Příběhy úspěšných – Jak mi pomohlo školení Alexandria Professional v mé práci

Příběhy úspěšných – Jak mi pomohlo školení Alexandria Professional v mé práci

Kosmetičky, které po absolvování školení začaly ve svých salónech nabízet epilaci cukrovou pastou, jsou velmi úspěšné...

Rozhodnutí nabídnout kurz tělové epilace cukrovou pastou Alexandria Professional® se po deseti letech ukázalo být velmi úspěšné. Naše tržby od klientů od té doby vzrostly, protože jsme nabídku rozšířili o služby pokročilé epilace cukrovou pastou a mnozí klienti, kteří přešli z voskování na epilaci cukrovou pastou, jsou s výsledky epilace mnohem spokojenější. Studenti, kteří po skončení školení začali ve svých salónech nabízet epilaci cukrovou pastou, jsou velmi úspěšní díky tomu, že nabízejí modernější formu epilačních služeb. Spolupráce se zástupci Alexandria Professional® je ideální a podpora a vzdělání, které jsme obdrželi, dávají naši škole na trhu vzdělávání studentů významnou konkurenční výhodu. Proto můžu tvrdit, že jsme se rozhodli velmi moudře, když jsme naše podnikání rozšířili o tuto novou oblast a prospěch z toho máme neustále.

- Darlene, hlavní instruktorka kosmetologie pro Minnesota State Community and Technical College

Jsem hrdá na to, že jsem byla první specialistkou Alexandria Professional (AP” na Novém Zélandě
Bylo to skvělé rozhodnutí!

Jsem majitelka malého, ale velmi vytíženého kosmetického salonu v Hamiltonu na Novém Zélandě, který se specializuje na epilaci. Vždy jsme hledali lepší způsob, jak lépe poskytovat služby našim klientům.

Před několika lety jsme objevili nový produkt... cukrovou pastu. Ve srovnání s tradičním voskováním to bylo určitě zlepšení, avšak v podstatě to byla prostě cukrová pasta s metodou voskování. V loňském roce jsme na výstavě NZ Beauty Expo objevili společnost Alexandria Professional. Když na to nyní vzpomínám, uvědomuji si, že to byl nejdůležitější bod mé 20leté kariéry v kosmetickém průmyslu. Tehdy se mi v hlavě pomyslně rozsvítilo. Všechno, co mi vysvětlili ohledně základů metody, dávalo smysl a o týden později jsem již seděla v letadle do Sydney, abych absolvovala školení zaměřené na epilační metodu Alexandria Professional. O měsíc později jsem tam jela znovu a absolvovala jsem pokročilé školení.

Jsem hrdá na to, že jsem byla první specialistkou Alexandria Professional na Novém Zélandě a že náš malý salón nabízel tuto metodu klientům jako první. Naši klienti, stejně jako vy, by se nechtěli vrátit k voskování, i kdybychom jim za to platili. Naše výsledky jsou zkrátka vynikající a výrazně překonaly očekávání klientů i terapeutů. Ten přechod však v žádném případě nebyl snadný. Tato metoda vyžaduje, aby terapeuti (navždy) zapomněli na voskování a neustále si procvičovali tuto novou metodu. Jako každý nový úkol, také "AP" vyžaduje určitou míru odhodlání a nadšení. Jinak hrozí, že se vrátíte do zajetých kolejí a staré rutiny. Je však v zájmu klienta vytrvat, a když to uděláte správně, budou zákazníci nadšení, až uvidí výsledky.

Mám velkou radost z toho, že tím, že jsme schopni vybočit z hranic konvenčního myšlení a riskujeme; naši společnost to výrazně zkvalitnilo, získali jsme řadu nových klientů a zvýšili jsme obrat. Nejdůležitější pro mě je to, že naši stávající klienti jsou velmi věrní a neustále nám děkují za to, že hledáme nové cesty, jak jim poskytovat lepší služby.

V pondělí ráno se vždycky těším do práce.

