Retinol sérum obnova a projasněnění

Obnovuje, vyhlazuje vrásky a výrazové linky i nedokonalosti a zanechává projasněnou a jemnou pokožku.

Info Ošetření a Školení

uvod2

r-a-r

Retinol je forma vitamínu A. Je to jedna z nejúčinnějších účinných látek, která byla klinicky studována a uznána za účelem potlačení nežádoucích viditelných účinků stárnutí pokožky a nejpřesněji stárnutí vlivem slunečního záření (vrásky, jemné linky, ztráta elaticity, nedokonalosti, změna barvy, nerovnoměrný odstín kůže). Retinol dále pomáhá v péči o mastnou a aknózní pleť.

nadpisy-jak-pomáhá

 • Urychluje obnovu buněk pokožky (obnovuje zevnitř).
 • Stimuluje fibroblasty k přirozené syntéze kolagenu a GAG, jako je kyselina hyaluronová. Retinol ve skutečnosti stimuluje aktivitu a zvyšuje počet fibroblastů.Kromě toho poskytuje ochranu proti ubývání kolagenu inhibicí aktivity metaloproteináz a kolagenáz.
 • Reorganizuje síť elastinů, čímž zlepšuje elasticitu pokožky. Foto-stárnutí vede k tomu, že se přebytek elastinu ukládá neorganizovaným a nelineárním způsobem. To zase vede ke ztrátě elasticity a tvorbě vrásek.
 • Zajišťuje pravidelné rozložení melaninu v pokožce a inhibuje melanogenezi.
 • Reguluje produkci kožního mazu snížením aktivity enzymů podílejících se na lipogenezi a zpomaluje produkci nových sebocytů (buněk, které tvoří mazové žlázy a vylučují kožní maz). Navíc díky svému keratolytickému působení pomáhá odstraňovat přebytečný maz a uvolňovat póry.
 • Termín „retinoid“ označuje molekuly, které jsou deriváty vitamínu A nebo mají strukturální a / nebo funkční podobnost s vitamínem A. Rodina retinoidů zahrnuje vitamín A (retinol), jeho přírodní deriváty (retinaldehyd, kyselina retinová, retinylestery, tj. Retinyl Palmitát) a velké množství syntetických derivátů.

  

Jak Retinol pomáhá pokožce?
Když retinol přijde do styku s pokožkou, enzymy jej nejprve přemění na retinal a poté na kyselinu retinovou. (2krokový proces). Kyselina retinová se poté váže na speciální buněčné receptory a vykazuje svoji známou biologickou aktivitu: buněčnou obnovu pokožky, produkci kolagenu a elastinu, zlepšení tónu pleti a snižuje mastnotu pleťi.

Při aplikaci přímo na pokožku je kyselina retinová mnohem účinnější než retinol. Retinol je však podstatně lépe snášen pokožkou. Je tedy mnohem vhodnější molekulou, protože nabízí mírnější a šetrnější řešení problémů, vzniklých stárnutím pokožky vlivem slunečního záření.

Hydroxypinacolon retinoát se na rozdíl od retinolu váže přímo na receptory retinoidů a nevyžaduje dvoustupňovou konverzi na kyselinu retinovou. Vykazuje rychlou biologickou aktivitu a účinnost, ale s mnohem menším podrážděním.

Unikátní kombinace postupného a okamžitého účinku Retinolu
Sérum Retinolu Yellow Rose obsahuje čistý 0,1% Retinol, uznávanou aktivní molekulu s řadou klinických studií proti stárnutí, a je podpořen 0,1% Retinoidem (hydroxypinacolon retinoát). Tato jedinečná kombinace postupné a okamžité účinnosti pečlivě vyvažuje účinnost a komfort pokožky.

Protivráskové, zpevňující a rozjasňující pleťové sérum s 0,1% retinolem a 0,1% retinoidem. Obohacené o mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou a projasňující látky.

