HYALURONIC

ošetření s kyselinou hyaluronovou,

oligopeptidy a výtažkem z květin

 

Intenzivní hydratační a proti Vráskové pleťové ošetření s využitím 3 typů kyseliny Hyaluronové, Hyaluronovou výplň vrásek, Oligopeptidy zabraňující stárnutí, výtažky z Čínského Bílého Čaje, květů Japonské Třešně, Francouzských Růží, Magnolie a Indického lotosu.

 

› přináší účinnou dlouhotrvající hydrataci a zpevnění pleti

vyhlazuje hluboké vrásky a výrazové linkyhebká a zářivá, mladě vypadající pleť

antioxidační ochrana a obnova buněk

stimulace přírodního kolagenu a biosyntéza elastinu

 

klinicky testovaná účinnost 90 % žen zaznamenalo po 28 dnech používání produktu viditelné zlepšení vzhledu vrásek a výrazových linek, hydrataci a zvýšenou elasticitu a zářivost pokožky.

  

aktivní látky 

Kyselina Hyaluronová s vysokou, nízkou a velmi nízkou molekulovou hmotností.  Kyselina Hyaluronová má značný vliv na vzhled, povrch a funkce pokožky. Jako přirozený komplexní sacharid vyskytující se v tělech všech savců je významnou složkou pojivové tkáně ve škáře - dermis, což je hutná vnitřní vrstva kůže pod pokožkou. Tu tvoří kyselina hyaluronová a dvě složky pojivových vláken – kolagen a elastin. Kyselina hyaluronová svojí podstatou zadržuje vodu jako houba. To pomáhá přitahovat a udržovat vodu v extracelulárním prostoru, zvlhčovat pokožku a zvětšovat její objem a hustotu

V rámci tohoto pokročilého profesionálního kosmetického ošetření používáme jedinečnou směs kyseliny hyaluronové s 3 různými molekulovými hmotnostmi za účelem účinnější hydratace a omlazení pokožky. Kyselina hyaluronová s nízkou molekulární hmotností proniká kůží společně s vodou, kterou absorbuje a hydratuje vrstvy pokožky. Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností silně hydratuje vnější vrstvu pokožky, což vede ke zvýšení její elasticity. Kyselina hyaluronová s velmi nízkou molekulovou hmotností je absorbována rychleji a snadněji, což vede k účinnější hydrataci hlubších vrstev kůže a zachování její elasticity.

Výplň vrásek kyselinou Hyaluronovou. Jde o speciální biokompatibilní mikrokuličky kyseliny Hyaluronové (výplň vrásek). Tyto kuličky snadno pronikají horními vrstvami pokožky a dostávají se hluboko pod vrásky. Kyselina Hyaluronová svojí podstatou zadržuje vodu jako houba. Kuličky tedy absorbují vodu, která by se přirozeně odpařila pokožkou (tento přirozený proces se nazývá „transepidermální ztráta vody“), a bobtnají, čímž se okamžitě zvětšuje jejich objem a hustota (během jedné hodiny po použití). Následně zespod vytlačují vrásky, vyhlazují je a zlepšují dlouhodobé zvlhčení horních vrstev pokožky (po dobu přibližně 6 až 8 hodin).

Speciální směs Oligopeptidů s účinkem podobným Retinolu Jde o směs dvou Oligopeptidů (matrikinů) získávaných biotechnologickou syntézou. Tyto dva peptidy působí jako poslové, kteří regulují fungování fibroblastových buněk tím, že reagují s konkrétními receptory. Jedná se o neuropřenašeče, které předávají signály pro syntézu pojivové tkáně (tj. kolagen, elastin, glykosaminoglykany), a napomáhají tak při procesu omlazování a reparace pokožky. Směs těchto dvou oligopeptidů postupně zmenšuje vrásky a zvyšuje elasticitu pokožky.

Speciální Oligopeptid s účinkem podobným Botoxu Speciální hexapeptid, který působí proti výrazovým linkám. Vyhlazuje ty stávající a brání vzniku nových.

Fermentovaný výtažek z Černého čaje (kombucha) s účinkem Lipofillingu Výživný výtažek, který pomáhá obnovit objem a tloušťku pokožky a zvyšuje její zářivost a elasticitu.

Čínský Bílý čaj (Pai Mu Tan) Již po celá staletí jsou v Asii velmi oceňované prospěšné vlastnosti bílého čaje. Ten obsahuje antioxidační polyfenoly ve větších koncentracích a obsahuje třikrát více aktivních látek než vitamín C.

 

Výtažky z květin s Antioxidačním a zklidňujícím účinkem:

  • Magnolie: Zklidňuje podrážděnou pokožku a vykazuje antioxidační účinky (obsahuje flavonoid Rutin a Lignany).
  • květ Indického Lotosu: Je bohatý na antioxidant Quercetin, chrání pokožku a zklidňuje podráždění.
  • květy Japonské Třešně (Yama Sakura): Rozšířené, tradičně používané produkty pro Zen a Wellness procedury s hydratačními a antioxidačními vlastnostmi (obsahuje antioxidační flavonoid Rutin).
  • Francouzské Růže: Hydratační výtažek s antioxidačním (Polyfenoly) a mírně stahujícím (Glykosidy) účinkem.

Směs Ceramidů a Fytosfingosinu Chrání a pomáhá hydratovat pokožku.

Komplex Křemíku s Vitamínem C Antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje elasticitu pokožky a napomáhá jejímu zdravému vzhledu.

Komplex Křemíku s Hydroxyprolinem (základní aminokyselina Kolagenu) Napomáhá při regeneraci tkáně a působí proti stárnutí. Zvyšuje přirozenou biosyntézu Elastinových a Kolagenových vláken.

Stabilní Vitamín C Silný antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu a napomáhá zdravému vzhledu pokožky.

Niacinamid (Vitamín B3) Hydratuje, stimuluje přirozenou biosyntézu Kolagenu a bojuje proti tvorbě barevných skvrn.

Vitamíny (E a A), Panthenol (pro-Vitamín B5), Fytosteroly, přírodní Oleje (Avokádo, Oliva, Jojoba), Přírodní výtažky a mnoho dalších aktivních látek prospěšných k pokožce.

 

POSTUP OŠETŘENÍ

Doporučená doba: 6 ošetření (dvakrát týdně, po dobu tří týdnů)

1. Vyčistěte obličej a krk s použitím hydratačního ČISTÍCÍHO PLEŤOVÉHO MLÉKA - HYALURONIC CLEANSING MILK with Flower extracts. Tonizujte pokožku a odstraňte zbytky čistícího pleťového mléka s použitím TONIZUJÍCÍ PLEŤOVÉ VODY - HYALURONIC TONING LOTION with Flower extracts. Odstraňte z pokožky odumřelé buňky pomocí enzymatického PEELINGOVÉHO GELU NA OBLIČEJ - HYALURONIC FACE SCRUB s granulemi z přírodního bambusu a sušených lotosových květů. Gel roztírejte po obličeji a krku jemnými krouživými pohyby. Slabou vrstvu gelu ponechte na pokožce po dobu 2 až 3 minut, aby mohl působit proteolytický enzym. Masírujte pokožku další 2 až 3 minuty a poté gel odstraňte pomocí TONIZUJÍCÍ PLEŤOVÉ VODY -HYALURONIC TONING LOTION.

2. Vyčištěnou pokožku jemně masírujte s použitím séra proti stárnutí s výplní vrásek ELIXÍR KRÁSY - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR. Zvláštní pozornost věnujte vráskám a výrazovým linkám. (V případě mastné nebo mladší pokožky se doporučuje místo ELIXÍRU KRÁSY - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR použít SÉRUM - HYALURONIC SERUM. Společně se sérem můžete rovněž použít ultrazvukové kosmetické zařízení po dobu 2 až 3 minut, aby se zvýšil účinek ošetření.

3. Pokračujte v masáži obličeje a krku jemnými krouživými pohyby s použitím hydratačního a protivráskového 24-hodinového KRÉMU NA ZPEVNĚNÍ OBLIČEJE - HYALURONIC FACE FIRMING CREAM dokud se krém téměř nevstřebá (zvláštní pozornost věnujte vráskám, výrazovým linkám a povolené pokožce).

4. Připravte SLUPOVACÍ MASKU NA OBLIČEJ - HYALURONIC PEEL-OFF FACE MASK with Rose Petals. Smíchejte přibližně 25 g práškové masky s 50 ml vody tak, aby se vytvořila homogenní pasta (25 g prášku postačí na pokrytí celého obličeje a krku). Ponechte masku v misce po dobu 1 až 2 minut, aby se rozpustily všechny aktivní látky. Poté naneste masku na celý obličej a krk. Ponechte masku na pokožce po dobu 20 minut, dokud nezaschne. Masku sloupněte v jednom celém kuse. Pokožku tonizujte a odstraňte zbytky masky pomocí TONIZUJÍCÍ PLEŤOVÉ VODY - HYALURONIC TONING LOTION.

5. Ošetření zakončete použitím ELIXÍRU KRÁSY - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR a poté KRÉMU NA ZPEVNĚNÍ OBLIČEJE -HYALURONIC FACE FIRMING CREAM. V případě mastné nebo mladší pokožky se doporučuje místo ELIXÍRU KRÁSY - HYALURONIC BEAUTY ELIXIR použít SÉRUM - HYALURONIC SERUM.

 

Zákazník by měl pokračovat v domácí péči s použitím přípravků:

Hyaluronové čistící pleťové mléko (Hyaluronic Cleansing Milk),

Hyaluronová tonizující pleťová voda (Hyaluronic Toning Lotion),

Hyaluronový peelingový gel na obličej (Hyaluronic Face Scrub),

Hyaluronový elixír krásy (Hyaluronic Beauty Elixir) (nebo Hyaluronové sérum (Hyaluronic Serum)) a

Hyaluronový pleťový zpevňující krém (Hyaluronic Face Firming Cream).

hydratační a zpevňující pleťový krém s oligopeptidy a výtažky z květin (kabinetní balení 125ml)  
 
Skladem (> 3 ks)
16 položek celkem
facebookfacebookyoutube