SKIN RELAXANT

učinné pleťové ošetření proti prvním příznakům stárnutí

 

· bojuje proti mimickým vráskám jako „Botoxový efekt“

· působí proti vzniku vrásek

· elasticita a projasnění pleti

· omlazuje, hydratuje a zklidňuje pleť

 

 

Postup Ošetření

Doporučená doba: 6 ošetření (dvakrát týdně, po dobu tří týdnů)

1. Vyčistěte obličej a krk pomocí čistícího mléka LAIT DEMAQUILLANT. Případné zbytky mléka odstraňte a pleť tonizujte pomocí zklidňující pleťové vody na citlivou pleť LOTION AZULENE. Vyčistěte oblast očního okolí pomocí EYE MAKEUP REMOVER (vhodný k odstranění voděodolného makeupu a rtěnky). Proveďte peeling s použitím PEELING SCRUB GEL (č. 1 nebo č. 2) podle typu ošetřované pleti. Aplikujte Peeling na obličej a krk a nechte velmi tenkou vrstvu působit po dobu 2 minut. Masírujte peelingový gel krouživým pohybem směrem nahoru, dokud jej z pleti neodstraníte. Případné zbytky odstraňte tonikem LOTION AZULENE. Místo PEELING SCRUB GELS můžete použít EXFOLIATING PEEL-OFF FACE MASK s Papájou (jednou nebo dvakrát týdně). Masku Papája nechte působit 10 - 15 min a následně jí odloupněte. Případné zbytky odstraňte a pleť tonizujte tonikem LOTION AZULENE.

2. Vyčištěnou pleť jemně masírujte pomocí séra SKIN RELAXANT SERUM, které působí proti stárnutí a má podobné vlastnosti jako BOTOX. Větší pozornost věnujte oblastem s výrazovými linkami a uvolněnou pokožkou. (Účinek a absorpci můžete zvýšit pomocí ultrazvukových kosmetických přístrojů po dobu 2 až 3 minut).

3. Pokračujte v masáži jemnými, kruhovými pohyby nahoru pomocí SKIN RELAXANT CREAM, který působí proti stárnutí a má vlastnosti podobné BOTOXU, až se téměř vstřebá.

4. Aplikujte na obličej a krk odpovídající vrstvu revitalizující a zklidňující krémové masky SKIN RELAXANT MASK. Masku nechte působit asi 20 minut. Odstraňte masku a očistěte zbytky papírovým kapesníkem nebo houbičkou a vodou (nebo LOTION AZULENE). Chcete-li zlepšit výsledek ošetření, můžete na SKIN RELAXANT MASK aplikovat ještě jednu z následujících masek:

(a) ALGIN MASK MODELING FACE MASK (alginátová odlupovací maska v práškové formě) nebo

(b) THERMO MASK - SELF WARMING PLASTER MASK (samozahřívací sádrová maska umístěná přes gázu) Masku nechte působit 20 minut a následně odstraňte vodou.

5. Po odstranění masky, můžete ošetření dokončit pomocí SKIN RELAXANT SERUM a následně i SKIN RELAXANT CREAM.

 

 

Domácí péče: doporučení pro domácí péči

 

SKIN RELAXANT SERUM (denní použití, ráno a večer)

SKIN RELAXANT CREAM (denní použití, ráno a večer)

SKIN RELAXANT MASK (používejte 2 nebo 3 krát týdně)

11 položek celkem
facebookfacebookyoutube