Přeji vám hodně úspěchů

– Deborah Downey, Nový Zéland

Klienti, kteří dříve využívali vosk a přešli na epilaci cukrovou pastou

„Jmenuji se Lisa, už více než pět let jsem stylistka a vždy jsem nabízela svým zákazníkům pravidelné voskování. Od té doby, co jsem se seznámila s produkty Alexandria Professional a obdržela jsem certifikát na jejich techniku epilace cukrovou pastou, jsem začala mé klienty převádět na zcela novou a účinnější formu epilace. Pro mé stávající klienty, kteří si nechali provádět depilaci voskem, to byl snadný přechod. Na epilaci cukrovou pastou je především lákala její bezbolestnost. Výsledky je ohromily, nejen s ohledem na samotnou epilaci a vynikající stav jejich pokožky, ale především tím, že tělovou epilací cukrovou pastou mohou dosáhnout trvalých výsledků. Jedná se o skvělý způsob, jak rozšířit svou stávající klientelu a nabízet více druhů služeb, které budou odpovídat individuálním potřebám mých klientů. Díky tomu, že jsem absolvovala odborné školení zaměřené na epilaci cukrovou pastou u společnosti Alexandria Professional, se mi zvýšily celkové prodeje a maloobchodní tržby. Byl to skvělý způsob, jak získat nové klienty a pomoci stávajícím klientům s jejich potřebami v oblasti kosmetické péče. Děkuji.”

– Lisa z Minnesoty

 

Epilace cukrovou pastou je opravdu taková, co o ní říkají...

Epilace cukrovou pastou - v uplynulých několika letech jsem chodil na voskování, abych si nechal odstranil chlupy, které mi rostly vzadu nahoře na krku a na ramenou. Jednak to bylo bolestivé a navíc jsem si mohl být jistý tím, že mi pár dní po zákroku začnou chlupy znovu růst. Letos v létě mi Lina Kennedyová aplikovala tělovou epilaci cukrovou pastou od firmy Alexandria a bylo to jak nebe a dudy. Bolest byla výrazně nižší a skoro nic už nerostlo. Do druhého zákroku téměř žádné chlupy nevyrostly a druhou epilaci jsem prakticky necítil. Již nyní zřetelně cítím, že ten další růst bude velmi slabý, což je báječné. Rozhodl jsem se, že epilaci již budu dělat výhradně cukrovou pastou.

– Ben z Kalifornie

Tak se mi to líbí

„Dnešní komentář od klientky, která podstoupila epilaci cukrovou pastou: „Měli byste udělat fotku v bikinách před a po. Epilaci cukrovou pastou jsem udělala tak, jak jste mi řekli. Všechno, jak má být a (po jednom měsíci) jen pět chloupků. Vypadá to perfektně. S epilací voskem se to vůbec nedá srovnávat.“ Tak se mi to líbí.“

– Andrea z Coronada, CA

Spousta holek, zábava a skvělé informace.

Lisanne… moc děkuji za báječné školení v Salt Lake City. Spousta holek, zábava a skvělé informace. Budu se zase těšit.

– Kae Olson

Věděla jsem, že něco takového musí existovat.

Lisanne,

Díky za fantastické školení. Správně zvolené tempo, hodně jsem se toho dozvěděla, a navíc spousta zábavy. Věděla jsem, že něco takového musí existovat. Sada mi dorazí za několik dní a potom se do toho hned dám. Už se nemůžu dočkat, Ještě dostanu to DVD s manuálem.

Moc vám oběma děkuji.

– Tania ze Sioux Falls, SD

Už se nemůžu dočkat osvědčení ????

„Jsem moc ráda, že jsem se setkala s Lisanne. Moc se mi líbilo, s jakým zájmem učila epilaci cukrovou pastou jako plán pro odborníky na PÉČI O POKOŽKU s licencí. Kdyby to bylo na mě, tak by bylo povinné i používání rukavic. Už se nemůžu dočkat na osvědčení ????

– Alicia z Kalifornie

Jedním z důvodů, proč naši studenti navštěvují tuto školu, je kurz tělové epilace cukrovou pastou Alexandria Professional™…

Produkt se nám moc líbí. Jedním z důvodů, proč naši studenti navštěvují tuto školu, je kurz tělové epilace cukrovou pastou Alexandria Professional™… V minulosti jsme vyzkoušeli jiné značky, ale jejich pasty nejsou konzistentní. Vzdělání, které jsme obdrželi od společnosti Alexandria Professional™, je vynikající. Klientům se epilace cukrovou pastou líbí, jakmile ji vyzkouší, už nechtějí metodu měnit. Studentům se to také líbí. Někteří z našich studentů navštěvují Národní kongres estetiky a vyzkoušeli i jiné věci, ale vždycky se vrátí k Alexandria Professional™. Máme kosmetičky, kteří nás navštíví, aby zjistily, jak obdržet certifikaci.

– Jeffery, Ředitel vzdělání
Austin, TX