Individuální školení: epilace cukrovou pastou technikou Kennedy Theory® od Alexandria Professional®

Staňte se během jediného dne odbornicí na vyhledávanou epilační techniku cukrovou pastou Kennedy Theory® od Alexandria Professional®, která vašim zákazníkům zaručí dokonale hebkou pokožku bez chloupků. 

Díky individuálnímu školení se můžete spolehnout na to, že po jeho skončení budete mít všechny potřebné informace k tomu, abyste mohla rozšířit své služby a získat nové klienty. Načíme Vás práci s cukrovou pastou, tak že jí budete umět nanést od kotníku po koleno a sundat v jednom záběru. Vyučujeme a máme certifikaci na techniku Kennedy Theory® od americké společnosti Alexandria Professional®.

 

Co vám při individuálním školení garantujeme?

  • Během jediného dne vás techniku naučíme
  • Můžete se spolehnout na odbornou konzultační pomoc a další profesionální rozvoj
  • Budete pracovat s nejkvalitnější cukrovou pastou a epilačními produkty
  • Po úspěšném zvládnutí práce s cukrovou patou získáte certifikát od Alexandria Professional® - QUALIFIED BODY SUGARING PRACTITIONER™

 

Proč se vám školení vyplatí a umožní vám profesně růst?

Kromě nových vědomostí a schopností si ze školení odnesete hned celou řadu bonusů, ke kterým patří například, zvýhodněné ceny a věrnostní slevypřístup do uzavřené členské sekce Chardé VIP, prezentace vašeho salonu na sociálních sítích Chardé a našich parnerů nebo marketingová podpora.

 

Co všechno díky školení získáte?
 

1. Naučíte se epilační techniku Kennedy Theory®  Během dne se naučíte jedinečnou epilační techniku Kennedy Theory® od americké společnosti Alexandria Professional ®. Ukážeme vám, jak s cukrovou pastou pracovat a epilovat pomocí této přírodní pasty chloupky kratší než 1,5 mm. Naučíme vás také, jak ošetřovat pokožku před epilací i po ní a jak nanášet pastu od kotníků až po koleno a odstranit ji v celém záběru.

2. Zjistíte, jak docílit sametově hebké pokožky vašich zákazníků Téměř každá žena sní o sametově hebké pokožce bez zarůstání chloupků. A vy budete po skončení školení díky kompletní péči o pokožku s programem "Full Circle of Skin Conditioning®" od Alexandria Professional® vědět, jak dokonale jemné pokožky dosáhnout.

3. Vyzkoušíte si jedinečnou epilační rukavici V rámci školení si vyzkoušíte unikátní epilační rukavici ErgoWave®, která vám pomůže rychleji si osvojit a zvládnout epilační techniku s cukrovou pastou.

4. Zdarma získáte opakovací lekce v našem školícím centru Pokud si budete potřebovat připomenout práci s cukrovou pastou, můžete se spolehnout na opakovací lekci pro získání zručnosti a osvojení si práce s cukrovou pastou. Zde jsou plánované termíny

5. Neomezená konzultace Budeme vám k dispozici i po skončení školení. Můžete využít neomezenou konzultační podporu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo třeba massengeru.

6. Přístup do uzavřené členské sekce Chardé VIP Spolu se školením získáte i přístup do VIP sekce Chardé, kde na vás čeká celá řada členských výhod a zvýhodněných cen produktů a věrnostní slevy. Každý měsíc se také můžete zdarma účastnit konzultačních hodin pro další vylepšování práce s cukrovou pastou. Zde jsou plánované termíny

7. Nadstavbová odborná školení V rámci přístupu do Chardé VIP na vás čekají i nástavbová odborná školení.

8. Přednostní informace o akcích Chardé O všech akcích Chardé za zvýhodněné ceny budete vědět jako první.

9. Marketingová podpora Nedílnou součástí úspěšného podnikání je i marketing. Naučíme vás vše potřebné k navýšení vašeho zisku. Seznámíme vás s tím, jak využívat e-komunikaci Chardé, naše materiály pro propagaci a v neposlední řadě naše marketingové uložiště, které obsahuje spoustu materiálů pro váš rozvoj a propagaci.

10. Prezentace vašeho salonu na sociálních sítích Po skončení školení budeme váš salon propagovat na našich sociálních sítích i u našeho partnera Salony krásy. Vepíšete se tak do povědomí celé řadě potenciálních nových klientů.

Školení probíhá ve školícím centru Chardé Akademie krásy v Říčanech u Prahy od 9:00 do 17:00. Na školení prosím přiveďte i svou modelku. V ceně individuálního školení je zahrnuto občerstvení (káva, čaj, voda, svačina, oběd) pro vás i vaši modelku.

Cena školení 3900,-Kč.

Podrobnější informace o programu školení vám zašleme po výběru termínu do vašeho emailu.

Termíny školení:  ZDE
 
Těšíme se na vás Team Chardé

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.