Hodnocení obchodu

5,0 15 hodnocení
5
15x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
MN Avatar autora Markéta Nedevová | 6.6.2024
Zúčastnila jsem se individuálního kurzu (D)epilace Alexandria Professional. Bylo to opravdu velmi přínosné. Nadchly mě přírodní produkty, opravdu zcela bez potenciálně škodlivé chemie, tak šetrné a účinné. Nejvíce jsem vděčná za přístup paní Moravcové. Je tak trpělová. Úžasné. Velmi doporučuji. A těším se na další spolupráci.
HS Avatar autora Hana Slavíková | 2.6.2024
Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit školení na řadu Luminance Pearl v institutu Chardé s.r.o.. Paní Moravcová nám vše velice pečlivě vysvětlila, a předvedla. Ošetření je velmi příjemné a pleť je po něm vypnutá, krásně prozářená a opravdu již po prvním ošetření bylo viditelné vyhlazení jemných vrásek. Společnost Chardé s.r.o., má i velmi kvalitně propracovaný systém školení, marketingu a podpory pro kosmetické salony. Vyzkoušela jsem již několik společností dodávajících profesionální kosmetiku ale za mě jsou tyto produkty velmi přívětivé k pleti, výsledek je vidět již po prvním ošetření a přátelský ale zároveň profesionální přístup je to, co mne přesvědčilo k další spolupráci. Děkuji... a DOPORUČUJI...
BN Avatar autora Barbora Nováková | 13.9.2023
Jsem moc ráda, že při výběru kosmetiky, se kterou budu pracovat ve svém salónu, vyhrála právě kosmetika YELLOW ROSE. Jejich výrobky jsou naprosto dokonalé a výsledky po ošetření ještě dokonalejší. Měla jsem možnost absolvovat školení na různé řady, seminář a také školení na Dermopen. Velké díky patří především paní Moravcové ❤️ a jejímu manželovi. Osoby, které jsou nepostradatelnou součástí společnosti Chardé s.r.o. Kdykoliv, cokoliv, vždy vím, že se na ně mohu obrátit. Vřele DOPORUČUJI. A děkuji, že mohu být součástí YELLOW ROSE ❤️
JH Avatar autora Jana Hůlková | 25.4.2023
Jsem moc ráda , že jsem se rozhodla pro školení Dermapen . Bylo velmi příjemné a zajímavé . Paní Moravcová vše perfektně předvedla a vysvětlila. Školení proběhlo v přátelské atmosféře a jsem moc ráda , že jsem ho absolvovala . Doporučuji
JP Avatar autora Jana Parusová | 1.2.2023
Mám za sebou již dvě školení u paní Moravcové a vždy spokojená! Školení má úroveň, paní Moravcová je milá, odpoví na každý dotaz a má trpělivost:-). A školicí místnost je pěkná, čistá, útulná. Doporučuji????
TN Avatar autora Tereza Nykodémová | 25.1.2023
Byla jsem dnes na školenia musím říct, že jsem udělala nejlepší rozhodnutí. Naprosto profesionální přístup, rychlá domluva. Paní školitelka odpovídá na dotazy 24/7 je stále na telefonu. Nikde jinde člověk nedostane takové informace a zkušenosti. Máte 100% pozornost. Pokud někdo chcete kurz, tak jedině zde! Nebyla jsem u vás naposledy ❤️
MR Avatar autora Marcela Reblova | 12.11.2022
Ke kosmetice Yellow rose jsem se dostala díky školení na epilaci přírodní cukrovou pastou Alexandria. V té době jsem rešila problém s dermatitidou a paní Moravcová mi doporučila produkty firmy YR, díky kterým jsem se dermatidy zcela zbavila. Jelikož jsem chtěla změnit značku kosmetiky v salonu, moje rozhodování bylo jednoduché. Přípravky firmy Yellow rose jsou úžasné a výsledky na pleti mých klientek to jen potvrzují. A jako bonus k tomu všemu je velmi vstřícné a příjemné jednání s paní Moravcovou, která má andělskou trpělivost a každý váš požadavek či dotaz řeší třeba i v neděli. V této firmě nejste jen jedna z davu, ale jste členem super kolektivu, který vám poradí nejen ohledně kosmetických produktů, ale také ohledně dalších strastí, které někdy s vedením salonu přijdou. Mohu jen doporučit!!!!
