GOLDEN LINE FACE

Ošetření pro zpevnění pleti

Luxusní proti-vráskové ošetření s čistým zlatem pro projasnění a zpevnění pleti s kolagenem.

mořský kolagen „výplň vrásek“

kyselina hyaluronová s nízkou a vysokou molekulovou hmotností

fermentační extrakt z černého čaje („lipo-filling“ efekt omlazení)

zlato, hedvábné proteiny a přírodní antioxidanty

proti-vráskové a zpevňující oligopeptidy („retinolový - efekt“ účinek výplně vrásek)

 

  • ZPEVŇUJE A ZLEPŠUJE ELASTICITU PLETI
  • ROZJASNĚNÍ A ROZZÁŘENÍ
  • PROTI VRÁSKOVÝ EFEKT
  • HEDVÁBNĚ JEMNÁ A HYDRATOVANÁ PLEŤ

 

POSTUP OŠETŘENÍ

Doporučená doba: 6 ošetření (dvakrát týdně, po dobu tří týdnů)

1. Vyčistěte pleť čistícím mlékem s výtažky z Papáje a Banánu LAIT DEMAQUILLANT. Odstraňte případné zbytky tonizujícím a zklidňujícím tonikem LOTION AZULENE.

2. Naneste exfoliační enzymatickou odlupovací masku s Papájou EXFOLIATING MASK WITH PAPAYA, vyhněte se okolí očí. Nechte masku působit 15 minut a pak ji odloupněte. Očistěte zbytky tonikem LOTION AZULENE. Doporučujeme použít exfoliační masku jednou týdně. Alternativně můžete použít PEELING SCRUB GEL č. 1 nebo č. 2 podle typu pleti klienta.

3. Pokračujte jemnou masáží obličeje s koncentrovaným proti-vráskovým sérem s kolagenem pro „výplň vrásek“ GOLDEN LINE FACE FIRMING SERUM. Aplikujte sérum na obličej a krk (masírují se zejména vrásky, jemné linky, čelist, lícní kosti a kolem rtů). Chcete-li zlepšit výsledek ošetření, můžete použít ultrazvukové kosmetické zařízení po dobu 2 až 3 minut. Pokračujte v masírování obličeje s bohatým hydratačním krémem s kolagenovou „výplní vrásek“ GOLDEN LINE FACE FIRMING CREAM.

4. Při poslední návštěvě (6. návštěva) můžete zvýšit účinek ošetření pomocí masky z 24 karátových zlatých lístků 24 KARAT GOLDEN LEAF MASK. Zlaté fólie umístěte na obličej a krk, vynechte okolí očí (použijte 3 až 4 fólie 11x11cm). Nechte je působit po dobu 5 až 10 minut a použijte napařovač se studenou párou ULTRASONIC COLD STEAMER. Po dobu práce s přístrojem (ULTRASONIC COLD STEAMER) nakapte několik kapek GOLDEN LINE FACE FIRMING SERUM na konečky prstů a pleť jemně masírujte krouživým pohybem. Pokračujte v masáži do té doby, než se většina zlata „rozpustí“. Pokud používáte FACE TREATMENT KIT, můžete namísto zlatých lístků 24 KARAT GOLDEN LEAF MASK použít gelovou masku GOLDEN LINE FACE RADIANCE GEL MASK.

5. Naneste přiměřenou vrstvu gelové masky GOLDEN LINE FACE RADIANCE GEL MASK. Masku nechte působit po dobu 3 až 4 minut a jemně masírujte, dokud se většina gelové masky nevstřebá.

6. Připravte slupovací masku GOLDEN LINE PEEL-OFF MASK smícháním přibližně 25 g prášku s 50 ml vody. Celou plochu a oblast očí pokryjte GOLDEN LINE PEEL-OFF MASK nechte působit 20 minut a poté ji snadno odstraníte odloupnutím.

7. Ošetření dokončíte nanesením zpevňujícího séra GOLDEN LINE FACE FIRMING SERUM a poté aplikujte zpevňující krém GOLDEN LINE FACE FIRMING CREAM.

  

Zákazník by měl pokračovat v domácí péči s použitím přípravků:

GOLDEN LINE - FACE FIRMING SERUM

GOLDEN LINE - FACE CREAM

GOLDEN LINE - FACE RADIANCE GEL MASK

13 položek celkem
facebookfacebookyoutube