Collagenové ošetření pro zpevnění pleti

Vysoce účinné pleťové Kolagenové ošetření proti stárnutí, s Kolagenovou výplní vrásek, s kmenovými buňkami z Protěže Alpské a Květinovým Nektarem.

Info Ošetření a Školení

uvod nadpis-osetreni-collagen2

collagen2

nadpis-jak-pomaha

 • Silné zpevňující účinky a rovněž výrazně působí proti stárnutí.
 • Vyhlazuje výrazové linky a vrásky.
 • Dodává pleti výjimečnou vícevrstvou hydrataci, prozáření a pevnost.
 • Hydratuje, revitalizuje a zajišťuje ochranu před volnými radikály a faktory oxidačního stresu.
 • Zabraňuje ochabování pleti, pokožka se stává elastičtější a pevnější a viditelné výsledky mohou být zaznamenány v oblasti čelisti, krku a tváře.

klicove-aktivni-latky

Přírodní čerstvý Kolagen se dvěma Molekulárními hmotnostmi - Kolagenová proteinová síť je hlavní složkou zdravé a mladě vypadající pleti. Stárnutí a oxidační prostředí poškozují Kolagenová vlákna a jejich správnou síťovou strukturu, to způsobuje postupnou ztrátu pevnosti, tvorbu vrásek, výrazových linek a celkově nerovnoměrný tón pleti. Produkty Collagenu2 jsou vytvořeny na bázi přírodního rozpustného Kolagenu mořského původu se 2 různými molekulovými hmotnostmi: 100 kDa a 300 kDa čímž dodávají pleti vyjímečnou, vícevrstvou hydrataci, prozáření a pevnost.

Nektar z Květů Combretum Farinosum - Nektar se získává ze zlato-červených květů rostliny Combretum farinosum (Uzlenec). Nektar je koncentrovaný v jádru každého květu, odkud se tato sladká tekutina jemně odstraňuje procesem, který zachovává celistvost květu a tím zajišťuje přežití tohoto druhu. Nektar je bohatý na cukry (sacharózu, glukózu, fruktózu), minerály, aminokyseliny a vitamíny. Hydratuje, revitalizuje a zajišťuje ochranu před volnými radikály a faktory oxidačního stresu.

Proti-vráskové & Zpevňující Oligopeptidy & Silanoly - Tripeptid-38: Inovativní oligopeptid, který slouží jako „výplň vrásek“ a stimuluje syntézu 6 hlavních složek kožní matice a dermálně epidermální spojení (Kolagen I, III, IV, fibronektin, kyselina Hyaluronová a Laminin 5), vyhlazuje vrásky a jemné linky zevnitř. (Jeho efekt je podobný účinkům Retinolu) Hexapeptid-8: Zmírňuje svalové mikrokontrakce, což vede k postupnému zlepšování výrazových linek (Jeho efekt je podobný účinkům Botoxu) Tripeptid-2: Zpevňuje a zlepšuje elasticitu (efekt „Dlouhodobého zpevnění“) Silanoly s hydroxyprolinem: komplex organického křemíku (přírodní složka pojivové tkáně) s hydroxyprolinem (přírodní složka Kolagenu). Zvyšuje přirozenou syntézu vláken Kolagenu a Elastinu, což má silné zpevňující účinky a rovněž výrazně působí proti stárnutí.

Kmenové buňky z Protěže Alpské Leontopodium Apinum -  Protěž Alpská je malá rostlina, která roste ve vysokých nadmořských výškách Alp, Himalájí a přežívá ve velmi náročném a drsném prostředí. Květina je bohatá na antioxidační kyselinu Leontopodovou a další látky, které působí pozitivně na výživu pokožky. Extrakt z kmenových buněk květin Protěže Alpské chrání a stimuluje metabolismus mitochondrií, aktivuje přirozenou tvorbu Kolagenových vláken a chrání je před poškozením. Pokožka se stává elastičtější a pevnější a viditelné výsledky mohou být zaznamenány v oblasti čelisti, krku a tváře. Zároveň vyhlazuje výrazové linky a vrásky.