SB Avatar autora Stanislava Beckova | 11.11.2022
Už nějakou dobu PRACUJEM v našem studiu ze značkou Yellow rose, jsem strašně velmi překvapena jaké jsou výsledky před a po už po první návštěvě klientky to jde vidět a klientské tak nadšená a odnáší si i další produkty domů, nikdy bych nevyměnila Yellow rose, také komunikace s distributorkou paní Moravcovou jsme velmi spokojený, dodávají nám novinky a školení myslí na své klienti, je pro mě strašně praktické že je všechno přehledné a rychle dostupná což dnešní době, Je vzácné
IB Avatar autora Irena Bojdová | 5.8.2022
Moje spolupráce s Charde začala díky cukrové pastě Alexandria Professional. Nadchla mě technika, kvalita produktů ale hlavně velmi profesionální a zároveň lidský přístup školitelky- paní Moravcové. Proto jsem se rozhodla zkusit i kosmetiku Yellow Rose, kterou také nabízí. Opět jsem byla nadšená ze školení. Profesionální, odborné, individuální. A klientky zase byly nadšené z kosmetiky. Široký rozsah kvalitních ošetření, kterými vyjdete vstříc každému typu pleti. S Charde máte prostě vždy záruku kvality i odbornosti a toho si velmi cením.
EL Avatar autora Evelina Langerova | 12.2.2022
Yellow Rose kosmetika mě úplně dostala. Viditelné výsledky , velká řada ošetření podle typu pleti a spolupráce s úžasnou paní Moravcovou, která se vám opravdu věnuje, vždy je pohotová na tel. Školení kosmetiky je super, absolvovala jsem jich pár a již se moc těším na další. Pokud ještě hledáte, tak určitě doporučuji vyzkoušet kosmetiku Yellow Rose :-)
VF Avatar autora Věra Formanová | 29.5.2020
Komunikace s Chardé nebo-li s paní Moravcovou je velmi příjemná. Vždy najdeme řešení k oboustranné spokojenosti. Komplexnost depilační řady oceňuji nejen já při práci, ale i klientky při péči o ně. S kosmetikou Yellow Rose se pracuje také velmi dobře a díky jejich přehledným řadám se i velmi dobře nabízí pro domácí péči. Spolupráci vřele doporučuji.
Avatar autora Jitka Špilarová | 27.5.2020
Jsem velice spokojená jak s produkty, tak i s podporou. Paní Moravcová se Vám věnuje jak pri školeních,tak i po nich.Kdykoliv máte podporu po telefonu.Vřele doporučuji. Klientky si oblíbily epilaci cukrovou pastou a epilaci bez ni si nedovedou predstavit. Nově jsem začala pracovat s kosmetkou YEllOW ROSE a jsem nadšená. Mohu doporučit.
LR Avatar autora Lucie Rákosová | 26.5.2020
Jsem maximálně spokojená s produkty i s podporou. Školení je individuální. Paní školitelka se maximálně věnuje. Kdykoliv i po absolvování kurzu poradí. Klientky si depilaci cukrovou pastou velmi oblíbily.
MR Avatar autora Martina Rubínová | 26.5.2020
Spolehlivost, rychlé dodání a produkty vysoké kvality.
KK Avatar autora Karolina Kubalkova | 26.5.2020
Velmi profesionalni pristup a zaroven pratelske a energii nabijejici skolici centrum a stoprocentni individualni pece. Produkty si moje klientky zamilovaly na prvni dotek ????