AHAs OVOCNÉ KYSELINY

Pokročilá profesionální kosmetická péče založená na ovocných AHA kyselinách (Alpha Hydroxy Acid - AHAs).

  • Napomáhá stimulovat přirozenou regeneraci a obnovu pleti a eliminuje jemné vrásky, jizvy a nečistoty.
  • Odstraňuje odumřelé buňky pokožky, bojuje proti nedokonalostem pleti, jemným vráskám, pigmentovým skvrnám a jizvám po akné.
  • Posiluje účinek bělící péče.
  • Omlazuje, rozjasňuje a dodává pleti jemný, svěží a mladistvý vzhled.

 

POSTUP OŠETŘENÍ

Doporučená doba ošetření: 6 ošetření (mezi jednotlivými ošetřeními ponechte odstup 2-3 týdny v závislosti na citlivosti pleti).

Doporučená volba koncentrace:  na první 3 ošetření použijte gel s koncentrací 23 % a na zbývající 3 ošetření gel s koncentrací 30 %.

 

1. Obličej, krk a dekolt vyčistěte čistícím mlékem s výtažky z banánu a papáji LAIT DEMAQUILANT. Odstraňte zbytky a tonizujte pleť pomocí uklidňujícího pleťového tonika s azulenem LOTION AZULENE. Tonikem navlhčete 2 vatové tampony a zakryjte jimi oči a oční okolí.

 2. Zvolte správnou koncentraci (23 % nebo 30 %) gelu s ovocnými AHA kyselinami AHA PROFESSIONAL FRUIT ACIDS GEL v závislosti na typu a citlivosti pleti. Na čistou pleť naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu gelu, vyhněte se očnímu okolí, oblasti rtů a nosním dírkám. Nechte gel působit 5 až 10 minut (v závislosti na koncentraci gelu a citlivosti pleti). pH pokožky znormalizujte zklidňujícím tonikem NORMALIZING AND SOOTHING LOTION, jež je určeno k aplikaci po použití AHA kyselin. Zbytky odstraňte tonikem s azulenem LOTION AZULENE nebo vodou.

 3. Ošetřovanou oblast jemně masírujte hydratačním a aktivním sérem YELLOW ROSE dodávaným v ampulkách: CELLULAR LIPOSOMES BIO-SERUM REVITALISANT nebo COLLAGEN EMULSION BIO-ACTIVE nebo AZULENE EMULSION AMPOULES (použijte 2/3 ampulky)*. Když se sérum vstřebá, pokračujte v masáži vyživujícím a hydratačním krémem CREME HYDRO-NUTRITIVE.

 4. Na ošetřovanou oblast naneste tenkou rovnoměrnou vrstvu gelové hydratační masky BIO-GEL MASK (můžete použít i kolagenovou masku COLLAGEN LEAF MASK navlhčenou azulenovým tonikem AZULENE LOTION). Masku nechte působit 15-20 minut. Pak ji odstraňte a jemnými krouživými pohyby pokračujte v masáži se zbylou 1/3 séra z ampulky active serum ampule, dokud se zcela nevstřebá.

5. Ošetření zakončete nanesením ochranného hydratačního krému s účinky proti stárnutí pleti CELLULAR SUN CARE CREAM SPF50+ (pro použití přes den) nebo hydratačním a výživným krémem CREME HYDRO-NUTRITIVE (večer).

 

* Pro ještě lepší bělící a rozjasňující účinek použijte koncentrované bělící sérum DARK SPOTS FADER a pokračujte bělící maskou WHITENING MASK.

  

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Po ošetření je nezbytné, aby klientka denně používala vhodné hydratační, vyživující a omlazující přípravky YELLOW ROSE. Doporučujeme CELLULAR REVITALIZING FACE CREAM (krém s 24hodinovým účinkem zpomalující stárnutí pleti, s Resveratrolem a Kmenovými Buňkami z Jablka), CELLULAR LIPOSOMES ANTI-AGING BIODROPS (bio-kapky zpomalující stárnutí pleti s Kmenovými buňkami z Jablka a Oligopeptidy), EYE CONTOUR BIO-GEL (ztišující a zklidňující bio-gel pro oční okolí) a FRUIT ACIDS GEL (revitalizační gel s AHA kyselinami, ceramidy a zklidňujícími látkami, se speciálním složením pro každodenní použití). Během dne je třeba používat ochranu před slunečním zářením, k čemuž doporučujeme CELLULAR SUN CARE CREAM SPF50+ s kyselinou Hyaluronovou, Kmenovými buňkami z Jablka a silnými Antioxidanty.

 

 PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ

  • Několik týdnů před zahájením ošetření AHA kyselinami je třeba provést hluboké čištění pleti.
  • Nejméně 4 dny před začátkem ošetření AHA kyselinami použijte gel s ovocnými kyselinami Yellow Rose Fruit Acids Gel, abyste zvýšili toleranci pleti k ovocným kyselinám.
  • Během péče nepoužívejte ionizaci.
  • Nepoužívejte Yellow Rose AHAs Professional Fruit Acids Gel na podrážděnou, suchou nebo citlivou pokožku.
  • Ošetření pomocí gelu Yellow Rose AHAs Professional Fruit Acids Gel se smí provádět pouze 3krát ročně, nedoporučuje se provádět v letních měsících.
Tip KATALOG 2020
biogelová hydratační revitalizační  maska (kabinetní balení 250ml)
 
Skladem (> 3 ks)
18 položek celkem
facebookfacebookyoutube