VZOREK - RETINOL SERUM 1,0ML

Kód: 1080149
VZOREK
Neohodnoceno
Značka: YELLOW ROSE
Skladem

retinolové sérum s retinoidem pro obnovu a projasnění

(vzorek 1,0ml)

Protivráskové, zpevňující a rozjasňující pleťové sérum s 0,1% retinolem a 0,1% retinoidem. Obohacené o mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou a projasňující látky.
 • Podporuje obnovu pokožky a zanechává pokožku projasněnou a jemnou.
 • Pomáhá vyhlazovat vrásky a jemné linky a obnovuje elasticitupevnost a hladkou strukturu pokožky/pleti.
 • Vyrovnává tón pleti, snižuje barevné nerovnosti a skvrny a odhaluje zářivou mladistvou pleť.
 • Pomáhá snížit výskyt rozšířených pórů a nedokonalostí.
 • Vyvážený účinek a komfort pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika produktu:
 • Lehká emulze pro lepší absorpci a účinnost
 • Vhodný pro všechny typy pleti kromě citlivé
 • Věk: 35+
 • Objem: 20 ml (přibližně 15 aplikací na obličej a krk)
 • Dermatologicky testováno
 • Klinicky testováno
 • Yellow Rose Retinol Serum je označeno symbolem PAO 6 měsíců (doba použití po prvním otevření). Uvádí se to proto, že účinnost retinolu a retinoidů po této době je významně snížena. Důrazně doporučujeme spotřebovat 20ml balení co nejdříve po otevření.
 

retinol sérum s retinolem & retinoidem pomáhá při obnově pokožkypotlačuje vrásky a výrazové linkyúčinně vyplešuje nedokonalosti pletiprojasnění. Pokožka zůstává mladistvá hladká a jemná.

Retinol a RetinoidRetinol je forma vitamínu A. Je to jedna z nejúčinnějších účinných látek, která byla klinicky studována a uznána za účelem potlačení nežádoucích viditelných účinků stárnutí pokožky a nejpřesněji stárnutí vlivem slunečního záření (vrásky, jemné linky, ztráta elaticity, nedokonalosti, změna barvy, nerovnoměrný odstín kůže). Retinol dále pomáhá v péči o mastnou a aknózní pleť.

Přínos a účinek retinolu na pokožku:
a. Urychluje obnovu buněk pokožky ( obnovu zevnitř)
b. Stimuluje fibroblasty k přirozené syntéze kolagenu a GAG, jako je kyselina hyaluronová. Retinol ve skutečnosti stimuluje aktivitu a zvyšuje počet fibroblastů. Kromě toho poskytuje ochranu proti ubývání kolagenu inhibicí aktivity metaloproteináz a kolagenáz.
c. Reorganizuje síť elastinů, čímž zlepšuje elasticitu pokožky. Foto-stárnutí vede k tomu, že se přebytek elastinu ukládá neorganizovaným a nelineárním způsobem. To zase vede ke ztrátě elasticity a tvorbě vrásek.
d. Zajišťuje pravidelné rozložení melaninu v pokožce a inhibuje melanogenezi.
e. Reguluje produkci kožního mazu snížením aktivity enzymů podílejících se na lipogenezi a zpomaluje produkci nových sebocytů (buněk, které tvoří mazové žlázy a vylučují kožní maz). Navíc díky svému keratolytickému působení pomáhá odstraňovat přebytečný maz a uvolňovat póry.
f. Termín „retinoid“ označuje molekuly, které jsou deriváty vitamínu A nebo mají strukturální a / nebo funkční podobnost s vitamínem A. Rodina retinoidů zahrnuje vitamín A (retinol), jeho přírodní deriváty (retinaldehydkyselina retinováretinylestery, tj. Retinyl Palmitát) a velké množství syntetických derivátů.

 

 

Jak Retinol pomáhá pokožce?
Když retinol přijde do styku s pokožkou, enzymy jej nejprve přemění na retinal a poté na kyselinu retinovou. (2krokový proces). Kyselina retinová se poté váže na speciální buněčné receptory a vykazuje svoji známou biologickou aktivitu: buněčnou obnovu pokožky, produkci kolagenu a elastinuzlepšení tónu pleti a snižuje mastnotu pleti.

Při aplikaci přímo na pokožku je kyselina retinová mnohem účinnější než retinol. Retinol je však podstatně lépe snášen pokožkou. Je tedy mnohem vhodnější molekulou, protože nabízí mírnější a šetrnější řešení problémů, vzniklých stárnutím pokožky vlivem slunečního záření.

Hydroxypinacolon retinoát se na rozdíl od retinolu váže přímo na receptory retinoidů a nevyžaduje dvoustupňovou konverzi na kyselinu retinovou. Vykazuje rychlou biologickou aktivitu a účinnost, ale s mnohem menším podrážděním.

Unikátní kombinace postupného a okamžitého účinku Retinolu:
Sérum Retinolu Yellow Rose obsahuje čistý 0,1% Retinol, uznávanou aktivní molekulu s řadou klinických studií proti stárnutí, a je podpořen 0,1% Retinoidem (hydroxypinacolon retinoát). Tato jedinečná kombinace postupné a okamžité účinnosti pečlivě vyvažuje účinnost a komfort pokožky.
 
Rozjasňující a jiné aktivní látky: 
 • Diacetyl boldin: Přírodní aktivní látka přítomná v kůře chilského stromu Boldo se zesvětlujícím a uklidňujícím účinkem na pokožku. Chrání pokožku před podrážděním, přičemž vyrovnává produkci melaninu, vyrovnává barevné nerovnosti pleti a zanechává jednotnou jasnou pleť.
 • Silanol s vitamínem C: Antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu, zvyšuje elasticitu pokožky, rozjasňuje a podporuje zdravou zářivou pokožku.
 • Silný uklidňující derivát prolinu obohacený o extrakt z leknínu bílého (Nymphaea alba): Prolin je základní aminokyselina pro tvorbu kolagenu. Extrakt z bílého leknínu je bohatý na vitamín C a třísloviny. Je klinicky prokázáno, že tato silná zklidňující směs uklidňuje podráždění, inhibuje aktivitu tyrosinázy a snižuje melaninovou pigmentaci vyvolanou zánětlivým stresem (UV záření, podráždění, znečištění atd.). Tón pleti se stává jednotným a jasným a pleť je zářivější.
 • Liposomy s extraktem z Centella asiatica (pupečník asijský): Rostlina, která je v asijské tradiční medicíně široce používána pro své hojení ran a uklidňující vlastnosti. Rostlina je bohatá na aminokyseliny a antioxidanty (Asiaticoside, Hydroxyasiaticoside, Madecassoside a kyselina asijská) a má regenerační, vazoprotektivní a zklidňující vlastnosti. Absorpce a účinnost jsou zvýšeny, protože jsou zapouzdřeny v liposomech pro účinnější proniknutí do pokožky.
 • Kolagen (mořského původu): Zvyšuje doplňování a obnovu pokožky aktivované retinolem. Pomáhá zvlhčovat/hydratovat a zanechává pokožku pevnou a svěží.
 • Elastin (mořského původu): Pomáhá pokožce získat její elasticitu a následně zabraňuje vzniku vrásek.
 • Kyselina hyaluronová (s vysokou molekulovou hmotností): Polysacharid s vynikajícím hydratačním účinkem, který zlepšuje vzhled vrásek, elasticitu a celkový vzhled pokožky.
 • Betain: Vysoce zvlhčující/hydratační přírodní aminokyselina izolovaná z cukrové řepy. Patří do skupiny přírodních aktivních látek zvaných osmolyty, které vykazují osmoprotekční účinek. Jejich úlohou je chránit pokožku, proteiny a obecně biologické buněčné membrány před osmotickým poškozením způsobeným suchem. ˃ Gel z aloe vera, trehalóza a speciální biopolysacharid (biosacharidová guma) s hydratačním a uklidňujícím účinkem.
 • Ceramidy (NP, AP, EOP) a kyselina gama-linolenová (GLA) zvlhčují a posilují hydrolipidovou bariéru pokožky a zlepšují její pohodlí a elasticitu.
 • Pro uklidnění a zklidnění pokožky: α-Bisabolol, v oleji rozpustný panthenol (provitamín B5), výtažky z Boswellia a heřmánku.
 • Kondicionování (dodání vlhkosti): Arganové a jojobové oleje, bambucké máslo a olivový fytosqualen.
 • Antioxidanty: výtažky z olivového listu a bílého čaje a vitamín E.
 • Uklidňující a regenerační alantoin.

 

