OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ S KOLAGENEM

ošetření které zklidňuje stresovanou oblast očního okolí a bojuje proti výrazovým linkám, vráskám, tmavým kruhům kolem očí a nedostatečné pevnosti pleti

  

POSTUP OŠETŘENÍ

Doporučená doba: 9 ošetření, 3x týdně po dobu 3 týdnů

1. Pleť vyčistěte dvoufázovým odličovačem očního make-upu YELLOW ROSE EYE MAKEUP REMOVER. Pleť tonizujte a osvěžte tonikem s kyselinou hyaluronovou a s výtažky z květin YELLOW ROSE HYALURONIC TONING LOTION.

2. Jemnými krouživými pohyby naneste koncentrované uvolňující protivráskové sérum YELLOW ROSE SKIN RELAXANT SERUM (s „botoxovým“ účinkem) na oblast okolo očí a zaměřte se hlavně na mimické vrásky. Pečlivě vybrané složky séra pleť hydratují, stimulují přirozenou tvorbu kolagenu a působí proti mimickým vráskám i proti známkám stárnutí pleti.

3. Pokračujte bio- gelem na oční okolí YELLOW ROSE EYE CONTOUR BIO-GEL. Naneste jej a jemně masírujte oblast okolo očí. Složení gelu představuje pokročilý systém (mikročástice, nanočástice a lipozomy) aktivních látek, který účinně působí proti suché pleti, tmavým kruhům, otokům a nedostatečné pevnosti v této části obličeje.

4. Oční masku z přírodního kolagenu YELLOW ROSE COLLAGEN EYE MASK navlhčete dostatečným množstvím hydratačního tonika YELLOW ROSE HYALURONIC TONING LOTION with Flower Extracts nebo tonika s azulenem YELLOW ROSE LOTION AZULENE. Navlhčenou masku naneste na oční okolí přes uklidňující sérum YELLOW ROSE SKIN RELAXANT SERUM a biogel pro ošetření očního okolí YELLOW ROSE EYE CONTOUR BIOGEL a nechte působit asi 20 minut. Během této doby udržujte masku stále dostatečně navlhčenou.

5. Po odstranění kolagenové masky dokončete ošetření nanesením séra YELLOW ROSE SKIN RELAXANT SERUM jemnými kruhovými pohyby a následně gelu YELLOW ROSE EYE CONTOUR BIO-GEL. Masírujte a jemně poklepávejte, dokud se bio-gel nevstřebá.

 

Pro posílení a udržení výsledků doporučujeme pro domácí péči používat:

sérum „s BOTOXOVÝM účinkem“ proti vráskám YELLOW ROSE SKIN RELAXANT SERUM a speciální bio-gel pro péči o oční okolí YELLOW ROSE EYE CONTOUR BIOGEL. Oba produkty lze používat denně ráno a večer. YELLOW ROSE EYE CONTOUR BIOGEL lze také používat jako masku na oči, pokud je aplikována silnější vrstva gelu po dobu 15 minut.

pleťové sérum s oligopeptidy r eguluje mikro-stahování pokožky, zabraňuje vzniku mimických vrásek a dodává pleti jemnější vzhled (účinky podobné Botoxu) (domácí péče 30ml)  
 
Skladem (> 3 ks)
5 položek celkem
facebookfacebookyoutube