Ošetření citlivé pleti

Speciální péče o suchou, citlivou pokožku náchylnou k začervenání s jemným protivráskovým účinkemUnikátní směs Prebiotik, pokročilých uklidňujících aktivních látek, Ceramidů, extraktu z Centella (Pupečníku asijského), Kyseliny Hyaluronové, Kolagenu, výživných a zvlhčujících látek. Přinášejí dlouho trvající pocit úlevy a pohodlí.

 • Pomáhá vyrovnávat mikrobiom pokožky. (Mikrobiom reguluje imunitní systém pokožky a předchází jejím nepřiměřeným reakcím)
 • Hydratace, výživa a obnova hydrolipidové bariéry pokožky.
 • Pomáhá zlepšit vzhled zarudnutí a tónu pleti.
 • Protivráskový efekt určený pro citlivou pokožku.
 • Pružnost a pevnost.
 • Vhodné pro citlivou pokožku, 25+

kosmeticke-osetreni-sensitive-pro-citlivou-pokozku-yellow-rose-charde

Citlivá pokožka (s trvalou nebo dočasnou senzibilizací) je ve své podstatě přehnaně reaktivní vůči jakémukoli podnětu. Nadměrná reakce je aktivována vnějšími faktory (teplota prostředí, UV záření, "tvrdá“ voda, čisticí prostředky nebo jiné produkty) nebo vnitřními faktory (výživa, stres atd.).

Tato nadměrná reakce dále souvisí se senzibilizací kožních nervových zakončení a je následována návaly horka, svěděním, pocitem pálení, pnutím a poruchami mikrocirkulace. Opakování této situace vede k mikrozánětu, rozšířeným cévám, poškození kapilár, které se projeví zvýšeným zarudnutím.

Suchost pokožky vede k další senzibilizaci, přičemž příznaky jsou zjevnější a intenzivnější. Dlouhotrvající sucho / dehydratace vede ke ztrátě pružnosti, tvorbě mikrovrásek a k celkovému vzhledu staršího věku.

Dalším faktorem, který vede ke zhoršení citlivosti pokožky, je nevyvážený mikrobiom pokožky (kožní flóry). Mikrobiom pokožky je celkem šetrný k mikroorganismům, které se na pokožce nacházejí. Jejich úkolem je chránit pokožku před vnějšími stresovými faktory (znečištění, UV záření atd), stejně tak i před patogeny. Mikrobiom kůže pomáhá regulovat pH pokožky, produkuje živiny a podporuje celkovou pohodu hydrolipidické bariéry.

Vyvážený mikrobiom je přirozený ochranný štít, díky němuž je naše pokožka zdravější. Jakékoli narušení této rovnováhy vede k citlivosti pokožky a činí ji zranitelnější vůči vnějším agresím.

YR_Sensitive_Care_IG_posts_2048x2048px_250221_2

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI - YELLOW ROSE SENSITIVE SKIN CARE – péče o citlivou pokožku, se věnuje speciálním problémům s dehydratovanou, citlivou pokožkou, která je náchylná k začervenání a nabízí speciální výhody:
 • Dlouhodobé zklidnění podráždění způsobeného vnějšími nebo vnitřními faktory (výživa, stres, teplota prostředí, holení, epilace, laserové ošetření, lékařské kosmetické aplikace, spáleniny atd.).
 • Okamžitá úleva od návalů horka a pocitu pálení; osvěžující a uklidňující pocit.
 • Hydratace a doplnění hydrolipidové vrstvy (bariéry), zlepšení tolerance pokožky a celkový vzhled (pružnost, jednotný tón).
 • Pomáhá vyvážit epidermální mikrobiom pro zdravě vypadající pokožku.
 • Pomáhá redukovat vzhled zarudnutí (dočasné nebo trvalé), které vzniká v důsledku poškozených kapilár a rozšířených žilek a předchází jejich opětovnému vzniku.
 • Pomáhá zlepšit elasticitu a snižuje vznik vrásek a mimických vrásek.

ucine-latky-senstive-care-yellow-rose-charde

Klíčové aktivní látky & technologie Péče o citlivou pokožku Yellow Rose je formulována na minimalistickém konceptu s přísným výběrem základních ingrediencí, které zaručují nejlepší možnou účinnost s maximální tolerancí pokožky.

Zklidňujicí přísady 3. generace, které se zaměřují na neurosenzorickou reakci pokožky na podráždění.

 • Butylcyklohexanol: Aktivní, biotechnologicky odvozená molekula (z vysušené pryskyřice přirozeně se vyskytující ve stromě Masticha – Řečík lentišek), která poskytuje okamžitou úlevu pro pokožku, snižuje pocit svědění a pálení. Zvyšuje toleranci pokožky před podrážděním tím, že reguluje neurosenzorickou reakci zpět na normální úroveň.
 • Speciální zklidňující oligopeptid (Tyr-Arg) s účinkem podobným "Botoxu“: Aktivuje přirozenou produkci pro-endorfinů, zmírňuje pocit nepohodlí a podráždění a snižuje epidermální hyperreaktivitu. Kromě toho působí na výrazové linky a vrásky.
 • Derivát naringeninu a naringenin: Silný antioxidant Polyfenol, který snadno zlepšuje výskyt začervenání a zpomaluje opakovaný výskyt. Pomáhá snižovat nadprodukci Cytokinů, které souvisejí se záněty, vazodilatací (rozšířením cév) a začervenáním citlivé pokožky. Pomáhá zlepšit mikrocirkulaci, uklidnit podráždění a snížit zarudnutí.
 • Prebiotický* extrakt: Přirozeně získaný extrakt z Orobanche Rapum (Záraza), bohatý na polyfenolové glykosidy (Crenatoside & Acteoside). Pomáhá obnovit rovnováhu epidermálního mikrobiomu a znovu aktivuje proces obnovy přirozené pokožky. Vysoce účinný prebiotický prostředek proti stárnutí, který zlepšuje toleranci pokožky a celkový vzhled (suchost, vrásky, linky, nedokonalosti, drsnost). Pomáhá snižovat přecitlivělost pokožky a zlepšuje její vzhled.
 • Probiotický** extrakt z fermentace černého čaje: redensifikuje (vyplňuje) pomáhá obnovit objem a tloušťku pokožky, vyhlazuje drsnost pokožky a zvyšuje jas a elasticitu (efekt "Lipofilling“).
 • Extrakt z Centella asiatica (Pupečník asijský): Rostlina široce používaná v asijské tradiční medicíně pro své vlastnosti hojení ran a pro uklidnění citlivé pokožky. Rostlina je bohatá na aminokyseliny a antioxidanty (Asiaticoside, Hydroxy Asiaticoside, Madecassoside a Asiatic acid) a vykazuje vazoprotektivní (ochrana cév), flebotonické (zpevnění cév) a zklidňující vlastnosti.
 • Ceramidy a Cholesterol: Stratum corneum (rohová vrstva – horní vrstva pokožky, vrstva zploštělých odumřelých buněk, které se odlupují), naše vnější ochranná vrstva kůže, která je složena z 15 – 20 vrstev korneocytů (zrohovatělých buněk obsahujících keratin), které jsou uloženy v lipidové matrici Ceramidy 50 %, Cholesterol 25 % a nasycené mastné kyseliny 15 %. Tato multifunkční bariéra zabraňuje nadměrnému odpařování vody a chrání před vniknutím mikroorganismů. Jak stárneme, počet Ceramidů klesá a naše pokožka nedokáže zadržet tolik potřebnou vlhkost. Pokožka se stává sušší, svědící, náchylnější k podráždění a začínají být viditelné malé linky (vrásky).
 • Silanol s Vitamínem C: Komplexy organického křemíku (přírodní složka pojivové tkáně) s hydroxyprolinem (přírodní složka Kolagenu) a kyselinou askorbovou (Vitamín C). Antioxidant, působí proti vráskám a jako inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje přirozenou produkci Kolagenu, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje zdravě vypadající pokožku.
 • Extrakt z Matricaria maritima – Heřmánkovec přímořský ("přírodní účinek podobný Botoxu“): Přírodní zklidňující látka s účinkem proti výrazovým liniím a vráskám. Tento vysoce účinný extrakt je bohatý na aminokyseliny (Alanin, Prolin, Asparagin, kyselina Asparagová), minerály, cukry a frukto-oligosacharidy.
 • Aktivní zklidňující přírodní komplex: Bohatý na kyselinu Ursolovou a Silimarin (uklidňují, zlepšují elasticitu a chrání před "anti-elastázovým“ účinkem degradace elastinu) a mořské Polysacharidy (zvlhčující, uklidňující a regenerační účinek).
 • Betain: Zvlhčující aminokyselina z cukrové řepy. Jedná se o přírodní Osmolyt - látku, která vykazuje osmoptotekční účinek. Chrání pokožku (a buněčné membrány) před extrémním osmotickým tlakem v důsledku sucha.
 • Obsahuje také: kyselinu Hyaluronovou, mořský Kolagen, Glycerin, extrakt z Ruscusu – Listnatec ostnitý (vazoprotektivní), Bambucké máslo, Jojobový olej, olivový Skvalen, Alantoin, Bisabolol a Panthenol.
 * "Prebiotika“ v péči o pleť jsou živiny, které podporují růst mikroorganismů šetrných k pokožce a vytvářejí zdravý mikrobiom pokožky.
** "Probiotika“ v péči o pleť nejsou živé mikroorganismy (jako v jedlých produktech, kde se zaměřují na střevní mikrobiom), ale obvykle filtráty, lyzáty a extrakty z těchto mikroorganismů bohaté na aktivní látky.
 
