Ošetření pro zpevnění a projasnění pleti Luminance Pearl

Luxusní protivráskové ošetření proti stárnutí pleti pro zpevnění a projasnění pleti obsahující Perly, Diamanty, účinné Antioxidanty a další.

uvod

nadpisy-osetreni

graf-luminance

jak-pomaha

 • Obnovuje jas a zářivost pleti
 • Sjednocuje tón pleti
 • Dodává pleti elasticitu a pevnost
 • Účinná antioxidační ochrana a obnova buněk
 • Zaměřuje se na vrásky výrazové link
 • Hydratuje a vyhlazuje

S přibývajícím věkem se pleť stává méně elastickou, vrásky a jemné linky jsou intenzivnější a objevuje se nerovnoměrná pigmentace a skvrny způsobené stárnutím. YELLOW ROSE LUMINANCE PEARL OŠETŘENÍ kombinuje vzácné moderní i tradiční látky spolu s ochrannými antioxidanty a vybranými rostlinnými látkami, obnovuje mladistvou zářivost i tón pleti. Působí proti vráskám, výrazovým linkám a známkám stárnutí.

klicove-aktivni-latky

 • Perlový extrakt v bázi z Mořské vody bohaté na minerály a mikronizovaný prášek z Perel: Účinná aktivní látka, která zajišťuje jas a celkové prozáření pleti.

 •  Diamanty: Zesvětlující jemný prášek z čistých diamantů, který dodává pleti okamžité projasnění a zesvětlení.

 • Speciální směs rostlinných látek (Rabdosia rubescens bohatá na Oridonin a Siegesbeckia orientalis bohatá na Darutoside): Působí na tři viditelné kožní chromofory: Kolagen, Hemoglobin a Melanin, které jsou zodpovědné za celkový odstín a vzhled pleti. Tato účinná směs rostlinných látek pomáhá snižovat zarudnutí pokožky a hnědé skvrny a zároveň zlepšuje homogenitu kolagenu a dodává vaší pleti opět mladistvý a dokonce i zářivý vzhled.

 • Vysoce účinný Oligopeptid s bělícími účinky: tento biomimetický peptid zapouzdřený do liposomů používá jedinečný mechanismus působení na snížení konstitutivní a fakultativní pigmentace, což umožňuje optimální bělící a zesvětlovací účinek (vykazuje také vyšší účinnost při inhibici biosyntézy melaninu než Arbutin).

 • Vitamín C (kyselina etyl-askorbová): Vysoce účinný antioxidant a inhibitor tvorby melaninu. Stimuluje produkci kolagenu a podporuje zdravou zářivou pleť.

 • Niacinamid (Vitamín B3): hydratuje, stimuluje přirozenou biosyntézu Kolagenu a bojuje proti vzniku barevných skvrn.

 • Nový proti-vráskový Oligopeptid (Matrixyl synthé 6): Inovativní oligopeptid působící jako „plnivo“ vrásek, který stimuluje syntézu šesti hlavních složek pleťového matrixu a dermálně-epidermálního křížení (Kolagen I, III, IV, fibronektin, kyselina Hyaluronová a Laminin 5) a vyhlazuje vrásky a jemné linky zevnitř.

 • Speciální Oligopeptid s dvojnásobným účinkem proti stárnutí (působí jako Lifting a Botox):

(a) stimuluje syntézu Elastinu a množství proteinů, které se podílejí na tvorbě elastické tkáně (tropoelastin, fibrillin-1, fibulin- 5 a lysyloxidáza), přičemž podporuje správnou a funkční elastickou architekturu vlákna. Bojuje proti kožnímu převisu pleti, snižuje viditelné účinky gravitace na pleť a poskytuje silný liftingový efekt.

(b) Zvyšuje odolnost kůže vůči vnitřním a vnějším agresivním vlivům, uvolňuje napětí pokožky a brání svalové kontrakci. 