Kolagen & Chondroitin Výplň Vrásek - Tyto speciálně tvarované kuličky snadno pronikají do horních vrstev epidermis, kde zasahují hluboko pod vrásky. Absorbují vodu, která by se jinak přirozeně odpařila z pokožky (přirozený proces nazývaný „Transepidermální ztráta Vody“) a nabobtnají, čímž se okamžitě zvětší jejich objem a hustota (do jedné hodiny). Následně vypínají vrásky zevnitř, vyhlazují je (přibližně 8 hodin) a zvyšují dlouhodobou hydrataci pokožky v horních vrstvách epidermis.

Elastin & Kyselina Hyaluronová - Elastinová vlákna jsou jednou ze základních složek zdravé a mladě vypadající pleti, protože jsou součástí vysoce elastické pleťové sítě, která zabraňuje ochabování pleti a vzniku vrásek. Kyselina Hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností (200 kDa) zabezpečuje účinnou absorpci a hydrataci epidermis.

protezoligopeptidykvetyelastinkolagen

Podrobné informace o ošetření COLLAGEN2 ke stažení ZDE: Ošetření Collagen2.

postup-osetreni

Čas ošetření: 50-60min
Doporučení pro věk: 30+

Vyčistěte obličej a krk hydratačním čistícím HYALURONIC CLEANSING MILK s výtažky z květin. Zbytky mléka odstraňte a tonizujte pleť pomocí pleťové vody HYALURONIC TONING LOTION.

Aplikujte enzymatický peelingový gel na obličej HYALURONIC FACE SCRUB s granulemi z přírodního bambusu a sušených lotosových květů. Masírujte jemnými krouživými pohyby po obličeji a krku, přičemž se vyhněte oblasti okolí očí. Nechte tenkou vrstvu působit asi1 minutu. Pokračujte jemnou masáží krouživými pohyby směrem nahoru po dobu asi 1 až 2 minut. Následně peeling očistěte pomocí tonizační vody HYALURONIC TONING LOTION. Používejte 1 až 3x týdně. Nepoužívejte na kuperózní nebo na podrážděnou pokožku.

Použijte speciální sérum s Kolagenovou výplní vrásek a kmenovými buňkami z Protěže Alpské COLLAGEN BEAUTY ELIXIR. Zaměřte se na vrásky, výrazové linky, obrys obličeje a oblasti s nedostatečnou elasticitou (pro méně náročné typy pleti můžete místo toho použít COLLAGEN EMULSION BIOACTIVE). Chcete-li zlepšit vstřebávání a účinek elixíru, použijte na dobu asi 2 až 3 minut ultrazvukové kosmetické zařízení.

Pokračujte v masáži s protivráskovým pleťovým krémem COLLAGEN2 FACE CREAM na výplň vrásek a s kmenovými buňkami z Protěže Alpské. Pokožku jemně masírujte dokud se krém nevstřebá. Opět se zaměřte na vrásky, výrazové linky a oblasti s nedostatečnou elasticitou.

Nanášejte jemným krouživým pohybem směrem nahoru hydratační gelovou masku proti stárnutí COLLAGEN2 FACE GEL MASK, která obsahuje Kolagen a kmenové buňky z Protěže Alpské. Nechte tenkou vrstvu masky na obličeji a krku působit po dobu 2 až 3 minut. Pokračujte v masáži krouživými pohyby směrem nahoru, dokud se většina gelové masky nevstřebá.

Nyní začněte připravovat COLLAGEN FIBER LEAF MASK (navlhčenou pleťovým tonikem HYALURONIC TONING LOTION) nebo alginátovou pleťovou slupovací masku COLLAGEN PEEL-OFF FACE MASK. Rychle promíchejte jeden díl prášku (25 g na obličej a krk) s 1,5 dílem vody a vytvořte dobře rozmíchanou pastu. Naneste silnou vrstvu masky na obličej a krk. Nechte masku působit po dobu 20 minut a poté jí sloupněte v jednom kuse. Zbytky odstraníte pomocí houbičky a tonizační pleťové vody HYALURONIC TONING LOTION.

Ošetření ukončíte nanesením séra COLLAGEN2 BEAUTY ELIXIR a následně aplikací krému COLLAGEN2 FACE CREAM. V případě méně náročné pleti můžete nahradit COLLAGEN2 BEAUTY ELIXIR přípravkem COLLAGEN EMULSION BIOACTIVE.

Namísto odlupovací masky můžete použít Kolagenovoumasku COLLAGEN FIBER LEAF MASK (navlhčenou pleťovým tonikem HYALURONIC TONING LOTION), kterou necháte působit 15 až 20 minut.

Podrobné informace o ošetření COLLAGEN2 ke stažení ZDE: Ošetření Collagen2.

CTA-produkty-domaci

lahvicky-domaci

 

CTA-produkty-salon

 lahvicky-salon

 

ŠKOLENÍ

Zúčastněte se i vy odborného školení a objevte přednosti kosmetického ošetření COLLAGEN2

Díky profesionálnímu školení se naučíte ošetřovat pleť s pomocí kvalitní kosmetiky Yellow Rose Professional cosmetics®. 

Dopřejte i vy svým klientkám ošetření pro zpevnění pleti. Samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.

o-skoleni

 • Během dne se naučíte kosmetické ošetření, které má okamžitý a dlouhotrvající účinek.
 • Naučíte se, jak při ošetření postupovat a pracovat s produkty Yellow Rose.
 • Seznámení se s produkty, které jsou určené pro ošetření a jejich účinnými látkami.
 • Představíme Vám ucelený postup ošetření a jak jednotlivé produkty používat pro ošetření v salonu a následné domácí péči.
 • Naučíte se, jak nastavit ceny ošetření a seznámíme Vás s ekonomikou ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku.
 • Naučíte se postup a techniku ošetření a zažijete i profesionální ošetření jako klientka. Zažít ošetření s produkty Yellow Rose na vlastní kůži Vám pomůže získat znalosti a pocitjak se budou cítit Vaše klientky s péčí Yellow Rose.
 • Zažijete si na vlastní kůži hýčkání a péči kosmetickým ošetřením a kosmetikou Yellow Rose Professional Cosmetics®
 • Po úspěšném zvládnutí školení získáte certifikát: Yellow Rose Professional Cosmetics® - Collagenové ošetření pro zpevnění pleti.
 • Nákup produktů za zvýhodněnou cenu v den školení.
 • Také dostanete podrobný manuál, jak při ošetření postupovat a jaké používat produkty.
 • Nedílnou součástí úspěšného podnikání je i marketing. Naučíme Vás vše potřebné k získání nových zákazníků a navýšení vašeho zisku.
 • Seznámíme Vás s tím, jak využívat e-komunikaci Chardé, naše materiály pro propagaci, která obsahují spoustu informací pro váš rozvoj a propagaci.
 • Podpora po skončení školení. Získáte neomezenou telefonickou a písemnou  konzultační podporu.

školici místnost Charde  školící místnost Charde črvetec  charde ulice adresa ctverec uprava

Školící centrum Chardé je 7 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech).  Centrum najdete na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany

program-skoleni

9:00 Teoretická část

 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora

11:00 Oběd 
12:00 Praktická ukázka ošetření Collagen2
15:00 Čas na vaše dotazy.
16:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®

Seznamte se s novými produkty a získejte nové vědomosti, které vám pomohou navýšit zisky. 

CTA_tlacitko_skoleni_terminy

cena-skoleni

Cena školení 590 Kč
Cena školení Vám bude odečtena z nákupní ceny Startovacího setu.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 7 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany

CTA-prihlasit-se-na-skole

.

Těšíme se na vás tým Chardé.