HYDRA SENSITIVE

hydratační a zklidňující profesionální ošetření obličeje

pro citlivé a suché typy pleti

s Heřmánkem, kyselinou Hyaluronovou a Ceramidy

  

POSTUP OŠETŘENÍ

Doporučená doba: 6 ošetření (dvakrát týdně, po dobu tří týdnů)

1. Vyčistěte pleť čistícím mlékem pro citlivou pleť LAIT HYDRATANTE s Azulenem a s extraktem z Heřmánku. Odstraňte zbytky mléka a tonizujte pleť tonizující a zklidňující heřmánkovou pleťovou vodou LOTION AZULEN. Oblast očního okolí očistěte pomocí dvoufázového odličovacího prostředku EYE MAKEUP REMOVER. Pokračujte v hlubším čištění pokožky pomocí PEELING SCRUB nr. 1. Tento speciální peelingový gel je určen pro jemnou pleť s jemnými exfoliačními krystaly. Aplikujte peeling na obličej a krk a nechte velmi tenkou vrstvu působit po dobu 2 minut. Masírujte peelingový gel krouživým pohybem směrem nahoru, dokud jej z pleti neodstraníte. Očistěte zbytky a pleť tonizujte pomocí LOTION AZULENE.

2. Použijte zklidňující a hydratační sérum AZULENE EMULSION BIOACTIVE. Toto výživné sérum obsahuje koncentrovaný Azulen, extrakt z Heřmánku a mnoho dalších zklidňujících faktorů, které zklidňují a zanechávají pokožku hebkou a měkkou. Aplikujte ¾ ampule na obličej a krk (zaměřte se a masírujte zejména vrásky, jemné linky, čelistní linky, lícní kosti a oblast kolem rtů). Chcete-li zlepšit výsledek ošetření, můžete použít ultrazvukové kosmetické zařízení po dobu 2 až 3 minut. Zbývající ¼ ampule použijete později k dokončení ošetření.

3. Pokračujte v masáži obličeje a krku pomocí účinného krému CREME REVITALISANTE. Jemně masírujte po dobu asi 3 až 5 minut, dokud se většina krému nevstřebá.

4. Naneste opatrně na celý obličej a krk zklidňující, hydratační a čistící masku MASQUE DE BEAUTE AZULENE (vyhněte se oblasti očního okolí). Masku nechte působit po dobu asi 15 minut. Odstraňte masku houbičkou a vodou (nebo použijte LOTION AZULENE).

5. Dokončete ošetření s použitím zbývající ¼ ampule AZULENE EMULSION BIOACTIVE a následně CREME HYDRATANTE.

 

 Zákazník by měl pokračovat v domácí péči s použitím přípravků:

LAIT HYDRATANTE,

LOTION AZULENE, PEELING SCRUB GEL nr. 1,

AZULENE EMULSION CALMANTE ET HYDRATANTE a

CREME HYDRATANTE (CREME REVITALISANTE je vhodný pro velmi suchou pleť nebo jako noční krém).

KATALOG 2020
hydratační denní krém pro suchou a normální pleť (retail pro domácí péči 50ml)
 
Skladem (> 3 ks)
17 položek celkem
facebookfacebookyoutube