 • Extrakt z přímořského Heřmánku (Matricaria maritima): Unikátní antioxidant, který působí proti výrazovým linkám a vráskám (přírodní látka pro uvolňování svalů – působí podobně jako botox) a vykazuje zklidňující účinky.

 • Mořský Elastin: (hlavní složka mladé a zdravé pokožky) Pomáhá pleti obnovit její pružnost, pevnost, tím zabraňuje vzniku vrásek.

 • Kyselina Ursolová: Jablečný extrakt obohacený o kyselinu Ursolovou (která se přirozeně vyskytuje zejména v Jablkách a Brusinkách). Tato aktivní látka se speciálním působením na pevnost pokožky inhibuje elastázu (enzym, který odbourává Elastin), což účinně zlepšuje a udržuje pevnost pokožky.

 • Biotechnologický extrakt získaný fermentací mikroorganismů (Thermus thermophilus), které se vyskytují v extrémně hlubokých částech Tichého oceánu: bohatý na silné antioxidační enzymy, které inhibují Kyslíkové Radikály (ROS), opravují poškozené buňky a chrání je před poškozením způsobeným UVA zářením. Zabraňuje viditelným známkám stárnutí způsobenými působením světla (skvrny, vrásky, suchá pokožka), chrání buněčné struktury před poškozením UV zářením a posiluje integritu pleti.

 • Aktivní extrakt z Planktonu (s Diguanosin detrasfosfátem - GP4G): Stimuluje buněčný metabolismus, revitalizuje stárnoucí kožní buňky a působí pozitivně na ochranu DNA a její opravy.

 • Mořská DNA (Losos): bohatý na výživné aminokyseliny, fosfolipidy a nukleové kyseliny, hydratuje a stimuluje činnost buněčné opravy, zlepšuje elasticitu a pružnost pleti.

 •  Směs kyseliny Hyaluronové (s vysokou, nízkou a velmi nízkou molekulovou hmotností): Efektivní hydratace různých vrstev pleti.

 • Trehalóza: Přírodní disacharid s pozoruhodnými vlastnostmi zadržovat vodu na podporu hydratace pleti.

 • Trimetylglycin (betain): Silná hydratační aminokyselina z Cukrové řepy.

 • Vitamíny E a A, Panthenol, Ceramidy, Fytosteroly, přírodní oleje a extrakty a další účinné látky pro péči o pleť.

 Podrobné informace o ošetření Luminance Peral ke stažení ZDE: Ošetření Luminance Pearl


postup-osetreni

Čas ošetření: 60 - 80 min 
Doporučení pro věk: 30+

Vyčistěte obličej a krk s použitím hydratačního LUMINANCE PEARL CLEANSING MILK (ČISTÍCÍHO MLÉKA). Zbytky mléka odstraňte a pleť tonizujte pomocí tonika LUMINANCE PEARL TONING LOTION (TONIZAČNÍ PLEŤOVÁ VODA). Vyčistěte oční okolí s použitím EYE MAKEUP REMOVER (ODLIČOVACÍHO PŘÍPRAVKU NA OČI) (vhodný k odstranění makeupu a voděodolné rtěnky). Pokračujete exfoliací pleti s použitím PEELING GEL Nr. 1 nebo 2 (PEELINGOVÝ GEL číslo 1 a nebo 2). Případné zbytky peelingu odstraňte s použitím LUMINANCE PEARL TONING LOTION (TONIZAČNÍ PLEŤOVÁ VODA).

Vyčištěnou pleť jemně masírujte s použitím zesvětlujícího a zpevňujícího séra LUMINANCE PEARL FACE SERUM (PLEŤOVÉ SÉRUM), které zpomaluje proces stárnutí. (Můžete také použít ultrazvukové kosmetické zařízení na dobu 2 až 3 minut).

Pokračujte jemnou masáží kruhovými pohyby pomocí rozjasňujícího a zpevňujícího přípravku LUMINANCE PEARL FACE CREAM (PLEŤOVÝ KRÉM), který zpomaluje proces stárnutí, dokud se úplně nevstřebá. Naneste na obličej a krk tenkou vrstvu LUMINANCE PEARL FACE GEL MASK (PLEŤOVÉ GELOVÉ MASKY) na zesvětlení, zklidnění a hydrataci. Masku nechte působit po dobu 2 až 3 minut. Poté masírujte LUMINANCE PEARL FACE GEL MASK (PLEŤOVOU GELOVOU MASKU), až se většina přípravku vstřebá.

Mezitím si připravte LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK (SLUPOVACÍ PLEŤOVÁ MASKA). Smíchejte práškovou masku s vodou a nechte masku v misce po dobu 2 minut, aby se rozpustily všechny aktivní látky.

Naneste LUMINANCE PEARL PEEL-OFF FACE MASK (SLUPOVACÍ PLEŤOVOU MASKU) přes celý obličej a krk. Ponechte masku působit po dobu 20 minut, než uschne. Odstraňte masku tím, že ji odloupnete v jednom kuse a případné zbytky očistíte pomocí LUMINANCE PEARL TONING LOTION (TONIZAČNÍ PLEŤOVÉ VODY).

Ošetření ukončete aplikací séra LUMINANCE PEARL FACE SERUM (PLEŤOVÉ SÉRUM) a krému LUMINANCE PEARL FACE CREAM (PLEŤOVÝ KRÉM).

Podrobné informace o ošetření Luminance Peral ke stažení ZDE: Ošetření Luminance Pearl

CTA-produkty-salon2 CTA-produkty-domaci2

  

ŠKOLENÍ

Zúčastněte se i vy odborného školení a objevte přednosti kosmetického ošetření LUMINANCE PERAL. 

Díky profesionálnímu školení se naučíte ošetřovat pleť s pomocí kvalitní kosmetiky Yellow Rose Professional cosmetics® a získáte výraznou konkurenční výhodu. 

Dopřejte i vy svým klientkám protivráskové ošetření proti stárnutí pleti pro zpevnění a projasnění pleti, samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.

o-skoleni

Seznámíte se s ošetřením na vypnutí vrásek a naučíte se, jak při ošetření postupovat

Získáte výraznou konkurenční výhodu.

Získáte certifikát:
Yellow Rose Professional Cosmetics® - ošetření pro zpevnění a projasnění pleti Luminance Pearl

Čeká na vás také marketingová podpora zdarma. Naučíme vás zvýšit zisky, využívat marketingovou podporu Chardé a odprezentujeme váš salon na sociálních sítích Chardé a na partnerských stránkách.

Slevy na produkty ke školení
V den školení získáte možnost zakoupit za zvýhodněnou cenu pracovní set Luminance Peral i další kosmetické produkty.

Podpora po skončení školení
Získáte neomezenou telefonickou a písemnou konzultační podporu a možnost dalšího rozvoje.

Seminář je určen maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat.
Je možné se dohodnout i mimo termín na individuálním školení.

V ceně školení je zahrnuto občerstvení (káva, čaj, voda a oběd)

Podrobné informace o: Ošetření Luminance Pearl

program-skoleni

Program školení:

9:00 Teoretická část

 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora

11:00 Oběd (v ceně školení)
12:00 Praktická ukázka ošetření pro zpevnění a projasnění pleti Luminance Pearl
15:00 Čas na vaše dotazy.
16:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®

Seznamte se s novými produkty a získejte nové vědomosti, které vám pomohou navýšit zisky

Přihlaste se na naše profesionální školení i vy. 

Seminář je určen maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat. 

Je možné se dohodnout i mimo termín na individuálním školení. 

cena-skoleni

Cena školení je 490 Kč.

Plánované termíny školení: 26. října 2022

Pro přihlášení na školení vyplňte níže uvedený formulář.

Nevyhovují vám plánované termíny? Napište nám na renata.moravcova@charde.cz nebo zavolejte na 723 559 210 a domluvíme s Vámi individuální termín školení.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech).

Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany

Těšíme se na vás, tým Chardé.