Ošetření s ovocnými AHAs kyselinami

Pokročilá profesionální kosmetická péče založená na ovocných AHAs kyselinách (Alpha Hydroxy Acid - AHAs).

Info Ošetření a Školení

 

uvod

jak-pomaha

 • Odstranění pigmentových skvrn
 • Napomáhá stimulovat přirozenou regeneraci a obnovu pleti.
 • Eliminuje jemné vrásky, jizvy a nečistoty.
 • Odstraňuje odumřelé buňky pokožky.
 • Bojuje proti nedokonalostem pleti, pigmentovým skvrnám a jizvám po akné.
 • Posiluje účinek bělící péče.
 • Omlazuje, rozjasňuje a dodává pleti jemný, svěží a mladistvý vzhled.

 

klicove-aktivni-latky

 • exfoliační Ovocné Kyseliny (Glykolová, Mléčná, Citronová, Vinná a Jablečná)

 • přírodní extrakty z Ovoce (Citron, Papája, Kiwi, Jablko a Ananas)

 • zklidňující extrakty z Heřmánku, Mrkve, Měsíčku lékařského, Pijavice lékařské a Kadidlovníku

 • Ceramidy a Fytosfingosin, extrakt z Japonských Citrusů (Citrus Unshiu - Satsuma Mandarin - pomáhá zesvětlovat pleť a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn),

 • Niacinamid

 • směs Organického Křemíku, Vitamínu C a Hydroxyprolinu -zpomaluje proces stárnutí pleti,

 • Aloe Vera Gel

 • zpevňující Pšeničné proteiny, přírodní Mrkvovou šťávu, Betakaroten

 • extrakt z Pupečníku asijského, extrakt z Okurky, speciální zklidňující směs Panthenolu, kyseliny Glycyrrhetinové a Alantoin.

Podrobné informace o ošetření AHAs ke stažení ZDE: Ošetření AHAs


postup-osetreni

Čas ošetření: 50-60 min
Doporučení pro věk: 25+

Doporučená doba ošetření: 6 ošetření (mezi jednotlivými ošetřeními ponechte odstup 2-3 týdny v závislosti na citlivosti pleti).  Doporučená volba koncentrace:  na první 3 ošetření použijte gel s koncentrací 23 % a na zbývající 3 ošetření gel s koncentrací 30 %.

Obličej, krk a dekolt vyčistěte čistícím mlékem FACE WASH GEL with flower extracts  nebo čistícím mlékem s výtažky z banánu a papáji LAIT DEMAQUILANT. Odstraňte zbytky a tonizujte pleť pomocí uklidňujícího pleťového tonika s azulenem LOTION AZULENE. Tonikem navlhčete 2 vatové tampony a zakryjte jimi oči a oční okolí.

Zvolte správnou koncentraci (23 % nebo 30 %) gelu s ovocnými AHA kyselinami AHA PROFESSIONAL FRUIT ACIDS GEL v závislosti na typu a citlivosti pleti. Na čistou pleť naneste rovnoměrnou tenkou vrstvu gelu, vyhněte se očnímu okolí, oblasti rtů a nosním dírkám. Nechte gel působit 5 až 10 minut (v závislosti na koncentraci gelu a citlivosti pleti). pH pokožky znormalizujte zklidňujícím tonikem NORMALIZING AND SOOTHING LOTION, jež je určeno k aplikaci po použití AHA kyselin. Zbytky odstraňte tonikem s azulenem LOTION AZULENE nebo vodou.

Ošetřovanou oblast jemně masírujte hydratačním a aktivním sérem YELLOW ROSE dodávaným v ampulkách: CELLULAR LIPOSOMES BIO-SERUM REVITALISANT nebo COLLAGEN2 EMULSION BIO-ACTIVE  nebo AZULENE EMULSION AMPOULES (použijte 2/3 ampulky)*. Když se sérum vstřebá, pokračujte v masáži vyživujícím a hydratačním krémem CREME HYDRO-NUTRITIVE.

Na ošetřovanou oblast naneste tenkou rovnoměrnou vrstvu gelové hydratační masky BIO-GEL MASK (můžete použít i kolagenovou masku COLLAGEN2 LEAF MASK navlhčenou azulenovým tonikem AZULENE LOTION). Masku nechte působit 15-20 minut. Pak ji odstraňte a jemnými krouživými pohyby pokračujte v masáži se zbylou 1/3 séra z ampulky AZULENE EMULSION AMPOULES nebo COLLAGEN2 EMULSION BIO-ACTIVE  dokud se zcela nevstřebá.

Ošetření zakončete nanesením ochranného hydratačního krému s účinky proti stárnutí pleti CELLULAR SUN CARE CREAM SPF50+ (pro použití přes den) nebo hydratačním a výživným krémem CREME HYDRO-NUTRITIVE (večer).

* Pro ještě lepší bělící a rozjasňující účinek použijte koncentrované bělící sérum DARK SPOTS FADER a pokračujte bělící maskou WHITENING MASK.

Podrobné informace o ošetření AHAs ke stažení ZDE: Ošetření AHAs

Po ošetření je nezbytné, aby klientka denně používala vhodné hydratační, vyživující a omlazující přípravky YELLOW ROSE. Doporučujeme CREME HYDRO-NUTRIVE nebo CELLULAR REVITALIZING FACE CREAM (krém s 24hodinovým účinkem zpomalující stárnutí pleti, s Resveratrolem a Kmenovými Buňkami z Jablka), CELLULAR LIPOSOMES ANTI-AGING BIODROPS (bio-kapky zpomalující stárnutí pleti s Kmenovými buňkami z Jablka a Oligopeptidy), EYE CONTOUR BIO-GEL (ztišující a zklidňující bio-gel pro oční okolí) a FRUIT ACIDS GEL (revitalizační gel s AHA kyselinami, ceramidy a zklidňujícími látkami, se speciálním složením pro každodenní použití). Během dne je třeba používat ochranu před slunečním zářením, k čemuž doporučujeme CELLULAR SUN CARE CREAM SPF50+ s kyselinou Hyaluronovou, Kmenovými buňkami z Jablka a silnými Antioxidanty.

Několik týdnů před zahájením ošetření AHA kyselinami je třeba provést hluboké čištění pleti.  Nejméně 4 dny před začátkem ošetření AHA kyselinami použijte gel s ovocnými kyselinami Yellow Rose Fruit Acids Gel, abyste zvýšili toleranci pleti k ovocným kyselinám.  Během péče nepoužívejte ionizaci.  Nepoužívejte Yellow Rose AHAs Professional Fruit Acids Gel na podrážděnou, suchou nebo citlivou pokožku. Ošetření pomocí gelu Yellow Rose AHAs Professional Fruit Acids Gel se smí provádět pouze 3krát ročně, nedoporučuje se provádět v letních měsících.

lahvicky-domaci


lahvicky-salon

 

ŠKOLENÍ

Zúčastněte se i vy odborného školení a objevte přednosti kosmetického ošetření s ovocnými AHAs kyselinami. 

Dopřejte i vy svým klientkám ošetření, které napomáhá stimulovat přirozenou regeneraci a obnovu pleti a eliminuje jemné vrásky, jizvy a nečistoty. 

Odstranění pigmentových skvrn a posiluje účinek bělení pleti. Samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.

o-skoleni

 • Během dne se naučíte kosmetické ošetření, které má okamžitý a dlouhotrvající účinek. Seznámíte se s ošetřením pro odstranění pigmentových skvrn, které pleť omlazuje, rozjasňuje a dodává pleti jemný, svěží a mladistvý vzhled a naučíte se, jak při ošetření postupovat.
 • Naučíte se, jak při ošetření postupovat a pracovat s produkty Yellow Rose.
 • Seznámení se s produkty, které jsou určené pro ošetření a jejich účinnými látkami.
 • Představíme Vám ucelený postup ošetření a jak jednotlivé produkty používat pro ošetření v salonu a následné domácí péči.
 • Naučíte se, jak nastavit ceny ošetření a seznámíme Vás s ekonomikou ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku.
 • Naučíte se postup a techniku ošetření a zažijete i profesionální ošetření jako klientka. Zažít ošetření s produkty Yellow Rose na vlastní kůži Vám pomůže získat znalosti a pocit, jak se budou cítit Vaše klientky s péčí Yellow Rose.
 • Zažijete si na vlastní kůži hýčkání a péči kosmetickým ošetřením a kosmetikou Yellow Rose Professional Cosmetics®
 • Po úspěšném zvládnutí školení získáte certifikát: Yellow Rose Professional Cosmetics® - ošetření s ovocnými AHAs kyselinami.
 • Nákup produktů za zvýhodněnou cenu v den školení.
 • Také dostanete podrobný manuál, jak při ošetření postupovat a jaké používat produkty.
 • Nedílnou součástí úspěšného podnikání je i marketing. Naučíme Vás vše potřebné k získání nových zákazníků a navýšení vašeho zisku.
 • Seznámíme Vás s tím, jak využívat e-komunikaci Chardé, naše materiály pro propagaci, která obsahují spoustu informací pro váš rozvoj a propagaci.
 • Podpora po skončení školení. Získáte neomezenou telefonickou a písemnou konzultační podporu.

školici místnost Charde školící místnost Charde črvetec charde ulice adresa ctverec uprava

Školící centrum Chardé je 7 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Centrum najdete na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany.

 

  program-skoleni

9:00 Teoretická část

 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora

11:00 Oběd (v ceně školení)
12:00 Praktická ukázka ošetření AHAs
15:00 Čas na vaše dotazy.
16:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®

Seznamte se s novými produkty a získejte nové vědomosti, které vám pomohou navýšit zisky. 

Přihlaste se na naše profesionální školení i vy. 

CTA_tlacitko_skoleni_terminy

cena-skoleni

Cena školení 590 Kč
Cena školení Vám bude odečtena z nákupní ceny Startovacího setu.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany 

 

CTA-prihlasit-se-na-skole

 

Těšíme se na vás tým Chardé.