Ošetření citlivé pleti

Speciální péče o suchou, citlivou pokožku náchylnou k začervenání s jemným protivráskovým účinkem. 

CTA-info-o-skoleni.

citliva_foto

Co péče obsahuje?
Unikátní směs Prebiotik, pokročilých uklidňujících aktivních látek, Ceramidů, extraktu z Centella (Pupečníku asijského), Kyseliny Hyaluronové, Kolagenu, výživných a zvlhčujících látek. Více informací níže. 

jak-yr-sensitive-skin-care-pomaha

 • Pomáhá vyvážit epidermální mikrobiom pro zdravě vypadající pokožku.
 • Dlouhodobě zklidňuje podráždění způsobené vnějšími nebo vnitřními faktory (výživa, stres, teplota prostředí, holení, epilace, laserové ošetření, lékařské kosmetické aplikace, spáleniny atd.).
 • Okamžitě úlevuje od návalů horka a pocitu pálení; osvěžující a uklidňující pocit.
 • Hydratuje a doplňuje hydrolipidové vrstvy (bariéry), zlepšuje toleranci pokožky.
 • Sjednocuje tón pleti, pomáhá od zarudnutí, které vzniká v důsledku poškozených kapilár a rozšířených žilek a předchází jejich opětovnému vzniku.
 • Má protivráskový efekt určený pro citlivou pokožku.
 • Pomáhá zlepšit elasticitu a snižuje vznik vrásek a mimických vrásek.
 • Vhodné pro citlivou pokožku, 25+

co-je-citliva-pokozka

Co je citlivá pokožka?
Citlivá pokožka (s trvalou nebo dočasnou senzibilizací) je ve své podstatě přehnaně reaktivní vůči jakémukoliv podnětu. 

Jak citlivá pokožka reaguje?
Nadměrná reakce je aktivována vnějšími faktory (teplota prostředí, UV záření, "tvrdá“ voda, čisticí prostředky nebo jiné produkty) nebo vnitřními faktory (výživa, stres atd.).

Tato nadměrná reakce dále souvisí se senzibilizací kožních nervových zakončení a je následována návaly horka, svěděním, pocitem pálení, pnutím a poruchami mikrocirkulace. Opakování této situace vede k mikrozánětu, rozšířeným cévám, poškození kapilár, které se projeví zvýšeným zarudnutím.

Suchost pokožky vede k další senzibilizaci, přičemž příznaky jsou zjevnější a intenzivnější. Dlouhotrvající sucho / dehydratace vede ke ztrátě pružnosti, tvorbě mikrovrásek a k celkovému vzhledu staršího věku.

 Co-je-mikrobiom-pokozky


Dalším faktorem, který vede ke zhoršení citlivosti pokožky, je nevyvážený mikrobiom pokožky (kožní flóry). 

Mikrobiom reguluje imunitní systém pokožky a předchází jejím nepřiměřeným reakcím. Mikrobiom pokožky je celkem šetrný k mikroorganismům, které se na pokožce nacházejí. 

Jejich úkolem je chránit pokožku před vnějšími stresovými faktory (znečištění, UV záření atd), stejně tak i před patogeny. Mikrobiom kůže pomáhá regulovat pH pokožky, produkuje živiny a podporuje celkovou pohodu hydrolipidické bariéry.

Vyvážený mikrobiom je přirozený ochranný štít, díky němuž je naše pokožka zdravější. Jakékoliv narušení této rovnováhy vede k citlivosti pokožky a činí ji zranitelnější vůči vnějším agresím.

bYR_Sensitive_Care_web

CTA-prihlasit-se-na-skole

klicove-aktivni-latky

Péče o citlivou pokožku Yellow Rose je formulována na minimalistickém konceptu s přísným výběrem základních ingrediencí, které zaručují nejlepší možnou účinnost s maximální tolerancí pokožky.

Zklidňující přísady 3. generace, které se zaměřují na neurosenzorickou reakci pokožky na podráždění.

 
 • Butylcyklohexanol: Aktivní, biotechnologicky odvozená molekula (z vysušené pryskyřice přirozeně se vyskytující ve stromě Masticha – Řečík lentišek), která poskytuje okamžitou úlevu pro pokožku, snižuje pocit svědění a pálení. Zvyšuje toleranci pokožky před podrážděním tím, že reguluje neurosenzorickou reakci zpět na normální úroveň.
 • Speciální zklidňující oligopeptid (Tyr-Arg) s účinkem podobným "Botoxu“: Aktivuje přirozenou produkci pro-endorfinů, zmírňuje pocit nepohodlí a podráždění a snižuje epidermální hyperreaktivitu. Kromě toho působí na výrazové linky a vrásky.
 • Derivát naringeninu a naringenin: Silný antioxidant Polyfenol, který snadno zlepšuje výskyt začervenání a zpomaluje opakovaný výskyt. Pomáhá snižovat nadprodukci Cytokinů, které souvisejí se záněty, vazodilatací (rozšířením cév) a začervenáním citlivé pokožky. Pomáhá zlepšit mikrocirkulaci, zklidnit podráždění a snížit zarudnutí.
 • Prebiotický* extrakt: Přirozeně získaný extrakt z Orobanche Rapum (Záraza), bohatý na polyfenolové glykosidy (Crenatoside & Acteoside). Pomáhá obnovit rovnováhu epidermálního mikrobiomu a znovu aktivuje proces obnovy přirozené pokožky. Vysoce účinný prebiotický prostředek proti stárnutí, který zlepšuje toleranci pokožky a celkový vzhled (suchost, vrásky, linky, nedokonalosti, drsnost). Pomáhá snižovat přecitlivělost pokožky a zlepšuje její vzhled.
 • Probiotický** extrakt z fermentace černého čaje: redensifikuje (vyplňuje) pomáhá obnovit objem a tloušťku pokožky, vyhlazuje drsnost pokožky a zvyšuje jas a elasticitu (efekt "Lipofilling“).
 • Extrakt z Centella asiatica (Pupečník asijský): Rostlina široce používaná v asijské tradiční medicíně pro své vlastnosti hojení ran a pro zklidnění citlivé pokožky. Rostlina je bohatá na aminokyseliny a antioxidanty (Asiaticoside, Hydroxy Asiaticoside, Madecassoside a Asiatic acid) a vykazuje vazoprotektivní (ochrana cév), flebotonické (zpevnění cév) a zklidňující vlastnosti.
 • Ceramidy a Cholesterol: Stratum corneum (rohová vrstva – horní vrstva pokožky, vrstva zploštělých odumřelých buněk, které se odlupují), naše vnější ochranná vrstva kůže, která je složena z 15 – 20 vrstev korneocytů (zrohovatělých buněk obsahujících keratin), které jsou uloženy v lipidové matrici Ceramidy 50 %, Cholesterol 25 % a nasycené mastné kyseliny 15 %. Tato multifunkční bariéra zabraňuje nadměrnému odpařování vody a chrání před vniknutím mikroorganismů. Jak stárneme, počet Ceramidů klesá a naše pokožka nedokáže zadržet tolik potřebnou vlhkost. Pokožka se stává sušší, svědící, náchylnější k podráždění a začínají být viditelné malé linky (vrásky).
 • Silanol s Vitamínem C: Komplexy organického křemíku (přírodní složka pojivové tkáně) s hydroxyprolinem (přírodní složka Kolagenu) a kyselinou askorbovou (Vitamin C). Antioxidant, působí proti vráskám a jako inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje přirozenou produkci Kolagenu, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje zdravě vypadající pokožku.
 • Extrakt z Matricaria maritima – Heřmánkovec přímořský ("přírodní účinek podobný Botoxu“): Přírodní zklidňující látka s účinkem proti výrazovým liniím a vráskám. Tento vysoce účinný extrakt je bohatý na aminokyseliny (Alanin, Prolin, Asparagin, kyselina Asparagová), minerály, cukry a frukto-oligosacharidy.
 • Aktivní zklidňující přírodní komplex: Bohatý na kyselinu Ursolovou a Silimarin (uklidňují, zlepšují elasticitu a chrání před "anti-elastázovým“ účinkem degradace elastinu) a mořské Polysacharidy (zvlhčující, zklidňující a regenerační účinek).
 • Betain: Zvlhčující aminokyselina z cukrové řepy. Jedná se o přírodní Osmolyt - látku, která vykazuje osmoptotekční účinek. Chrání pokožku (a buněčné membrány) před extrémním osmotickým tlakem v důsledku sucha.
 • Obsahuje také: kyselinu Hyaluronovou, mořský Kolagen, Glycerin, extrakt z Ruscusu – Listnatec ostnitý (vazoprotektivní), Bambucké máslo, Jojobový olej, olivový Skvalen, Alantoin, Bisabolol a Panthenol.

* "Prebiotika“ v péči o pleť jsou živiny, které podporují růst mikroorganismů šetrných k pokožce a vytvářejí zdravý mikrobiom pokožky.

** "Probiotika“ v péči o pleť nejsou živé mikroorganismy (jako v jedlých produktech, kde se zaměřují na střevní mikrobiom), ale obvykle filtráty, lyzáty a extrakty z těchto mikroorganismů bohaté na aktivní látky.

 


postup-osetreni

Doporučená frekvence: 6 ošetření // 2 – 3krát týdně (nebo kdykoli je pro pokožku potřeba okamžitá úleva).

 

Vyčistěte pokožku pomocí speciální micelární vody určené pro citlivou pokožku YELLOW ROSE MICELLAR CLEANSING WATER v jednom kroku. Vyčistěte oblast očních kontur speciálním dvoufázovým odličovacím produktem YELLOW ROSE EYE MAKEUP REMOVER (ideální pro efektivní odstranění voděodolného makeupu / rtěnky). Na velmi citlivou pokožku použijte pro odlíčení a vyčištění oblasti celého obličeje a krku YELLOW ROSE EYE MAKEUP REMOVER. V závislosti na snášenlivosti a citlivosti pokožky můžete použít jemnou exfoliační – enzymatickou masku – YELLOW ROSE EXFOLIATING MASK WITH PAPAYA - EXFOLIAČNÍ MASKU S PAPAJOU jednou týdně. K uklidnění pokožky použijte zklidňující Azulenové tonikum YELLOW ROSE LOTION AZULENE.

Jemně vmasírujte SENSITIVE SKIN CARE SERUM – SÉRUM PRO CITLIVOU PLEŤ na oblasti obličeje, očního okolí, krku a dekoltu, dokud se nevstřebá. Účinek séra lze zvýšit použitím přístroje YELLOW ROSE – LED LIGHT & ULTRASONIC. Začněte modrým světlem (465 nm) a pokračujte červeným světlem (630 nm). Používejte na obličej a krk po dobu 10 až 15 minut. Červené světlo pomáhá při obnově epidermis a modré světlo s antibakteriální ochranou. Chcete-li použít Ultrazvukovou špachtli, ujistěte se, že je pokožkou tolerována a zapracujte sérum po dobu 3 minut a maximálně 5minut.

Pokračujte v masáži obličeje a krku krémem pro citlivou pokožku SENSITIVE SKIN CARE CREAM po dobu 5 až 8 minut (v závislosti na citlivosti pokožky). Používejte jemnou masáž s lehkými a pomalými pohyby.

