Příběh značky Chardé

Rodinná firma Chardé už několik let umožňuje desítkám kosmetických salónů růst. Jak pomůže právě vašemu salonu získat nové klienty a znásobit tržby? Prostřednictvím profesionálního školení, kvalitní kosmetiky a unikátního postupu depilace cukrovou pastou.

Yellow Rose Professional cosmetics - tradiční Řecká profesionální kosmetika s více jak 50 letou tradicí a znalostmi v péči o pokožku a tělo, na základě účinných látek.

IMG_5520 (002) u YR orez

 

Alexandria Professional - rodinná společnost s více než 30 letými zkušenostmi v péči o pokožku a výrobou profesionálních cukrových past a Veganské (d)epilační kosmetiky.

1-IMG_4358_1_sm

Profesionální školení:

Nové vědomosti a znalosti mohou pomoci oslovit nové klienty i vám. U nás se profesionálové učí od profesionálů.

Školíme jedinečný školící program od  Alexandria Professional - odstranění chloupků cukrovou pastou technikou Kennedy Theory™ . Tato technika práce s cukrovou pastou byla vyvinuta tak, aby pomohla jak novým, tak zkušeným profesionálům pracovat rychlejišetrněji a provádět (d)epilaci s nejlepším možným výsledkem pro Vaše klientky. Máme profesionální certifikaci a výhradní zastoupení od společnosti Alexandria Professional pro školení (d)epilace a prodej Veganské epilační kosmetiky pro Českou a Slovenskou republiku. Naše poslání s Alexandria Professional "Sametové hebká pokožka".

x

Máme certifikaci a výhradní zastoupení pro školení a prodej Řecké profesionální kosmetiky Yellow Rose Professional cosmetics určené pro kosmetické salony pro Českou republiku. Vyučujeme kosmetické ošetření a péči o pokožku rodinné značky Yellow Rose Professional cosmetics s více jak 50 letou tradicí a znalostmi. Poslání Yellow Rose Professional cosmetics "Zdravá a pevné pokožka". 

SKOLENi

 

Profesionální kosmetika Yellow Rose cosmetics®

Salonům dodáváme profesionální kosmetiku Yellow Rose, kterou si zamilujete vy a především vaši klienti.

logo horizontal 2017

O Yellow Rose

(d)epilace cukrovou pastou se značkou Alexandria Professional®

Poodhalujeme tajemství dokonale hebké pokožky díky (d)epilaci přírodní cukrovou pastou. 

AlexProf Grey with Colour Circles PMS

O Alexandria Professional

 

Profesionální podpora pro Vás