Osobní věnování k dárku od Yellow Rose - PLEŤ BEZ VRÁSEK

Kód: 2616
KOMUNIKACE
Neohodnoceno
Značka: Chardé
Skladem

Papírová kartička s možností vzkazu a osobního věnování na podporu prodeje domácí péče.

Váš pomocník pro úspěšný prodej domácí péče Yellow Rose Professional cosmetics. 

papírová kartička  (140x140mm).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

prinos2

PŘÍNOS PRO  KLIENTKY

Osobní věnování, které přidáváme k dárku pro někoho, koho máme rádi, má zvláštní význam. Tato malá gesta navýší hodnotu samotného dárku tím, že vyjádříme naše osobní city a pocity. Když napíšeme osobní vzkaz, dáváme najevo, že nám na obdarovaném člověku skutečně záleží a že si vážíme jeho přítomnosti ve svém životě. Tímto způsobem můžeme sdělit nejen to, že nám na něm záleží, ale také vyjádřit naši lásku, vděčnost nebo přání. Ručně napsaný vzkaz pak dodává tomuto gestu ještě větší osobní dotek a činí ho zcela jedinečným a personalizovaným. 

Osobní věnování a ručně napsaný vzkaz vyjádřuje lásku a tím říkáte, že Vám na obdarovaném člověku záleží a máte ho rádi, ručně psaným vzkazem uděláte něco navíc, než jen zakoupíte dárek. Váš dárek se stane výjimečný. 

 PŘÍNOS PRO VÁŠ SALON

Mít jedinečné dárky s osobním věnováním pro své klientky má významný přínos pro Váš kosmetický salon:

  1. Zvýšení loajality klientek: Klientky budou více nakloněny salonu, který se o ně stará i mimo jejich návštěvy za účelem kosmetických ošetření. Má pro ně jedinečné dárky pro jejich blízké. Další přínos je budování image salonu jako místa, které má pro své klientky vždy něco navíc.

  2. Zvýšení prodeje: Nabízet jedinečné dárky s osobními vzkazy navyšuje prodej produktů nebo i služeb salonu. Klientky budou více motivovány nakupovat v salonu, který jim nejen nabízí kvalitní služby, ale také jim pomáhá se starat o jejich blízké.

  3. Odlišení od konkurence: Vytvoření jedinečných dárků s osobními vzkazy pomáhá salonu se výrazně odlišit od konkurence. To může být klíčovým faktorem při získání nových klientek a hýčkání si stávajících klientek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: VĚNOVÁNÍ S LÁSKOU
SORTIMENT: POMOCNÍCI
PÉČE O: PLEŤ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: