Recenze

 

charde_flower

Co školení přineslo našim klientkám?

Věra Š: Školení probíhalo ve velice příjemné atmosféře, měla jsem možnost se se vším dobře seznámit. Moc jsme ocenila, že školení je individuální. Na školení jsem byla pouze já a modelka. Dobře jsem se naučila depilační techniku Chardé.

Hana B: Moc oceňuji toto individuální školení. Naučila jsem se depilační techniku cukrovou pastou. Paní Renata mi předala i doporučení, jak získat nové zákaznice pro můj salon. Školení u paní Renaty doporučuji.

Klára K: Moc jsem ocenila, že jde o individuální školení. Pomohlo mi to dobře se naučit depilační techniku Chardé. Moc děkuji paní Renatě za její spolupráci i po školení. Velice mi pomohl promo den, který jsme dělaly pro moje zákaznice. Díky novince v mém salonu depilace Chardé jsem získala nové klientky. S pastou Chardé se mi dobře pracuje a oceňuji i podporu paní Renaty po školení.

Alexandra M: S depilací cukrovou pastou jsem již měla zkušenosti s jinou značkou . Na školení jsem se naučila, jak depilaci provádět profesionálně a hlavně oceňuji depilační techniku Chardé a kvalitu cukrové pasty Chardé. S pastou Chardé se mi dobře pracuje, protože "neteče" . Moje zákaznice ihned poznaly změnu a moc jí uvítaly. Děkuji za  přínosné  školení.

 

Další hodnocení najdete také na našem .

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Chardé s.r.o., Buková 230, 251 62 Louňovice IČO: 03568709

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení