Recenze

 

charde_flower

Co školení přineslo našim klientkám?

Věra Š: Školení probíhalo ve velice příjemné atmosféře, měla jsem možnost se se vším dobře seznámit. Moc jsme ocenila, že školení je individuální. Na školení jsem byla pouze já a modelka. Dobře jsem se naučila depilační techniku Chardé.

Hana B: Moc oceňuji toto individuální školení. Naučila jsem se depilační techniku cukrovou pastou. Paní Renata mi předala i doporučení, jak získat nové zákaznice pro můj salon. Školení u paní Renaty doporučuji.

Klára K: Moc jsem ocenila, že jde o individuální školení. Pomohlo mi to dobře se naučit depilační techniku Chardé. Moc děkuji paní Renatě za její spolupráci i po školení. Velice mi pomohl promo den, který jsme dělaly pro moje zákaznice. Díky novince v mém salonu depilace Chardé jsem získala nové klientky. S pastou Chardé se mi dobře pracuje a oceňuji i podporu paní Renaty po školení.

Alexandra M: S depilací cukrovou pastou jsem již měla zkušenosti s jinou značkou . Na školení jsem se naučila, jak depilaci provádět profesionálně a hlavně oceňuji depilační techniku Chardé a kvalitu cukrové pasty Chardé. S pastou Chardé se mi dobře pracuje, protože "neteče" . Moje zákaznice ihned poznaly změnu a moc jí uvítaly. Děkuji za  přínosné  školení.

 

Další hodnocení najdete také na našem .