Hodnocení obchodu

5,0 7 hodnocení
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
IB Avatar autora Irena Bojdová | 5.8.2022
Moje spolupráce s Charde začala díky cukrové pastě Alexandria Professional. Nadchla mě technika, kvalita produktů ale hlavně velmi profesionální a zároveň lidský přístup školitelky- paní Moravcové. Proto jsem se rozhodla zkusit i kosmetiku Yellow Rose, kterou také nabízí. Opět jsem byla nadšená ze školení. Profesionální, odborné, individuální. A klientky zase byly nadšené z kosmetiky. Široký rozsah kvalitních ošetření, kterými vyjdete vstříc každému typu pleti. S Charde máte prostě vždy záruku kvality i odbornosti a toho si velmi cením.
EL Avatar autora Evelina Langerova | 12.2.2022
Yellow Rose kosmetika mě úplně dostala. Viditelné výsledky , velká řada ošetření podle typu pleti a spolupráce s úžasnou paní Moravcovou, která se vám opravdu věnuje, vždy je pohotová na tel. Školení kosmetiky je super, absolvovala jsem jich pár a již se moc těším na další. Pokud ještě hledáte, tak určitě doporučuji vyzkoušet kosmetiku Yellow Rose :-)
VF Avatar autora Věra Formanová | 29.5.2020
Komunikace s Chardé nebo-li s paní Moravcovou je velmi příjemná. Vždy najdeme řešení k oboustranné spokojenosti. Komplexnost depilační řady oceňuji nejen já při práci, ale i klientky při péči o ně. S kosmetikou Yellow Rose se pracuje také velmi dobře a díky jejich přehledným řadám se i velmi dobře nabízí pro domácí péči. Spolupráci vřele doporučuji.
Avatar autora Jitka Špilarová | 27.5.2020
Jsem velice spokojená jak s produkty, tak i s podporou. Paní Moravcová se Vám věnuje jak pri školeních,tak i po nich.Kdykoliv máte podporu po telefonu.Vřele doporučuji. Klientky si oblíbily epilaci cukrovou pastou a epilaci bez ni si nedovedou predstavit. Nově jsem začala pracovat s kosmetkou YEllOW ROSE a jsem nadšená. Mohu doporučit.
LR Avatar autora Lucie Rákosová | 26.5.2020
Jsem maximálně spokojená s produkty i s podporou. Školení je individuální. Paní školitelka se maximálně věnuje. Kdykoliv i po absolvování kurzu poradí. Klientky si depilaci cukrovou pastou velmi oblíbily.
MR Avatar autora Martina Rubínová | 26.5.2020
Spolehlivost, rychlé dodání a produkty vysoké kvality.
KK Avatar autora Karolina Kubalkova | 26.5.2020
Velmi profesionalni pristup a zaroven pratelske a energii nabijejici skolici centrum a stoprocentni individualni pece. Produkty si moje klientky zamilovaly na prvni dotek ????