DOPORUČENÍ PRO POUŽITÍ:
 • Používejte denně pouze na noc (domácí péče). Chcete-li dosáhnout maximální účinnosti, naneste množství velikosti hrášku na čistou, suchou a zdravou pokožku (obličej a krk). Jemně masírujte, dokud se nevstřebá. Zabraňte kontaktu s očima a rty. Pokud dojde ke kontaktu, důkladně opláchněte vodou. Po použití si umyjte ruce. Nepoužívejte na citlivou pokožku.
 • Pokračujte svým hydratačním přípravkem Yellow Rose (sérum/krém/maska), abyste zvýšili účinnost a zlepšili toleranci k retinolu.
 • Pokud jste nikdy předtím produkty Retinol nepoužívali, začněte používat produkt 2-3krát týdně. Postupně zvyšujte frekvenci každý druhý večer a nakonec jednou večer dle citlivosti pokožky.
 • V případě mírného podráždění (normální kožní reakce na Retinol) přestaňte používat po dobu 3 – 4 dní, abyste vyrovnali toleranci pokožky vůči Retinolu a naneste hydratační a zklidňující produkty Yellow Rose. Pokračujte v používání každý další večer. Pokud dojde k trvalému podráždění, přestaňte produkt používat.
 • Při používání přípravku (a ještě týden po něm) aplikujte vždy ráno krém na opalování Yellow Rose Sun Care SPF 30 nebo 50+. Vyvarujte se nadměrnému vystavení slunci.
 • Při používání přípravku se vyvarujte vysokých nebo nízkých teplot (teplé sprchy/koupele, studený vítr, teplo atd.), Protože tyto podmínky podporují suchost a podráždění pokožky.
 • Nepoužívejte s jinými přípravky obsahujícími retinol. Nepoužívejte během těhotenství/během kojení.
 • Po použití uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Skladujte na chladném místě mimo sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.
PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ:
1. ČIŠTĚNÍ Yellow Rose Čistící mléko a Tonikum nebo Micelární voda + Odličovač očí – Eye MakeUp Remover
2. EXFOLIACE 10% Fruit Acids Gel & zneutralizovat po 10 minutách s Normalizing Lotion (pro všechny typy pokožky) nebo Exfoliační Maska (peel-off) (jemný peeling vhodný pro citlivou pokožku) nebo Pro-P-Gel 3% acids (s obsahem 3% AHAs kyseliny) (použít jako pleťovou masku s obsahem kyselin pro mastnou a smíšenou pleť)
3. YELLOW ROSE RETINOL SERUM Aplikujte na vyčištěnou, suchou a zdravou pokožku (obličej a krk), abyste zajistili maximální účinnost. Jemně masírujte, dokud se nevstřebá. Zabraňte kontaktu s očima a rty.
4. YELLOW ROSE SERUM (posilovač) Vyberte si vhodné sérum podle potřeby a stavu pleti, abyste podpořili požadovaný efekt. Aplikujte jemnou masáží na obličej a krk (do úplného vstřebání Retinol Séra).
5. YELLOW ROSE KRÉM – MASÁŽ
6. YELLOW ROSE MASKA
7. ZAKONČENÍ S použitím YR Sérum + Krém nebo krém s SPF 30/50+
 
 
DOMÁCÍ POUŽITÍ v období mezi profesionálním ošetřením
Ráno: hydratační YR SÉRUM (nebo Mesococktail **) a KRÉM (použijte SPF 30/50 + v případě vystavení slunci)
Večer: hydratační YR SÉRUM a KRÉM (dle typu pleti) DOMÁCÍ PÉČE po absolvování profesionálního ošetření v kosmetickém salonu
 
 
DOMÁCÍ PÉČE po absolvování profesionálního ošetření v kosmetickém salonu
Ráno: hydratační YR SÉRUM a KRÉM (použijte SPF 30/50 + v případě vystavení slunci)
Večer:
1. ČIŠTĚNÍ YR Čistící mléko a Tonikum nebo Micelární voda + Odličovač očí – Eye MakeUp Remover
2. EXFOLIACE 10% Fruit Acids Gel (pro všechny typy pleti) nebo Pro-P-Gel 3% acids (s obsahem 3% AHAs kyseliny) - použití jako kyselá pleťová maska pro mastnou smíšenou pleť Pouze jednou týdně. Nepoužívejte ve stejný den s retinolovým sérem. Pro lepší toleranci použijte sérum retinolu dva dny po exfoliaci.
3. YELLOW ROSE RETINOLOVÉ SÉRUM 2-3krát týdně (po dobu dvou týdnů). Postupně zvyšte používání každý druhý večer. Když se pokožka přizpůsobí retinolu, pokračujte každý večer.
4. YELLOW ROSE SERUM posilovač
5. YELLOW ROSE KRÉM nebo MASKA
 
Poznámky:
 • Při aplikaci Retinolového séra nebo Posilovacího séra nepoužívejte ultrazvukové zařízení.
 • YR Retinol profesionální protokol (3+2 týdny) lze opakovat po 28 dnech (4 týdny) od poslední aplikace retinolového séra Retinol Serum (profesionální a nebo domácí péče)
 • V období aplikování Retinolového Séra nebo absolvování profesionálního ošetření s Retinol Sérem se vyvarujete: epilaci, exfoliaci (ovocnými AHAs kyselinami a ado green peeling), dermabrazi, laserovému ošetření, jehličkování-microneedling nejméně po dobu 28 dnů (4 týdnů) od poslední aplikace Retinol Sérum (profesionální a domácí péče)

Doplňkové parametry

Kategorie: VZORKY
Záruka: 1 rok
SORTIMENT: VZORKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: