Epilace Alexandria Professional

Kdo to je Alexandria Professional®?

Alexandria Professional® je společnost, která dodává efektivní řešení pro cukrovou epilaci pro kosmetický průmysl. Vyvinula a propaguje jedinečný a inovativní proces odstraňování nežádoucích chloupků: “pokročilá tělová epilace cukrovou pastou“.

Naším závazkem je vzdělávat profesionály v našich programech pro epilaci pleti a péči o ni.

Co to je epilace s použitím cukrové pasty?

Profesionální tělová epilace pokožky s použitím cukrové pasty je bezpečné, šetrné a efektivní řešení pro odstraňování chloupků. Pokročilá tělová epilace s použitím cukrové pasty nabízí celou řadu unikátních a různorodých výhod.

Nejdůležitější výhoda je velmi zásadní: metoda společnosti Alexandria a složení cukrové pasty odstraňují chloupky v jejich přirozeném směru růstu v době, kdy jsou chloupky v rané fázi růstu (anagenní fáze). Tím se zabraňuje lámání, zbytečnému nepohodlí, podráždění a zarůstání chloupků při odlupování suchých kožních buněk.

Naše poslání

Alexandria Professional® se zaměřuje na poskytování zdravých a přirozených řešení pro krásu a wellness. Prostřednictvím odborného vzdělávání předáváme znalosti Alexandria Professional v rámci České a Slovenské Republiky. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery řešíme jejich problémy a požadavky spojené s co nejšetrnější péčí o pokožku.

Společnost Alexandria Professional® je velmi hrdá na to, že se stala průkopníkem profesionální tělové epilace cukrovou pastou v kosmetickém průmyslu na celém světě. Za dobu více než dvaceti let jsme se stali oblíbenou a vyhledávanou společností, která nabízí kvalitní, bezpečnou a efektivní epilaci.

Důležité informace o Alexandria Professional

Mezi důležité informace, které byste měli vědět o společnosti Alexandria Professional®, patří:

  • Alexandria Professional® používá molekulární inovace™ na výrobu cukrových past, které vám za vaše investice nabídnou kvalitní hodnotu. Naše tělové cukrové pasty mají takové složení, aby vydržely po celou dobu procedury a nebylo nutné je vyměňovat, což vám ušetří provozní náklady. Všechny naše produkty určené pro použití před procedurou/po proceduře byly otestovány a jsou ověřeny jako bezpečné a efektivní.
  • Školení Alexandria Professional® bylo vyvinuto tak, aby pomohlo jak novým, tak zkušeným profesionálům provádějícím epilace s cukrovou pastou zvládnout tuto metodu precizněji a provádět ji s větší flexibilitou. Našich 6 KROKŮ PRO DOKONALOU EPILACI S CUKROVOU PASTOU vám umožní rychleji dokonale zvládnout metodu epilace s cukrovou pastou.
  • Alexandria Professional® je jediná společnost, která je zmíněná v manuálech Pivot Point, které patří mezi nejuznávanější kosmetologické knihy na světě.
  • Alexandria Professional® věnuje velkou část svých zdrojů na soustavný výzkum a vývoj zaměřený na zlepšování a nápravu různých stavů pokožky.

Program řízení folikulu AP

Alexandria Professional dosahuje vynikajících výsledků v oblasti epilace. Její podstatou je dosažení optimálních výsledků pro vaši osobní situaci s ohledem na růst chloupků. A my ve společnosti AP chápeme různé příčiny pro nadměrný růst ochlupení. Proto naše školení profesionálních odborníků zahrnuje kompletní nabídku optimálních výsledků, aniž bychom našim klientům dávali falešné naděje.

A právě zde přichází na řadu náš program řízení folikulu (FMP). FMP je klíčem pro dosažení optimálních trvalých výsledků nebo trvalého snížení výskytu ochlupení.

Klíčovou roli v programu na řízení folikulu AP hraje teorie Kennedy, která je duševním vlastnictvím společnosti, a také naše molekulární inovace™ pro výrobu nejkvalitnějších cukrových past. Chcete-li se dozvědět více o výhodách, kontaktujte nás.

Vaše cesta ke krásné pokožce bez chloupků začíná právě teď.
S potěšením se o vás budeme starat.

Lina Kennedyová, generální ředitelka společnosti

Výsledky výrobků pro tělovou epilaci cukrovou pastou Alexandria Professional®?
Hladká, krásná pokožka bez nepříjemných pocitů, které nesou jiné metody odstraňování chloupků.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.