Naneste masku SENSITIVE SKIN CARE MASK, jemně vmasírujte na oblasti obličeje a krku a nechte v tenké vrstvě působit. Po 15 až 20 minutách ji omyjte vodou. Ztonizujte pokožku pomocí tonizační vody LOTION AZULENE. Chcete-li zlepšit výsledek, můžete na masku SENSITIVE SKIN CARE MASK použít druhou alginátovou slupovací peel-off masku. Nejprve jemně vmasírujte MASKU SENSITIVE SKIN CARE MASK, dokud se téměř nevstřebá (tento krok je nezbytný k zajištění toho, aby alginátová maska správně vyschla a dala se lehce odstranit). Poté naneste alginátovou peel-off masku a nechte působit 20 minut. Doporučené alginátové masky pro citlivou pokožku jsou následující: a) YELLOW ROSE COLLAGEN2 MODELLING FACE MASK: elasticita / proti stárnutí / hydratace / oprava b) YELLOW ROSE ALGIN MASK : hydratace / proti začervenání / zklidnění Pro přípravu alginátových peel-off masek smíchejte v misce 25 g prášku s 50 ml vody. Rychle promíchejte, dokud nevznikne jednotná pasta. Naneste na obličej a krk. Alginátové peel-off masky nabízejí okamžité zklidnění a osvěžující pocit hydratace a zajišťují lepší a snadnější vstřebávání účinných aktivních látek SENSITIVE SKIN CARE. Po 15 až 20 minutách masku sundejte v jednom kuse. Zbytky pečlivě očistěte micelární vodou pro citlivou pokožku MICELLAR CLEANSING WATER. Použijte zklidňující azulenové tonikum YELLOW ROSE LOTION AZULENE pro zklidnění a tonizování pokožky.

Dokončete ošetření SENSITIVE SKIN CARE jemnou masáží nanesením séra SENSITIVE SKIN CARE SERUM a následně krémem SENSITIVE SKIN CARE CREAM. Během dne se důrazně doporučuje používat produkty Yellow Rose určené k ochraně proti slunci Yellow Rose Sun Care.

Domácí péče: SENSITIVE SKIN CARE MICELÁRNÍ VODA, SÉRUM, KRÉM (denně; ráno a večer), MASKA (2 až 3krát týdně nebo kdykoli je potřeba okamžitá úleva)

CTA-produkty-salon2 CTA-produkty-domaci2 

  

YR_senzitiv_kapka2_skoleni2

 

 Zúčastněte se i vy odborného školení a skutečně objevte přednosti kosmetického Ošetření citlivé pleti - Yellow Rose Sensitive Skin Care. 

Dopřejte i vy svým klientkám speciální ošetření pro suchou, citlivou pokožku náchylnou k začervenání s jemným protivráskovým účinkem. Samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.

o-skoleni

Seznámíte se s dvěma školeními v jeden den pro citlivou a senzitivní pleť a hydratační a zklidňující ošetření suché a citlivé pleti

Získáte výraznou konkurenční výhodu. 

Získáte certifikát:
Yellow Rose Professional Cosmetics® - Ošetření citlivé a senzitivní pleti

Čeká na vás také marketingová podpora zdarma. Naučíme vás zvýšit zisky, využívat marketingovou podporu Chardé.

Slevy na produkty ke školení
Můžete si na místě zakoupit pracovní set za zvýhodněnou cenu.
V den školení získáte možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu i další kosmetické produkty.

Podpora po skončení školení
Získáte neomezenou telefonickou a písemnou konzultační podporu a možnost dalšího rozvoje
Odprezentujeme váš salon na sociálních sítích Chardé a na partnerských stránkách.

Seminář je určen maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat. 

Je možné se dohodnout i mimo termín na individuálním školení.

V ceně školení je zahrnuto občerstvení (káva, čaj, voda a oběd).


program-skoleni

9:00 Teoretická část

 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora

11:00 Oběd (v ceně školení)
12:00 Praktická ukázka ošetření citlivé pleti
15:00 Čas na vaše dotazy
16:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®

Seznamte se s novými produkty a získejte nové vědomosti, které vám pomohou zvýšit zisky. Přihlaste se na naše profesionální školení i vy.
Seminář je určen
maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat.
Je možné se dohodnout i mimo termín na
individuálním školení.

cena-skoleni

Cena školení 490 Kč

Aktuálně na toto školení není plánovaný termín v nejbližším období. Rádi pro vás školení uděláme. Napište nám na renata.moravcova@charde.cz nebo zavolejte na 723 559 210 a domluvíme s Vámi individuální termín školení.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech).

Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany

 

Těšíme se na vás, Tým Chardé