CUKROVÁ PASTA - Regular™ 992g

Kód: 4194EU
Neohodnoceno
Skladem

CUKROVÁ PASTA  - střední tvrdosti

profesionální cukrová pasta pro (d)epilaci

středně tvrdá cukrová pasta vhodná pro (d)epilaci celého těla i obličeje

(kabinetní balení 992g)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní přínos: 

Cukrová Pasta pro všechny typy pokožky. Je určena pro epilaci chloupků. Obsahuje výtažky z Akácie, které dodávají pastě vysokou elasticitu a přilnavost a tím se zvyšuje účinnost epilace. Předností cukrové pasty Alexandria Professional je zachování konzistence a tím se snižuje spotřeba pasty a čas ošetřeníošetření se stává úspornější. Vyrobeno společností Alexandria Professional v USA.

Profesionální epilační cukrová pasta s certifikací:

Regular™ Sugar Paste 992g

Stálá konzistence cukrové pasty Alexandria Professional:

1. Dobře se Vám s ní bude pracovat a snížíte si spotřebu pasty. 2. Budete rychlejší a zkrátíte čas ošetření.  3. Profesinální (d)epilační cukrová pasta vyrobená v U.S.A.

Použití: 

Aplikujte na předem očištěnou a odmaštěnou pokožku. Pro očištění a dezinfekci doporučujeme použít přípravek Presept™ Skin Cleanser s dezinfekčním účinkem. Následně Essential Tonic™ obsahuje přírodní rostlinné látky napomáhající otevřít vlasové folikuly, Pastu nahřejte na teplotu 41°C. Náš ohřívač Ohřívač s digitálním termostatem a rychlým předehřátím s možností nastavení přesné teploty Vám pomůže doshnou nejpešího možného výsledku. Naneste epilační pudr Vertal 6™ Drying Powder  který chrání a snižuje citlivost při aplikaci pasty. Naberte potřebné množství pasty dvěma prsty nebo špachtlí. Naneste na pokožku proti směru růstu chloupků. Použijte přilnavé jednorázové rukavice. Cukrovou pastu můžete nanést na stejné místo i opakovaně bez podráždění pokožky. Pastu odstraňte rychlým pohybem ve směru růstu chloupků a poté pokožku ošetřete Essential Tonic™ a Restore™ Hydrating Lotion  balzámem po epilaci. Určeno pouze k zevnímu použití. Vyhněte se kontaktu s očima a ušima. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku. Pro dosažení nejlepšího možného efektu epilace a spokojenosti klientek doporučujeme absolvovat profesionální školení Profesionál v epilaci a získat výhody členství VIP Chardé

Ukázka (d)epilace Alexandria Professional


Dosažení nejlepšího možného výsledku:

Doporučujeme používat Veganskou epilační kosmetiku Alexandria Professional. Tím docíláte sametově hebké pokožky a Vaše klientky budou nadšené. 

Teplota pro nahřátí:

Cukrová pasta Regular se nahřívá na teplotu 41°C. Doporučujeme používat náš profesionální - Ohřívač s digitálním termostatem a rychlým předehřátím .

Práce s cukrovou pastou:

Chcete ovládat práci s cukorvou pastou. Přihlaste se na Individuální školení: epilace cukrovou pastou technikou Kennedy Theory® od Alexandria Professional®. Naučíme Vás práci s cukrovou pastou tak, že jí budete umět nanést od kotníku po koleno a sundat v jednom záběru.

Cukrová pasta obsahuje:

Pouze přírodní látky.

Regular™ Sugar Paste 992g


Přínos ošetření:

Regular™ Sugar Paste 992g

  • Jedinečné ostraňování chlouků přírodní cukrovou pastou.
  • Stále více vyhledávané ošetření.
  • Významná konkurenčí výhoda.


Přínos pro Váš salón:

Regular™ Sugar Paste 992g

  • Získáte nové klietky.
  • Stávající klientky budou nadšené.
  • Navýšíte si Váši tržbu.

Naučíme Vás ovládat práci s cukrovou pastou vyučujeme techniku

  Kennedy Theory® od Alexandria Professional®

Doplňkové parametry

Kategorie: CUKROVÉ PASTY
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg

Ukázka (d)epilace cukrovou pastou Alexandria Professional®

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: