Ošetření pro vyhlazení vrásek očního okolí Eye Contour

Ošetření, které zklidňuje stresovanou oblast očního okolí a bojuje proti výrazovým linkám, vráskám, tmavým kruhům kolem očí, nedostatečné pevnosti pleti.

Info Ošetření a Školení

uvod

nadpisy-osetreni

graf-eye-contour

postup-osetreni

Čas ošetření: 30 - 40 min
Doporučení pro věk: 30+
 

Pleť vyčistěte dvoufázovým odličovačem očního make-upu EYE MAKEUP REMOVER. Pleť tonizujte a osvěžte tonikem s kyselinou hyaluronovou a s výtažky z květin HYALURONIC TONING LOTION.

Jemnými krouživými pohyby naneste koncentrované uvolňující protivráskové sérum SKIN RELAXANT SERUM (s „botoxovým“ účinkem) na oblast okolo očí a zaměřte se hlavně na mimické vrásky. Pečlivě vybrané složky séra pleť hydratují, stimulují přirozenou tvorbu kolagenu a působí proti mimickým vráskám i proti známkám stárnutí pleti.

Pokračujte bio- gelem na oční okolí EYE CONTOUR BIO-GEL. Naneste jej a jemně masírujte oblast okolo očí. Složení gelu představuje pokročilý systém (mikročástice, nanočástice a lipozomy) aktivních látek, který účinně působí proti suché pleti, tmavým kruhům, otokům a nedostatečné pevnosti v této části obličeje.

Oční masku z přírodního kolagenu COLLAGEN EYE MASK navlhčete dostatečným množstvím hydratačního tonika HYALURONIC TONING LOTION with Flower Extracts nebo tonika s azulenem LOTION AZULENE. Navlhčenou masku naneste na oční okolí přes uklidňující sérum SKIN RELAXANT SERUM a biogel pro ošetření očního okolí  EYE CONTOUR BIOGEL a nechte působit asi 20 minut. Během této doby udržujte masku stále dostatečně navlhčenou.

Po odstranění kolagenové masky dokončete ošetření nanesením séra SKIN RELAXANT SERUM jemnými kruhovými pohyby a následně gelu EYE CONTOUR BIO-GEL. Masírujte a jemně poklepávejte, dokud se bio-gel nevstřebá.

Pro posílení a udržení výsledků doporučujeme pro domácí péči používat:  sérum „s BOTOXOVÝM účinkem“ proti vráskám SKIN RELAXANT SERUM a speciální bio-gel pro péči o oční okolí EYE CONTOUR BIOGEL. Oba produkty lze používat denně ráno a večer. EYE CONTOUR BIOGEL lze také používat jako masku na oči, pokud je aplikována silnější vrstva gelu po dobu 15 minut.

 

Podrobné informace o ošetření Eye Contour ke stažení ZDE: Ošetření Eye Contour

 
 CTA-produkty-salon2 CTA-produkty-domaci2
 
  
ŠKOLENÍ
 
Zúčastněte se i vy odborného školení a objevte přednosti kosmetického ošetření pro vyhlazení vrásek očního okolí EYE CONTOUR. 
 
Dopřejte i vy svým klientkám ošetření které, zklidňuje stresovanou oblast očního okolí a bojuje proti výrazovým linkám, vráskám, tmavým kruhům kolem očí a nedostatečné pevnosti pleti. Samy zjistíte, že až jednou klienti ošetření vyzkouší, budou se opakovaně vracet.
 
o-skoleni
 • Během dne se naučíte kosmetické ošetření, které má okamžitý a dlouhotrvající účinek.
 • Naučíte se, jak při ošetření postupovat a pracovat s produkty Yellow Rose.
 • Seznámení se s produkty, které jsou určené pro ošetření a jejich účinnými látkami.
 • Představíme Vám ucelený postup ošetření a jak jednotlivé produkty používat pro ošetření v salonu a následné domácí péči.
 • Naučíte se, jak nastavit ceny ošetření a seznámíme Vás s ekonomikou ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku.
 • Naučíte se postup a techniku ošetření a zažijete i profesionální ošetření jako klientka. Zažít ošetření s produkty Yellow Rose na vlastní kůži Vám pomůže získat znalosti a pocit, jak se budou cítit Vaše klientky s péčí Yellow Rose.
 • Zažijete si na vlastní kůži hýčkání a péči kosmetickým ošetřením a kosmetikou Yellow Rose Professional Cosmetics®
 • Po úspěšném zvládnutí školení získáte certifikát: Yellow Rose Professional Cosmetics® - Ošetření pro vyhlazení vrásek očního okolí Eye Contour.
 • Nákup produktů za zvýhodněnou cenu v den školení.
 • Také dostanete podrobný manuál, jak při ošetření postupovat a jaké používat produkty.
 • Nedílnou součástí úspěšného podnikání je i marketing. Naučíme Vás vše potřebné k získání nových zákazníků a navýšení vašeho zisku.
 • Seznámíme Vás s tím, jak využívat e-komunikaci Chardé, naše materiály pro propagaci, která obsahují spoustu informací pro váš rozvoj a propagaci.
 • Podpora po skončení školení. Získáte neomezenou telefonickou a písemnou konzultační podporu.

školici místnost Charde školící místnost Charde črvetec charde ulice adresa ctverec uprava

Školící centrum Chardé je 7 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Centrum najdete na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany.

 

Podrobné informace o: Ošetření Eye Contour

program-skoleni
 
9:00 Teoretická část
 • Seznámení se s produkty Yellow Rose Professional cosmetics® a jejich účinnými látkami
 • Ekonomika ošetření včetně kalkulací nákladovosti a zisku
 • Úspěšné navyšování prodeje s produkty pro domácí péči
 • Propagace salonů a získání nových zákazníků
 • Marketingová podpora
11:00 Oběd (v ceně školení)
12:00 Praktická ukázka ošetření Oční okolí
14:00 Čas na vaše dotazy.
15:00 Předání certifikátu Yellow Rose Professional cosmetics®
 
Seznamte se s novými produkty a získejte nové vědomosti, které vám pomohou navýšit zisky. Seminář je určen maximálně pro 4 osoby, takže se vám může školitel dostatečně věnovat. Je možné se dohodnout i mimo termín na individuálním školení. 
 
CTA_tlacitko_skoleni_terminy
cena-skoleni
 
Cena školení je 590 Kč.
Cena školení Vám bude odečtena z nákupní ceny Startovacího setu.
Školíme v moderním centru v Říčanech u Prahy. Centrum je 5 min chůze od vlakového nádraží v Říčanech. (Vlakové spojení mezi Prahou Hlavním nádražím a Říčany je v 15 min intervalech). Školící centrum se nachází na adrese: Chardé, 17. listopadu 216/29, 251 01 Říčany
 

CTA-prihlasit-se-na-skole

 
Těšíme se na vás, tým Chardé.