 • Podporuje obnovu pokožky a zanechává pokožku projasněnou a jemnou.
 • Pomáhá vyhlazovat vrásky a jemné linky a obnovuje elasticitu, pevnost a hladkou strukturu pokožky/pleti.
 • Vyrovnává tón pleti, snižuje barevné nerovnosti a skvrny a odhaluje zářivou mladistvou pleť.
 • Pomáhá snížit výskyt rozšířených pórů a nedokonalostí. ˃ Vyvážený účinek a komfort pokožky.

charakteristika

 • Lehká emulze pro lepší absorpci a účinnost
 • Vhodný pro všechny typy pleti kromě citlivé
 • Věk: 35+
 • Objem: 20 ml (přibližně 15 aplikací na obličej a krk)
 • Dermatologicky testováno
 • Yellow Rose Retinol Serum je označeno symbolem PAO 6 měsíců (doba použití po prvním otevření). Uvádí se to proto, že účinnost retinolu a retinoidů po této době je významně snížena. Důrazně doporučujeme spotřebovat 20ml balení co nejdříve po otevření.

doporučeni

 • Používejte denně pouze na noc (domácí péče). Chcete-li dosáhnout maximální účinnosti, naneste množství velikosti hrášku na čistou, suchou a zdravou pokožku (obličej a krk). Jemně masírujte, dokud se nevstřebá. Zabraňte kontaktu s očima a rty. Pokud dojde ke kontaktu, důkladně opláchněte vodou. Po použití si umyjte ruce. Nepoužívejte na citlivou pokožku.
 • Pokračujte svým hydratačním přípravkem Yellow Rose (sérum/krém/maska), abyste zvýšili účinnost a zlepšili toleranci k retinolu.
 • Pokud jste nikdy předtím produkty Retinol nepoužívali, začněte používat produkt 2-3krát týdně. Postupně zvyšujte frekvenci každý druhý večer a nakonec jednou večer dle citlivosti pokožky.
 • V případě mírného podráždění (normální kožní reakce na Retinol) přestaňte používat po dobu 3 – 4 dní, abyste vyrovnali toleranci pokožky vůči Retinolu a naneste hydratační a zklidňující produkty Yellow Rose. Pokračujte v používání každý další večer. Pokud dojde k trvalému podráždění, přestaňte produkt používat.
 • Při používání přípravku (a ještě týden po něm) aplikujte vždy ráno krém na opalování Yellow Rose Sun Care SPF 30 nebo 50+. Vyvarujte se nadměrnému vystavení slunci.
 • Při používání přípravku se vyvarujte vysokých nebo nízkých teplot (teplé sprchy/koupele, studený vítr, teplo atd.), Protože tyto podmínky podporují suchost a podráždění pokožky.
 • Nepoužívejte s jinými přípravky obsahujícími retinol. Nepoužívejte během těhotenství/během kojení.
 • Po použití uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Skladujte na chladném místě mimo sluneční světlo. Uchovávejte mimo dosah dětí.

přechod4

postup-aplikace

Profesionální použití pro maximální toleranci: 2krát týdně po dobu 3 týdnů (kosmetický salon) + 2 týdny domácí použití (každý druhý večer nebo každý večer podle citlivosti pokožky)

Domácí péče pro maximální toleranci: 2-3krát týdně (po dobu dvou týdnů). Postupně zvyšte používání každý druhý večer. Když se pokožka přizpůsobí retinolu, pokračujte každý večer.

PROFESIONÁLNÍ-POUŽITÍ-

 1. ČIŠTĚNÍ Yellow Rose Čistící mléko a Tonikum nebo Micelární voda + Odličovač očí – Eye MakeUp Remover
 2. EXFOLIACE 10% Fruit Acids Gel & zneutralizovat po 10 minutách s Normalizing Lotion (pro všechny typy pokožky) nebo Exfoliační Maska (peel-off) (jemný peeling vhodný pro citlivou pokožku) nebo Pro-P-Gel 3% acids (s obsahem 3% AHAs kyseliny) (použít jako pleťovou masku s obsahem kyselin pro mastnou a smíšenou pleť)
 3. YELLOW ROSE RETINOL SERUM Aplikujte na vyčištěnou, suchou a zdravou pokožku (obličej a krk), abyste zajistili maximální účinnost. Jemně masírujte, dokud se nevstřebá. Zabraňte kontaktu s očima a rty.
 4. YELLOW ROSE SERUM (posilovač) Vyberte si vhodné sérum podle potřeby a stavu pleti, abyste podpořili požadovaný efekt. Aplikujte jemnou masáží na obličej a krk (do úplného vstřebání Retinol Séra).
 5. YELLOW ROSE KRÉM – MASÁŽ
 6. YELLOW ROSE MASKA
 7. ZAKONČENÍ S použitím Yellow Rose Sérum + Krém nebo krém s SPF 30/50+

DOMÁCÍ-POUŽITÍv období mezi profesionálním ošetřením

Ráno: hydratační Yellow Rose SÉRUM (nebo Mesococktail **) a KRÉM (použijte SPF 30/50 + v případě vystavení slunci)

Večer: hydratační Yellow Rose SÉRUM a KRÉM (dle typu pleti)

DOMÁCÍ-PÉČEpo absolvování profesionálního ošetření v kosmetickém salonu

Ráno: hydratační Yellow Rose SÉRUM a KRÉM (použijte SPF 30/50 + v případě vystavení slunci)

Večer:

 1. ČIŠTĚNÍ Yellow Rose Čistící mléko a Tonikum nebo Micelární voda + Odličovač očí – Eye MakeUp Remover
 2. EXFOLIACE 10% Fruit Acids Gel (pro všechny typy pleti) nebo Pro-P-Gel 3% acids (s obsahem 3% AHAs kyseliny) - použití jako kyselá pleťová maska pro mastnou smíšenou pleť Pouze jednou týdně. Nepoužívejte ve stejný den s retinolovým sérem. Pro lepší toleranci použijte sérum retinolu dva dny po exfoliaci.
 3. YELLOW ROSE RETINOLOVÉ SÉRUM 2-3krát týdně (po dobu dvou týdnů). Postupně zvyšte používání každý druhý večer. Když se pokožka přizpůsobí retinolu, pokračujte každý večer.
 4. YELLOW ROSE SERUM posilovač
 5. YELLOW ROSE KRÉM nebo MASKA

Poznámky

 • Při aplikaci Retinolového séra nebo Posilovacího séra nepoužívejte ultrazvukové zařízení.
 • YR Retinol profesionální protokol (3+2 týdny) lze opakovat po 28 dnech (4 týdny) od poslední aplikace retinolového séra Retinol Serum (profesionální a nebo domácí péče)
 • V období aplikování Retinolového Séra nebo absolvování profesionálního ošetření s Retinol Sérem se vyvarujete: epilaci, exfoliaci (ovocnými AHAs kyselinami a ado green peeling), dermabrazi, laserovému ošetření, jehličkování-microneedling nejméně po dobu 28 dnů (4 týdnů) od poslední aplikace Retinol Sérum (profesionální a domácí péče).

DOPLŇKOVÉ-PRODUKTY-

Vyberte podle typu pleti a požadované potřeby pleti> posílení požadovaného efektu
Dark Spots Fader > Projasnění, zářivost, pigmentace //vhodné pro všechny typy pleti (Kyselina Kojová, Niacinamid, Vitamín C, 7x projasňující látky)
Pearl Serum > Projasnění, sjednocení tónu pleti, vrásky // smíšený typ pleti (Vitamín C, Niacinamid, Oligopeptidy)
Collagen2 > Regenerace, vrásky, elasticita // smíšená a suchá pleť (Plniva, Oligopeptidy, 2x Kolagen)
Cellular > Regenerace, vrásky, antioxidační účinek // smíšená pleť (Resveratrol, Oligopeptidy, Kmenové Buňky)
Bio-Drops > Regenerace, vrásky, elasticita // všechny typy pleti (10% liposomy Centella, Kmenové buňky, Oligopeptidy)
Golden Serum > Pevnost, zářivost, vrásky // všechny typy pleti (Plniva, Oligopeptidy, Kolagen)
Collagen ampoules > Hydratace, elasticita, vrásky // všechny typy pleti (Kolagen)
Hyaluronic Elixir > Hydratace, vrásky, elasticita // suchá pleť (Plniva, Oligopeptidy, 3x Kyselina Hyaluronová)
Hyaluronic Serum > Hydratace, vrásky, elasticita //všechny typy pleti (3x Kyselina Hyaluronová, Oligopeptidy, Niacinamid)

Aplikujte pomocí masáže. Používejte 1/2 během ošetření a další 1/2 pro domácí použití následující ráno (všechny typy pleti)
Vitamín C 10% > Prozáření, antioxidační účinek
Bělení > Projasnění, prozáření, barevná nedokonalost (Oligopeptidy, Vitamín C, 3x projasňující látky)
Oligopeptidy > Vrásky, elasticita, pevnost (Oligopeptidy, Kyselina Hyaluronová)
Hyaluronic > Hydratace, vrásky (Kyselina Hyaluronová)
Krémy - masáže
Pearl cream > Projasnění, sjednocení tónu pleti, vrásky // smíšená pleť (Vitamín C, Niacinamid, Oligopeptidy)
Collagen2 cream > Regenerace, vrásky, elasticita // smíšená a suchá pleť (Plniva, Oligopeptidy, 2x Kolagen)
Cellular > Regenerace, vrásky, antioxidační účinek // smíšená pleť (Resveratrol, Oligopeptidy, Kmenové Buňky)
Golden cream > Pevnost, zářivost, vrásky // smíšená až suchá pleť (Plniva, Oligopeptidy, Kolagen)
Hyaluronic cream > Hydratace, vrásky, elasticita // suchá až smíšená pleť (Plniva, Oligopeptidy, 3x Kyselina Hyaluronová)
Sensitive cream > Uklidnění, zklidnění, výživa// citlivá, suchá pleť (Ceramidy, Kolagen, zklidňující látky)

Slupovací maska na obličej. Ideální pro profesionální použití s hydratačním, osvěžujícím a uklidňujícím účinkem (všechny typy pleti)
Bělení > Projasnění, zářivost, barevné nerovnosti (pigmentace)
Collagen2 > Regenerace, vrásky, elasticita
Golden > Pevnost, zářivost, vrásky Pearl > Projasnění, zářivost, vrásky
Cellular > Regenerace, vrásky, antioxidační účinek
Hyaluronic > Hydratace, vrásky, elasticita

Vysoce koncentrované s hydratačním a osvěžujícím účinkem, vhodné i pro domácí péči (všechny typy pleti)
Collagen2 > Regenerace, vrásky, elasticita (Oligopeptidy, 2x Kolagen)
Golden > Pevnost, zářivost, vrásky (Oligopeptidy, Kolagen, Vitamín C)
Hyaluronic > Hydratace, vrásky, elasticita (Oligopeptidy, Kyselina Hyaluronová, Vitamín C)
Cellular > Regenerace, vrásky, antioxidační účinek (Oligopeptidy, Resveratrol, Kmenové Buňky)
Pearl > Projasnění, zářivost, vrásky (Oligopeptidy, Vitamín C, Niacinamid)

Maska pro citlivou pokožku > Okamžitě zklidňující, vyživující a zvlhčující (uklidňující látky, ceramidy, kolagen)

 

Aktuálně na toto školení není plánovaný termín v nejbližším období. Rádi pro vás školení uděláme. Napište nám na renata.moravcova@charde.cz nebo zavolejte na 723 559 210 a domluvíme s Vámi individuální termín školení.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany