Čistící masky s aktivním uhlím

Pleťové slupovací gelové masky s uhlím s extraktem z vrbové kůry a dalšími aktivními látkami...

Info Ošetření a Školení

 

uvod
 
 
 
CHARCOAL PEEL OFF GEL MASK 50ML (DOMÁCÍ PÉČE) - pleťová slupovací gelová maska s uhlím s extraktem z vrbové kůry Pleťová peel-off gelová maska s Bambusovým uhlím. Vhodná pro smíšené a mastné typy pleti. Čistí, pomáhá zjemňovat póry a zanechává pleť hladkou, zářivou, svěží a matnou.
 
Učinné aktivní látky:
Obsahuje aktivní Bambusové dřevěné uhlí (vysoce absorpční uhelný prášek, odstraňuje nadbytečný kožní maz a čistí), Kaolín (přírodní olej absorbující minerál, zanechává pleť svěží a čistou), extrakt z Vrbové kůry (bohatý na mikro-exfoliační částice kyseliny Salicylové), Zinkovou sůl (astringentní látka, čistí póry), speciální směs pro vyčištění mastné pokožky (Skořicový extrakt, Sarkosin a Ichtamol), Panthenol (pro-Vitamín B5) a Alantoin.
 
Použití:
Používejte 1 až 3 krát týdně: Na vyčištěnou pleť obličeje a krku (nebo na konkrétní místa) naneste rovnoměrnou slabou vrstvu. Vyhněte se oblastem kolem očí. Nechte masku na pokožce schnout 25 až 30 minut. Sejměte masku tak, že opatrně nadzvednete její spodní okraje a budete ji loupat směrem vzhůru (od krku směrem k čelu). Zbytky masky odstraňte vodou nebo vhodnou pleťovou vodou Yellow Rose.
 
 
CHARCOAL MODELING FACE MASK 150G - pleťová slupovací prášková maska s uhlím s niacinamidem a extraktem z vrbové kůry Čistící a hydratační prášková peel-off maska vhodná pro smíšené a mastné typy pleti. Čistí, hydratuje, sjednocuje barevný tón pleti a pomáhá redukovat nadměrný kožní maz. Zanechává pokožku zářivou, svěží a matnou. Ideální pro profesionální použítí.
 
Učinné aktivní látky:
Obsahuje aktivní Bambusové uhlí (vysoce absorpční uhelný prášek, odstraňuje nadbytečný kožní maz a čistí), Niacinamid (stimuluje přirozenou biosyntézu Kolagenu, zabraňuje tvorbě barevných skvrn a zlepšuje stav mastné pokožky), extrakt z Vrbové kůry (bohatý na mikro-exfoliační částice kyseliny Salicylové) a Alantoin (zklidňuje pokožku a pomáhá s obnovou poškozené pleti).
 
Použití:
Smíchejte 25g (50 ml) prášku (pro obličej a krk) se 60 ml vody. Směs rychle míchejte po dobu 2 minut, dokud se nevytvoří homogenní pasta. Na vyčištěnou pokožku obličeje a krku naneste silnou vrstvu masky. Nechte masku působit 15 až 20 minut, poté ji sloupněte. Zbytky masky odstraňte vodou
nebo vhodnou pleťovou vodou Yellow Rose. Masku lze používat 1 až 3 krát týdně. Vyhněte se oblastem
kolem očí.

 

 Leták čístící masky s Aktivním uhlím ke stáhnutí ZDE: Charcoal mask

 

Cena školení je 590 Kč.

Aktuálně na toto školení není plánovaný termín v nejbližším období. Rádi pro vás školení uděláme. Napište nám na renata.moravcova@charde.cz nebo zavolejte na 723 559 210 a domluvíme s Vámi individuální termín školení.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany