Co je "Sugaring" cukrová (d)epilace od Alexandria Professional®?

 

Nejčastější vaše otázky a naše odpovědi na ně.

Chloupky odstraňujeme přírodní cukrovou pastou Alexandria Professional® a používáme Veganskou epilační kosmetiku.

Naší předností je ucelený program péče o sametově hebkou pokožku pro profesionální použití v kosmetických salonechdomácí péči 

Alexandria Professional_sm

1-IMG_4358_1_sm

 • Rodinná společnost s více než 30 letými zkušenostmi v péči o pokožku a výrobou profesionálních cukrových past a Veganské (d)epilační kosmetiky. 
 • Cukrové pasty Alexandria Professional si zachovávají stálou konzistenci, aby se Vám s nimi dobře pracovalo po celou dobu procedury a nebylo nutné je vyměňovat, to pomáhá šetřit provozní náklady. Všechny produkty Alexandria Professional jsou přírodní a veganské, netestované na zvířatech. Máme všechny potřebné certifikace a splňujeme nejpřísnější hygienické standardy a nařízení
 • Školíme jedinečný školící program od  Alexandria Professional - odstranění chloupků cukrovou pastou technikou Kennedy Theory™ . Tato technika práce s cukrovou pastou byla vyvinuta tak, aby pomohla jak novým, tak zkušeným profesionálům pracovat rychleji, šetrněji a provádět (d)epilaci s nejlepším možným výsledkem pro Vaše klientky.
 

2-IMG_4837_1_sm

Je cukrová pasta od Alexandria Professional® přírodní produkt?

Ano, cukrová pasta Alexandria Professional je 100% přírodní a veganský produkt. Je vyráběna z pečlivě vybraných surovin, je garancí nejvyšší a stálé kvality v každém balení. V naší pastě nenajdete žádné přidané chemické přísady, parabeny ani žádné voskové pryskyřice. Cukrové pasty Alexandria Professional jsou hypoalergenní, protizánětlivé a vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou vyrobeny v U.S.A. 

Nemůže epilace poškodit mou pokožku?

Cukrové pasty Alexandria Professional se nelepí na živé kožní buňky a tím pokožku nedráždí. Cukrová pasta Alexandria Professional a naše jedinečná epilační technika zajišťuje, že při epilaci jsou jemně odstraňovány pouze odumřelé kožní buňky. Díky tomu je naše metoda odstraňování chloupků mnohem šetrnější k pokožce než konkurenční depilační způsoby. Výsledkem je sametově hebká kůže i v těch nejcitlivějších oblastech, jako jsou třísla a obličej.

Nestojí to moc?

Technika epilace cukrovou pastou je ekonomicky výhodná. U většiny klientů dojde k viditelnému zlepšení již po první nebo druhé epilaci – chloupky jsou jemnější a méně četné, pokožka je hebká a zdravá. Epilaci je pak třeba opakovat méně častěji.

Nenalepí se pasta na mě nebo oblečení?

Cukrové pasty Alexandria Professional jsou rozpustné ve vodě. Při epilaci cukrovou pastou klientky neriskují poškození oblečení při případném potřísnění, samozřejmě ani potřísnění pokožky. V případě potřeby cukrovou pastu Alexandria Professional jednoduše smyjete vlažnou vodou. Po epilaci budou vaše klientky odcházet s příjemným pocitem čistoty a hebké pokožky.

Nemůže mě horký cukr popálit?

Cukrová pasta Alexandria Professional má teplotu lidského těla, nehrozí tedy žádné riziko popálení kůže. Tento pocit bezpečnosti okouzlí všechny vaše klientky. Při aplikaci cukrové pasty dojde k jejímu pronikání až k vlasovým folikulům, což umožní jednodušší uvolnění chloupku a zabrání jeho přetržení. Odstraňování chloupků je příjemné – některé klientky při epilaci dokonce usnou. Tomu se říká skutečně jemná epilace…

Nemohou být v cukru nějaké bakterie?

Technika epilace Alexandria Professional je hygienická. Certifikované kosmetičky Alexandria Professional nikdy nepoužívají cukrovou pastu vícekrát a vždy mají rukavice. Po ošetření klientky se použitá cukrová pasta vyhazuje. Další výhodou cukrové pasty Alexandria Professional je to, že v tak vysoké koncentraci cukru nemohou přežít žádné bakterie. Zakládáme si na tom, že všechny produkty Alexandria Professional jsou 100% bezpečné, Veganské a neobsahují gluten.

Nezůstanou po epilaci červené skvrny?

Před-epilační a po-epilační péče Alexandria Professional  je velice účinná a důležitá pro celkový výsledek. Snižuje totiž riziko nežádoucí reakce a podráždění pokožky po odstranění chloupků. Všechny produkty Alexandria Professional jsou pečlivě vyvinuty a důkladně otestovány, díky tomu si můžete být jisti jejich maximální účinností a zdravotní nezávadností.

Je epilace vhodná i pro blond a slabé chloupky?

Naše produkty jsou účinné pro ženy i muže každého věku, pro všechny barvy kůže a struktury chloupků. Od blonďáků s jemnými chloupky po ženy s tmavými a velmi tuhými chloupky. Epilaci od  Alexandria Professional je možné provádět s těmi nejlepšími výsledky. Můžete epilovat od hlavy k patě, výsledky budou vždy skvělé a Vaše klientky se k vám budou rády vracet. 

Je potřeba mít chloupky delší, aby je cukrová pasta odstranila?

Mezi jednotlivými epilacemi cukrovou pastou se nemusíte holit, ani nemusíte nechávat vaše chloupky narůst. Pro provedení epilace cukrovou pastou Alexandria Professional  je požadovaná délka chloupků minimálně při první epilaci 3-5 mm, při opakované epilaci může být i kratší až 1,5mm. S každou další epilací je odstraňování chloupků snazší a výrazně rychlejší. 

 

3-IMG_4456_1_sm

 • Okamžitý efekt bez podráždění pokožky, která je po proceduře hedvábně jemná a hydratovaná.
 • Cukrová pasta vytahuje chloupky ve směru růstu celé i s kořínkem a nedochází k jejich přetržení.
 • Při pravidelném odstraňování chloupků cukrovou pastou dochází k trvalému snížení jejich růstu. Chloupky jsou jemnější a v mnoha případech je chloupků méně, zatímco stav pokožky se zlepšuje
 • Jde o přírodní a veganský produkt šetrný k pokožce a životnímu prostředí.
 • Je vhodná i pro epilaci citlivé pokožky a citlivých míst, jako je obličej, podpaží nebo oblast bikin.
 • Cukrová pasta má teplotu lidského těla a je možné ji nanést na stejné místo opakovaně.
 • Cukrová epilace je 100% hygienická, nedochází k opakovanému namáčení jako při práci s vosky. 
 

4-IMG_4561_1_sm

Výhody pro Váš salón?

 • Vaše stávající zákaznice ji rády vyzkoušejí a zároveň přivede i nové klientky.
 • Epilaci je dobré v pravidelných intervalech opakovat, proto Vám zvýší loajalitu zákaznic.
 • Zvýšení příjmu i návštěvnosti klientek, které se k vám budou rády vracet.  
 

5-IMG_4518_1_sm

Jak se produkty chovají

Toto je jeden z klíčových rozdílů mezi epilací cukrovou pastou a voskem na nohou i na jiných citlivějších oblastech těla. Vosk se vyrábí z pryskyřice, která se přilepí na kožní buňky. Odtrhávání vosku proto způsobuje uživatelům velkou bolest. Při použití vosku se často pokožka ošetří před nanášením vosku olejem pro ochranu před podrážděním. To u cukrové pasty není potřeba, protože cukrová pasta Alexandria Professional se nikdy nepřilepí na živé kožní buňky na těle ani na obličeji. Díky tomu se při epilaci cukrovou pastou odstraní pouze odumřelé kožní buňky a po aplikaci zůstává pokožka sametově hebká, bez podráždění. Další výhodou je to, že cukrová pasta Alexandria Professionál je čistě přírodní produkt rozpustný ve vodě, lze ho tedy v případě potřeby z pokožky jednoduše omýt, což při použití vosku není jednoduché. Cukrová epilace je 100% hygienická, nedochází k opakovanému namáčení jako při práci s vosky.  

 

Směr vytržení chloupků

Při epilaci cukrovou pastou Alexandria Professional se chloupky vytrhávají přirozeně, po směru jejich růstu. Při použití vosku se chloupky odstraňují proti směru jejich růstu, což způsobuje zbytečnou bolest navíc. Navíc při aplikaci cukrové pasty Alexandria Professional dochází k proniknutí cukru až k vlasovým folikulům, čímž dojde ke zvláčnění vlasového kořínku na nohou i na ostatních místech těla. Již tyto dvě výše popsané výhody výrazně zvyšují komfort epilace cukrovou pastou, což je důležité především pro klientky s citlivou pokožkou, pro které (d)epilace voskem není příjemná.

 

Složení cukru a vosku, otázka hygieny

Cukrová pasta Alexandria Professional je čistě přírodní produkt, který je jedlý a dokonce skvěle chutná. Všechny naše cukrové pasty jsou naprosto bezpečné a navíc prospěšné pro pokožku. Vysoká koncentrace cukru v pastě Alexandria Professional zabraňuje tvorbě bakterií. Většina produktů používaných pro (d)epilaci voskem obsahuje ropné pryskyřice a další chemikálie, které mohou mít velmi negativní vedlejší účinky na pokožku a celé tělo. Cukrová pasta je 100% hygienická, při (d)epilaci s cukrovou pastou nedochází k opakovanému namáčení jako při práci s vosky. 

 

Riziko popálenin

Při (d)epilaci horkým voskem na nohou nebo jiných oblastech těla hrozí popálení citlivé kůže. Tomuto riziku se při použití vosku jednoduše nedá vyhnout. Ženy jsou s tím často smířené, ale pro muže bývá nepřijatelné vystavit svou citlivou kůži na hrudníku, zádech, tváři a nohou horkému vosku. Cukrová pasta Alexandria Professional se nanáší ohřátá na tělesnou teplotu.

Výhody cukrové pasty Alexandria Professional®

Cukrová pasta Alexandria Professional se nanáší proti směru růstu na pokožku jemným vmasírováním tak, že chloupky obalí, změkčí (tím je hydratuje) a celý chloupek uvolní z vlasového folikulu. Tím jsou celé chloupky šetrněji vytaženy ve směru růstu, aniž by došlo k přetržení nebo ulomení chloupku. Cukrová (d)epilace je pro každého klienta mnohem komfortnějším zážitkem. 

 

Přínos cukrové pasty Alexandria Professional® s doplňující péčí o pokožku:

 • Zamezí a předchází zarůstání chloupků
 • Odstraňuje chloupky všech barev a typů
 • Ošetří, zjemní, hydratuje a zvláční všechny typy pokožky
 • Působí jako přírodní peeling (odstraňuje odumřelé buňky)
 • Pokožka po epilaci nepálí a nesvědí
 • Minimální riziko vzniku zarudlých pupínků
 • Při dlouhodobém používání jsou dorůstající chloupky mnohem jemnější a pravidelnou epilací cukrovou pastou se snižuje jejich množství a slábnou

 

Při epilaci cukrovou pastou Alexandria Professional® se vyhnete:

 • Popálení pokožky
 • Poškození živých kožních buněk
 • Působení chemických látek na tělo
 • Zbytečnému nepohodlí a bolesti
 • Nanášení ochranných olejů
 • Zarůstání chloupků
 

 

Krásná a zdravá pokožka nevzniká náhodou, ale díky obětavosti a správnému systému profesionální a domácí péče. To je důvod, proč náš Program ucelené péče Alexandria Professional přináší trvalé výsledky. 

1.....2..3.4.

JEDNOTLIVÉ ČÁSTI PROGRAMU SE VZÁJEMNĚ PROLÍNAJÍ 

OŠETŘENÍ CUKROVOU PASTOU – HYDRATACE – EXFOLIACE – DETOXIKACE A OMLAZENÍ 

Nezáleží na tom, ve kterém kroku programu péče o pokožku začnete – vždy získáte nesmírný přínos jednoduše tím, že ... začnete! Výhody jsou obrovské už od začátku.

program_ucelene_pece 

 

6-DSC03132_sm

Jak se připravit na (d)epilaci:

 • Při první epilaci cukrovou pastou Alexandria Professional nechte chloupky narůst do délky 3-5 mm. U opakované epilace postačí délka chloupku pouze 1,5 mm.
 • Den před epilací použijte solný peeling Alexandria Professional Salt Smoothie®, cukrový peeling  Sweet Cheeks® , také sůl z Mrtvého moře Saltspring® aby se odstranily odumřelé buňky a pokožka byla hladká. Předejdete tak zarůstání chloupků.
 • V den epilace nepoužívejte tělová mléka, oleje a gely, aby pasta k pokožce dobře přilnula.
 • Při epilaci zad nebo hrudníku se doporučuje, aby si klient přinesl čisté bavlněné tričko.

Jak se chovat po (d)epilaci po dobu 24 hod:

 • Nevystavujte epilovaná místa slunečnímu záření.
 • Nekoupejte se v bazénu a pokožku dlouho nemáčejte.
 • Nenavštěvujte saunu, páru, solárium.
 • Na epilovaná místa nepoužívejte deodorant. Zabraňte nadměrnému pocení (nesportujte).
 • Při začervenání epilovaného místa použijte zklidňující krém od Alexandria Professional CC' me.
 • Pro komfortní pocit používejte zklidňující a hydratační mléko od Alexandria Professional Restore™ Hydrating Lotion , který je možno zakoupit v partnerských kosmetických salónech.

 

Přehled produktů pro domácí péči  ZDE

 


AP_tlacitko_individualni_skoleni_300AP_tlacitko_cukrove_pasty_3AP_tlacitko_nadstavbove_skoleni_30 AP_tlacitko_Konzultacni_den_3