleťového mléka - HYALURONIC CLEANSING MILK with Flower extracts. Tonizujte pokožku a odstraňte zbytky čistícího pleťového mléka s použitím tonizující pleťové vody - HYALURONIC TONING LOTION with Flower extracts. Odstraňte z pokožky odumřelé buňky pomocí enzymatického peelingového gelu na obličej - HYALURONIC FACE SCRUB s granulemi z přírodního bambusu a sušených lotosových květů. Gel roztírejte po obličeji a krku jemnými krouživými pohyby. Slabou vrstvu gelu ponechte na pokožce po dobu 2 až 3 minut, aby mohl působit proteolytický enzym. Masírujte pokožku další 2 až 3 minuty a poté gel odstraňte pomocí tonizující pleťové vody - HYALURONIC TONING LOTION.

2. Vyčištěnou pokožku jemně masírujte s použitím séra proti stárnutí s výplní vrásek elixír krásy - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR. Zvláštní pozornost věnujte vráskám a výrazovým linkám. (V případě mastné nebo mladší pokožky se doporučuje místo elixíru krásy - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR použít sérum - HYALURONIC SERUM. Společně se sérem můžete rovněž použít ultrazvukové kosmetické zařízení po dobu 2 až 3 minut, aby se zvýšil účinek ošetření.

3. Pokračujte v masáži obličeje a krku jemnými krouživými pohyby s použitím hydratačního a protivráskového 24-hodinového krému na zpevnění obličeje - HYALURONIC FACE FIRMING CREAM dokud se krém téměř nevstřebá (zvláštní pozornost věnujte vráskám, výrazovým linkám a povolené pokožce).

4. Připravte SLUPOVACÍ MASKU NA OBLIČEJ - HYALURONIC PEEL-OFF FACE MASK with Rose Petals. Smíchejte přibližně 25 g práškové masky s 50 ml vody tak, aby se vytvořila homogenní pasta (25 g prášku postačí na pokrytí celého obličeje a krku). Ponechte masku v misce po dobu 1 až 2 minut, aby se rozpustily všechny aktivní látky. Poté naneste masku na celý obličej a krk. Ponechte masku na pokožce po dobu 20 minut, dokud nezaschne. Masku sloupněte v jednom celém kuse. Pokožku tonizujte a odstraňte zbytky masky pomocí TONIZUJÍCÍ PLEŤOVÉ VODY - HYALURONIC TONING LOTION.

5. Ošetření zakončete použitím elixír krásy - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR a poté krému na zpevnění obličeje  -HYALURONIC FACE FIRMING CREAM. V případě mastné nebo mladší pokožky se doporučuje místo elixíru krásy - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR použít SÉRUM - HYALURONIC SERUM.

Podrobné informace o ošetření Hyaluronic ke stažení ZDE: Ošetření Hyaluronic
 

Domácí péče:  

Produkty pro domácí péči řady HYALURONIC: ZDE
Katalog produktů domácí péče: Katalog domácí péče 2020
 

Školení HYALURONIC: ZDE

 
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.