Ošetření pro zpevnění krku a zlepšení vzhledu

Oblast krku a tváří je s věkem náchylná ke ztrátě pevných kontur. Ošetření poskytuje speciální péči o ochablou pokožku, bojuje proti příznakům stárnutí a zajišťuje pevnější a omlazený vzhled.

Info Ošetření a Školení

uvod

nadpisy-osetreni

graf-neck-firming

jak-pomaha

 • Zlepšuje vzhled povislých obličejových rysů kolem krku a spodní čelistí.
 • Zpevňuje pokožku a zvyšuje její elasticitu.
 • Hydratuje pokožku a vyhlazuje jemné linky a vrásky

klicove-aktivni-latky

 • Výtažek z kmenových buněk švýcarské odrůdy Jablek obsažený v lipozomech pomáhá při procesu přirozené obnovy kožních buněk
 • Exktrak z Vilínu obecného přirodní osvěžující a lehce stahující látka
 • Speciální Pentapeptid, který stimuluje přirozenou syntézu Kolagenu a Elastinu
 • Liposomy s extraktem z Pupečníku pro dlouhotrvající zpevňující účinek
 • Kyselina HyaluronováAlove Veraesenciální Levandulový olej

Podrobné informace o ošetření ke stažení ZDE: Ošetření pro zpevnění krku


postup-osetreni

Čas ošetření: 40 - 50 min
Doporučení pro věk: 35+

Vyčistěte obličej, krk a oblast dekoltu čistícím pleťovým mlékem LUMINANCE PEARL CLEANSING MILK a nebo LAIT DEMAQUILLANT. Zbytky přípravku odstraňte s použitím zklidňující tonizující pleťové vody LUMINANCE PEARL TONING LOTION nebo LOTION AZULENE . Naneste peelingový gel odstraňující odumřelé buňky z pokožky PEELING SCRUB GEL (č. 1 nebo 2 podle typu pleti) nechte ho působit asi dvě minuty. Poté pleť masírujte kruhovými pohyby zdola nahoru dokud se gel neodstraní. Tonizujte pokožku a zbytky gelu poté odstraňte s použitím pleťové vody LUMINANCE PEARL TONING LOTION nebo LOTION AZULENE.

Ošetření zahajte stimulací tkáně pokožky. Masírujte ošetřované místo koncentrovaným zpevňujícím sérem proti stárnutí s kmenovými buňkami CELLULAR LIPOSOMES BIO-SERUM REVITALISANT (pro zlepšení výsledků můžete rovněž použít iontoforézu nebo ultrazvukové zařízení). Až se sérum vstřebá, pokračujte v masáži s použitím vyživujícího, hydratačního 24-hodinového krému s ceramidy CREME HYDRO-NUTRITIVE (v případě starší či suché pokožky nebo pokožky s vyššími nároky na péči můžete použít krém GOLDEN LINE FACE FIRMING CREAM). Případný přebytečný krém opatrně odstraňte ubrouskem nebo kosmetickou houbičkou a přejděte k ochlazující fázi ošetření.

Zastřihněte gázu do tvaru ošetřované oblasti (obvykle jde o spodní polovinu obličeje). Navlhčete gázu s použitím jedné ampule stahujícího a zpevňujícího séra LOTION ASTRINGENTE (B). Vlhkou gázu umístěte na 15 až 20 minut do mrazáku. Až gáza zmrzne, přiložte ji (buďte velmi opatrní, aby byla dobře natažená) na bradu, pod nos a na krk. Vyhněte se oblasti očí.

Na chladnou gázu naneste rovnoměrnou vrstvu stahující a zpevňující pleťové masky s chlorofylem MASQUE ASTRINGENT nebo hydratační, zklidňující a zpevňující pleťové gelové masky COLLAGEN2 FACE GEL MASK  a nebo hydratační a zpevňující peelingové masky na obličej s kolagenem COLLAGEN2 MODELING PEEL-OFF MASK. Ponechte masku na místě po dobu 15 až 20 minut a poté ji odstraňte společně s gázou. Zbytky masky odstraňte navlhčenými (vodou nebo pleťovou vodou) bavlněnými tampóny nebo kosmetickou houbičkou.