 

PLEŤOVÝ KRÉM

pro citlivou a suchou pokožku náchylnou k začervenání

YR_Sensitive_Care_IG_posts_2048x2048px_250221_3

 

PLEŤOVÁ MASKA

vhodná pro citlivou a suchou pokožku náchylnou k začervenání

YR_Sensitive_Care_IG_posts_2048x2048px_250221_4

 

PLEŤOVÉ SÉRUM

 pro citlivou a suchou pokožku náchylnou k začervenání

YR_Sensitive_Care_IG_posts_2048x2048px_250221_5

 

POSTUP OŠETŘENÍ:

osetreni-sensitive-postup-osetreni-yellow-rose-charde

péče o citlivou pokožku postup profesionální aplikace

Doporučená frekvence: 6 ošetření // 2 – 3krát týdně (nebo kdykoli je pro pokožku potřeba okamžitá úleva)

1. Vyčistěte pokožku pomocí speciální micelární vody určené pro citlivou pokožku YELLOW ROSE MICELLAR CLEANSING WATER v jednom kroku. Vyčistěte oblast očních kontur speciálním dvoufázovým odličovacím produktem YELLOW ROSE EYE MAKEUP REMOVER (ideální pro efektivní odstranění voděodolného makeupu / rtěnky). Na velmi citlivou pokožku použijte pro odlíčení a vyčištění oblasti celého obličeje a krku YELLOW ROSE EYE MAKEUP REMOVER. V závislosti na snášenlivosti a citlivosti pokožky můžete použít jemnou exfoliační – enzymatickou masku – YELLOW ROSE EXFOLIATING MASK WITH PAPAYA - EXFOLIAČNÍ MASKU S PAPAJOU jednou týdně. K uklidnění pokožky použijte zklidňující Azulenové tonikum YELLOW ROSE LOTION AZULENE.

2. Jemně vmasírujte SENSITIVE SKIN CARE SERUMSÉRUM PRO CITLIVOU PLEŤ na oblasti obličeje, očního okolí, krku a dekoltu, dokud se nevstřebá. Účinek séra lze zvýšit použitím přístroje YELLOW ROSE – LED LIGHT & ULTRASONIC. Začněte modrým světlem (465 nm) a pokračujte červeným světlem (630 nm). Používejte na obličej a krk po dobu 10 až 15 minut. Červené světlo pomáhá při obnově epidermis a modré světlo s antibakteriální ochranou. Chcete-li použít Ultrazvukovou špachtli, ujistěte se, že je pokožkou tolerována a zapracujte sérum po dobu 3 minut a maximálně 5minut.

3. Pokračujte v masáži obličeje a krku krémem pro citlivou pokožku SENSITIVE SKIN CARE CREAM po dobu 5 až 8 minut (v závislosti na citlivosti pokožky). Používejte jemnou masáž s lehkými a pomalými pohyby.

4. Naneste masku SENSITIVE SKIN CARE MASK, jemně vmasírujte na oblasti obličeje a krku a nechte v tenké vrstvě působit. Po 15 až 20 minutách ji omyjte vodou. Ztonizujte pokožku pomocí tonizační vody LOTION AZULENE Chcete-li zlepšit výsledek, můžete na masku SENSITIVE SKIN CARE MASK použít druhou alginátovou slupovací peel-off masku. Nejprve jemně vmasírujte MASKU SENSITIVE SKIN CARE MASK, dokud se téměř nevstřebá (tento krok je nezbytný k zajištění toho, aby alginátová maska správně vyschla a dala se lehce odstranit). Poté naneste alginátovou peel-off masku a nechte působit 20 minut. Doporučené alginátové masky pro citlivou pokožku jsou následující:
a) YELLOW ROSE COLLAGEN2 MODELLING FACE MASK: elasticita / proti stárnutí / hydratace / oprava
b) YELLOW ROSE ALGIN MASK : hydratace / proti začervenání / zklidnění Pro přípravu alginátových peel-off masek smíchejte v misce 25 g prášku s 50 ml vody. Rychle promíchejte, dokud nevznikne jednotná pasta. Naneste na obličej a krk. Alginátové peel-off masky nabízejí okamžité zklidnění a osvěžující pocit hydratace a zajišťují lepší a snadnější vstřebávání účinných aktivních látek SENSITIVE SKIN CARE. Po 15 až 20 minutách masku sundejte v jednom kuse. Zbytky pečlivě očistěte micelární vodou pro citlivou pokožku MICELLAR CLEANSING WATER. Použijte zklidňující azulenové tonikum YELLOW ROSE LOTION AZULENE pro zklidnění a tonizování pokožky.
 

5. Dokončete ošetření SENSITIVE SKIN CARE jemnou masáží nanesením séra SENSITIVE SKIN CARE SERUM a následně krémem SENSITIVE SKIN CARE CREAM. Během dne se důrazně doporučuje používat produkty Yellow Rose určené k ochraně proti slunci Yellow Rose Sun Care.

Domácí péče: SENSITIVE SKIN CARE MICELÁRNÍ VODA, SÉRUM, KRÉM (denně; ráno a večer), MASKA (2 až 3krát týdně nebo kdykoli je potřeba okamžitá úleva)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Chardé s.r.o., Buková 230, 251 62 Louňovice IČO: 03568709

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení