Ošetření pro zpevnění a projasnění pleti Luminance Pearl

Luxusní protivráskové ošetření proti stárnutí pleti pro zpevnění a projasnění pleti obsahující Perly, Diamanty, účinné Antioxidanty a další.

uvod

nadpisy-osetreni

graf-luminance

jak-pomaha

 • Obnovuje jas a zářivost pleti
 • Sjednocuje tón pleti
 • Dodává pleti elasticitu a pevnost
 • Účinná antioxidační ochrana a obnova buněk
 • Zaměřuje se na vrásky výrazové link
 • Hydratuje a vyhlazuje

S přibývajícím věkem se pleť stává méně elastickou, vrásky a jemné linky jsou intenzivnější a objevuje se nerovnoměrná pigmentace a skvrny způsobené stárnutím. YELLOW ROSE LUMINANCE PEARL OŠETŘENÍ kombinuje vzácné moderní i tradiční látky spolu s ochrannými antioxidanty a vybranými rostlinnými látkami, obnovuje mladistvou zářivost i tón pleti. Působí proti vráskám, výrazovým linkám a známkám stárnutí.

klicove-aktivni-latky

 • Perlový extrakt v bázi z Mořské vody bohaté na minerály a mikronizovaný prášek z Perel: Účinná aktivní látka, která zajišťuje jas a celkové prozáření pleti.

 •  Diamanty: Zesvětlující jemný prášek z čistých diamantů, který dodává pleti okamžité projasnění a zesvětlení.

 • Speciální směs rostlinných látek (Rabdosia rubescens bohatá na Oridonin a Siegesbeckia orientalis bohatá na Darutoside): Působí na tři viditelné kožní chromofory: Kolagen, Hemoglobin a Melanin, které jsou zodpovědné za celkový odstín a vzhled pleti. Tato účinná směs rostlinných látek pomáhá snižovat zarudnutí pokožky a hnědé skvrny a zároveň zlepšuje homogenitu kolagenu a dodává vaší pleti opět mladistvý a dokonce i zářivý vzhled.

 • Vysoce účinný Oligopeptid s bělícími účinky: tento biomimetický peptid zapouzdřený do liposomů používá jedinečný mechanismus působení na snížení konstitutivní a fakultativní pigmentace, což umožňuje optimální bělící a zesvětlovací účinek (vykazuje také vyšší účinnost při inhibici biosyntézy melaninu než Arbutin).

 • Vitamín C (kyselina etyl-askorbová): Vysoce účinný antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu a podporuje zdravou zářivou pleť.

 • Niacinamid (Vitamín B3): hydratuje, stimuluje přirozenou biosyntézu Kolagenu a bojuje proti vzniku barevných skvrn.

 • Nový proti-vráskový Oligopeptid (Matrixyl synthé 6): Inovativní oligopeptid působící jako „plnivo“ vrásek, který stimuluje syntézu šesti hlavních složek pleťového matrixu a dermálně-epidermálního křížení (Kolagen I, III, IV, fibronektin, kyselina Hyaluronová a Laminin 5) a vyhlazuje vrásky a jemné linky zevnitř.

 • Speciální Oligopeptid s dvojnásobným účinkem proti stárnutí (působí jako Lifting a Botox):

(a) stimuluje syntézu Elastinu a množství proteinů, které se podílejí na tvorbě elastické tkáně (tropoelastin, fibrillin-1, fibulin- 5 a lysyloxidáza), přičemž podporuje správnou a funkční elastickou architekturu vlákna. Bojuje proti kožnímu převisu pleti, snižuje viditelné účinky gravitace na pleť a poskytuje silný liftingový efekt.

(b) Zvyšuje odolnost kůže vůči vnitřním a vnějším agresivním vlivům, uvolňuje napětí pokožky a brání svalové kontrakci. 

 • Extrakt z přímořského Heřmánku (Matricaria maritima): Unikátní antioxidant, který působí proti výrazovým linkám a vráskám (přírodní látka pro uvolňování svalů – působí podobně jako botox) a vykazuje zklidňující účinky.