Ošetření zakončete masáží ošetřované oblasti hydratačním a vyživujícím krémem CREME HYDRO-NUTRITIVE (v případě starší či suché pokožky nebo pokožky vyžadující zvýšenou péči můžete použít krém GOLDEN LINE FACE FIRMING CREAM).

Podrobné informace o ošetření ke stažení ZDE: Ošetření pro zpevnění krku

Za účelem zlepšení či zachování výsledků se zákazníkům doporučuje používat zpevňující protivráskový pleťový krém GOLDEN LINE FACE FIRMING a nebo  zpevňující a hydratační sérum s elastinem ELASTINE HYDRO-COMPLEXE SOLUTION BIOACTIVE (jednu ampuli každý den) společně s hydratačním a zpevňujícím 24-hodinovým krémem s ceramidy CREME HYDRO-NUTRITIVE (použítí každý den ráno a večer).

 

CTA-produkty-salon2CTA-produkty-domaci2

  

ŠKOLENÍ2

Zúčastněte se i vy odborného školení a objevte přednosti kosmetického ošetření pro zpevnění krku NECK FIRMING.

Dopřejte i vy svým klientkám ošetření na zpevnění krku, které poskytuje speciální péči o ochablou pokožku, bojuje proti příznakům stárnutí a zajišťuje hladší, pevnější a omlazený vzhled. Samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.

o-skoleniSeznámíte se s ošetřením na vypnutí vrásek a naučíte se, jak při ošetření postupovat

 • Během dne se naučíte kosmetické ošetření, které má okamžitý a dlouhotrvající účinek.
 • Naučíte se, jak při ošetření postupovat a pracovat s produkty Yellow Rose.
 • Seznámení se s produkty, které jsou určené pro ošetření a jejich účinnými látkami.
 • Představíme Vám ucelený postup ošetření a jak jednotlivé produkty používat pro ošetření v salonu a následné domácí péči.
 • Naučíte se, jak nastavit ceny ošetření a seznámíme Vás s ekonomikou ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku.
 • Naučíte se postup a techniku ošetření a zažijete i profesionální ošetření jako klientka. Zažít ošetření s produkty Yellow Rose na vlastní kůži Vám pomůže získat znalosti a pocit, jak se budou cítit Vaše klientky s péčí Yellow Rose.
 • Zažijete si na vlastní kůži hýčkání a péči kosmetickým ošetřením a kosmetikou Yellow Rose Professional Cosmetics®
 • Po úspěšném zvládnutí školení získáte certifikát: Yellow Rose Professional Cosmetics® - Ošetření pro zpevnění krku a aktního zlepšení vzhledu Neck firming.
 • Nákup produktů za zvýhodněnou cenu v den školení.
 • Také dostanete podrobný manuál, jak při ošetření postupovat a jaké používat produkty.
 • Nedílnou součástí úspěšného podnikání je i marketing. Naučíme Vás vše potřebné k získání nových zákazníků a navýšení vašeho zisku.
 • Seznámíme Vás s tím, jak využívat e-komunikaci Chardé, naše materiály pro propagaci, která obsahují spoustu informací pro váš rozvoj a propagaci.
 • Podpora po skončení školení. Získáte neomezenou telefonickou a písemnou konzultační podporu.

školici místnost Charde školící místnost Charde črvetec charde ulice adresa ctverec uprava

Školící centrum Chardé je 7 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Centrum najdete na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany.

Podrobné informace o: Ošetření pro zpevnění krku

program-skoleni

9:00 Teoretická část
 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora
11:00 Oběd (v ceně školení)
12:00 Praktické ukázka ošetření Neck Firming pro zpevnění krku a aktního zlepšení vzhledu
14:00 Čas na vaše dotazy.
15:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®
 

CTA_tlacitko_skoleni_terminy

cena-skoleni

Cena školení je 590 Kč.

Cena školení Vám bude odečtena z nákupní ceny Startovacího setu.

Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 7 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany

CTA-prihlasit-se-na-skole uprava

Těšíme se na vás, tým Chardé.