 • Mořský Elastin: (hlavní složka mladé a zdravé pokožky) Pomáhá pleti obnovit její pružnost, pevnost, tím zabraňuje vzniku vrásek.

 • Kyselina Ursolová: Jablečný extrakt obohacený o kyselinu Ursolovou (která se přirozeně vyskytuje zejména v Jablkách a Brusinkách). Tato aktivní látka se speciálním působením na pevnost pokožky inhibuje elastázu (enzym, který odbourává Elastin), což účinně zlepšuje a udržuje pevnost pokožky.

 • Biotechnologický extrakt získaný fermentací mikroorganismů (Thermus thermophilus), které se vyskytují v extrémně hlubokých částech Tichého oceánu: bohatý na silné antioxidační enzymy, které inhibují Kyslíkové Radikály (ROS), opravují poškozené buňky a chrání je před poškozením způsobeným UVA zářením. Zabraňuje viditelným známkám stárnutí způsobenými působením světla (skvrny, vrásky, suchá pokožka), chrání buněčné struktury před poškozením UV zářením a posiluje integritu pleti.

 • Aktivní extrakt z Planktonu (s Diguanosin detrasfosfátem - GP4G): Stimuluje buněčný metabolismus, revitalizuje stárnoucí kožní buňky a působí pozitivně na ochranu DNA a její opravy.

 • Mořská DNA (Losos): bohatý na výživné aminokyseliny, fosfolipidy a nukleové kyseliny, hydratuje a stimuluje činnost buněčné opravy, zlepšuje elasticitu a pružnost pleti.

 •  Směs kyseliny Hyaluronové (s vysokou, nízkou a velmi nízkou molekulovou hmotností): Efektivní hydratace různých vrstev pleti.

 • Trehalóza: Přírodní disacharid s pozoruhodnými vlastnostmi zadržovat vodu na podporu hydratace pleti.

 • Trimetylglycin (betain): Silná hydratační aminokyselina z Cukrové řepy.

 • Vitamíny E a A, Panthenol, Ceramidy, Fytosteroly, přírodní oleje a extrakty a další účinné látky pro péči o pleť.

 Podrobné informace o ošetření Luminance Peral ke stažení ZDE: Ošetření Luminance Pearl


postup-osetreni

Čas ošetření: 60 - 80 min 
Doporučení pro věk: 30+

Vyčistěte obličej a krk s použitím hydratačního LUMINANCE PEARL CLEANSING MILK (ČISTÍCÍHO MLÉKA). Zbytky mléka odstraňte a pleť tonizujte pomocí tonika LUMINANCE PEARL TONING LOTION (TONIZAČNÍ PLEŤOVÁ VODA). Vyčistěte oční okolí s použitím EYE MAKEUP REMOVER (ODLIČOVACÍHO PŘÍPRAVKU NA OČI) (vhodný k odstranění makeupu a voděodolné rtěnky). Pokračujete exfoliací pleti s použitím PEELING GEL Nr. 1 nebo 2 (PEELINGOVÝ GEL číslo 1 a nebo 2). Případné zbytky peelingu odstraňte s použitím LUMINANCE PEARL TONING LOTION (TONIZAČNÍ PLEŤOVÁ VODA).

Vyčištěnou pleť jemně masírujte s použitím zesvětlujícího a zpevňujícího séra LUMINANCE PEARL FACE SERUM (PLEŤOVÉ SÉRUM), které zpomaluje proces stárnutí. (Můžete také použít ultrazvukové kosmetické zařízení na dobu 2 až 3 minut).

Pokračujte jemnou masáží kruhovými pohyby pomocí rozjasňujícího a zpevňujícího přípravku LUMINANCE PEARL FACE CREAM (PLEŤOVÝ KRÉM), který zpomaluje proces stárnutí, dokud se úplně nevstřebá. Naneste na obličej a krk tenkou vrstvu LUMINANCE PEARL FACE GEL MASK (PLEŤOVÉ GELOVÉ MASKY) na zesvětlení, zklidnění a hydrataci. Masku nechte působit po dobu 2 až 3 minut. Poté masírujte LUMINANCE PEARL FACE GEL MASK (PLEŤOVOU GELOVOU MASKU), až se většina přípravku vstřebá.

Mezitím si připravte LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK (SLUPOVACÍ PLEŤOVÁ MASKA). Smíchejte práškovou masku s vodou a nechte masku v misce po dobu 2 minut, aby se rozpustily všechny aktivní látky.

Naneste LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK (SLUPOVACÍ PLEŤOVOU MASKU) přes celý obličej a krk. Ponechte masku působit po dobu 20 minut, než uschne. Odstraňte masku tím, že ji odloupnete v jednom kuse a případné zbytky očistíte pomocí LUMINANCE PEARL TONING LOTION (TONIZAČNÍ PLEŤOVÉ VODY).

Ošetření ukončete aplikací séra LUMINANCE PEARL FACE SERUM (PLEŤOVÉ SÉRUM) a krému LUMINANCE PEARL FACE CREAM (PLEŤOVÝ KRÉM).

Podrobné informace o ošetření Luminance Peral ke stažení ZDE: Ošetření Luminance Pearl

CTA-produkty-salon2 CTA-produkty-domaci2

  

ŠKOLENÍ

Zúčastněte se i vy odborného školení a objevte přednosti kosmetického ošetření LUMINANCE PERAL. 

Díky profesionálnímu školení se naučíte ošetřovat pleť s pomocí kvalitní kosmetiky Yellow Rose Professional cosmetics® a získáte výraznou konkurenční výhodu. 

Dopřejte i vy svým klientkám protivráskové ošetření proti stárnutí pleti pro zpevnění a projasnění pleti, samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.

o-skoleni

Seznámíte se s ošetřením na vypnutí vrásek a naučíte se, jak při ošetření postupovat

Získáte výraznou konkurenční výhodu.

Získáte certifikát:
Yellow Rose Professional Cosmetics® - ošetření pro zpevnění a projasnění pleti Luminance Pearl

Čeká na vás také marketingová podpora zdarma. Naučíme vás zvýšit zisky, využívat marketingovou podporu Chardé a odprezentujeme váš salon na sociálních sítích Chardé a na partnerských stránkách.

Slevy na produkty ke školení
V den školení získáte možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu pracovní set Luminance Peral i další kosmetické produkty.

Podpora po skončení školení
Získáte neomezenou telefonickou a písemnou konzultační podporu a možnost dalšího rozvoje.

Seminář je určen maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat.
Je možné se dohodnout i mimo termín na individuálním školení.

V ceně školení je zahrnuto občerstvení (káva, čaj, voda a oběd)

Podrobné informace o: Ošetření Luminance Pearl

program-skoleni

Program školení:

9:00 Teoretická část

 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora

11:00 Oběd (v ceně školení)
12:00 Praktická ukázka ošetření pro zpevnění a projasnění pleti Luminance Pearl
15:00 Čas na vaše dotazy.
16:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®

Seznamte se s novými produkty a získejte nové vědomosti, které vám pomohou navýšit zisky

Přihlaste se na naše profesionální školení i vy. 

Seminář je určen maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat. 

Je možné se dohodnout i mimo termín na individuálním školení. 

cena-skoleni

Cena školení je 490 Kč.

Plánované termíny školení: 26. října 2022

Pro přihlášení na školení vyplňte níže uvedený formulář.

Nevyhovují vám plánované termíny? Napište nám na renata.moravcova@charde.cz nebo zavolejte na 723 559 210 a domluvíme s Vámi individuální termín školení.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech).

Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany

Těšíme se na vás, tým Chardé.

 

Zápatí (před koncovým tagem BODY) Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Chardé s.r.o., Buková 230, 251 62 Louňovice IČO: 03568709

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení